اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین بالای ۲ میلیون دلار با پاپ آپ کیف پول ۶۲ میلیون بیت کوین FOMO ایجاد می کند

رشد آدرس‌های BTC کوچک در سال ۲۰۲۲ بسیار محدود خواهد بود و به پایین‌ترین سطح پس از FTX می‌رسد، اما افزایش قابل توجه در ژانویه نشان می‌دهد خوش‌بینی معامله‌گران بالاست.

افزایش قیمت بیت کوین (BTC) به بالای ۲۰۰۰۰ دلار در هفته دوم ژانویه، بازار را در FOMO قرار داد (به ویژه در میان دارندگان کوچکتر بیت کوین با موجودی کیف پول ۰.۱ BTC. ).

از ۱۳ ژانویه، جهش قابل توجهی در آدرس های BTC با ۰.۱ بیت کوین یا کمتر مشاهده شده است. بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال Santiment، از زمان افزایش قیمت بیت کوین در ۱۳ ژانویه، ۶۲۰۰۰۰ آدرس جدید BTC ظاهر شده است که در مجموع به ۳۹.۸ میلیون رسید.

آدرس های بیت کوین زیر ۰.۱ BTC.منبع: Santimento

افزایش بیت کوین در آدرس های کوچک نشان دهنده خوش بینی مجدد سرمایه گذاران در سال ۲۰۲۳ است. رشد چنین آدرس‌های کوچکی پس از فروپاشی FTX در نوامبر بسیار محدود بوده و به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، اگرچه در سال ۲۰۲۳ این نرخ مشاهده شد.

افزایش اخیر در آدرس‌های کوچک بیت کوین بالاترین میزان از نوامبر ۲۰۲۲ است، زمانی که قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح چرخه حدود ۱۶۰۰۰ دلار سقوط کرد. کاهش قیمت، معامله‌گران کوچک‌تر را تشویق کرده است تا بیت کوین را با قیمت‌های پایین‌تر خریداری کنند. افزایش کنونی به افزایش احساسات صعودی در بازار نسبت داده می شود، جایی که بسیاری از آلت کوین ها به جز بیت کوین به بالاترین سطح چند ماهه رسیده اند و کل بازار ارزهای دیجیتال بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است.

مربوط: بیت‌کوین، اتریوم و برخی آلت‌کوین‌ها علی‌رغم رکود فوریه، از سر گرفته‌اند

بیت کوین به حرکت صعودی خود در هفته اول فوریه ادامه داد و به بالاترین سطح پنج ماهه خود به بالای ۲۴۰۰۰ دلار رسید. با این حال، قیمت نتوانست مقاومت ۲۴۰۰۰ دلاری را برای مدت طولانی نگه دارد و در نهایت اوایل امروز به زیر ۲۳۰۰۰ دلار رسید. کارشناسان بازار فکر می کنند که ماه فوریه ممکن است به اندازه ژانویه صعودی نباشد. من اینجا هستم.

نمودار قیمت بیت کوین ۱ سال منبع: Coinmarketcap

در میان سردرگمی در مورد اینکه چگونه داده‌های اقتصاد کلان ایالات متحده بر احساسات بازار تأثیر می‌گذارد، تحلیلگران بازار هشدار می‌دهند که بهبود امسال در ارزهای دیجیتال و سهام ممکن است در این ماه نزولی شود. آنها فکر می کردند که یک روند نزولی بالقوه در دامنه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو وجود دارد.

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا