🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین قبل از نصف شدن در سال ۲۰۲۴ به بالاترین حد خود رسید – پیش بینی جدید

به گفته BitQuant، بالاترین قیمت بیت کوین تا آوریل ۲۰۲۴ در انتظار دارندگان بیت کوین است، اما آنچه پس از آن اتفاق می افتد حتی بزرگتر خواهد بود.

بیت کوین (BTC) پس از نصف شدن یارانه بلوک بعدی، ارزش هدف ۲۵۰۰۰۰ دلاری دارد، اما این احتمال وجود دارد که خیلی زودتر به بالاترین سطح تاریخ برسد.

به این معنا که، آخرین پیش بینی قیمت بیت کوین نظری از BitQuant، یک مفسر محبوب رسانه های اجتماعی که آینده درخشانی را برای بزرگترین ارز دیجیتال می بیند.

BitQuant: بالاترین قیمت قبل از نصف شدن، بالاترین قیمت BTC نخواهد بود

در آخرین پست خود در X (توئیتر سابق) در ۱۵ سپتامبر، این نام مستعار “بانکدار مرکزی و بیت کوینر” هدف پیش از نصف کردن بیش از ۶۹۰۰۰ دلار را فاش کرد.

او در بخشی از تفسیر خود نوشت: «نه، بیت کوین قبل از نصف شدن به بالاترین حد خود نخواهد رسید.

بله، قبل از هاوینگ به بالاترین حد خود خواهد رسید.»

بیت کوین کمی بیش از شش ماه از نصف شدن خود فاصله دارد، رویدادی که هر چهار سال یک بار پاداش استخراج‌کننده‌ها را ۵۰ درصد کاهش می‌دهد.

تحلیلگران استدلال می‌کنند که محدودیت‌های انتشار ناشی از آن تأثیری قابل توجه بر عملکرد قیمت بیت‌کوین خواهد داشت و قبل از اینکه بیت‌کوین به بالاترین حد خود برسد، به‌عنوان نوعی پله عمل می‌کند.

اما این برای BitQuant به اندازه کافی صعودی نیست. تا آوریل سال آینده، بیت کوین نه تنها رکورد فعلی ثبت شده در سال ۲۰۲۱ را خواهد شکست، بلکه پس از شروع نصف شدن بعدی، به ۲۵۰۰۰۰ دلار در هر سکه نیز خواهد رسید.

او ادامه داد: نه، بیت کوین به دلیل بزرگی هر عقب نشینی به ۱۶۰۰۰۰ دلار نمی رسد.

این بدان معناست که در سال ۲۰۲۴ پس از نصف شدن به اوج خود خواهد رسید. و بله، قیمت هدف حدود ۲۵۰۰۰۰ دلار است.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: BitQuant/X

معامله گران بیت کوین بر سر نصف کردن انتخاب قیمت اختلاف نظر دارند

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، فعالان بازار به طور گسترده در مورد چگونگی توسعه روند قیمت بیت کوین پس از نصف شدن اختلاف نظر دارند.

مطالب مرتبط: فوزوکی؟به نصف شدن بیت کوین در سه ماهه چهارم اشاره شد زیرا پول هوشمند شایعات را می خرد

برخی موافق هستند که سطوح بالاتر تا آوریل امکان پذیر است، اما بسیاری از آنها محافظه کار هستند.

ماه گذشته، جسی مایرز، سرمایه‌گذار و نویسنده بیت‌کوین، این ایده را که بیت‌کوین/دلار از هم‌اکنون تا آن زمان به صورت شش رقمی معامله می‌شود، رد کرد.

در همین حال، در مصاحبه بعدی با Cointelegraph، یکی از بنیانگذاران Trading Suite Descent Trader، Filb Filb اظهار داشت که حد بالایی برای قیمت بیت کوین قبل از نصف شدن، ۴۶۰۰۰ دلار است.

او گفت: “با فرض اینکه هیچ رویداد قو سیاه رخ ندهد، می تواند تا پایان سال به حدود ۳۵۰۰۰ دلار و تا نصف شدن در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ به ۴۶۰۰۰ دلار برسد.”

بر اساس داده های منبع نظارتی CoinGlass، بیت کوین تا ۱۵ سپتامبر در حدود ۲۶۴۰۰ دلار معامله می شد که تا این لحظه ۱.۳ درصد در ماه سپتامبر افزایش داشت.

نمودار بازده ماهانه BTC/USD (نمایش).منبع: شیشه سکه

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا