اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Trezor: قیمت بیت کوین کمتر از استقلال اقتصادی اهمیت دارد

با بازگشت بیت کوین به طور خلاصه به بالای ۱۹۰۰۰ دلار، مدیرعامل جدید Trezor، Matěj Žák گفت چیزهای مهمتری از قیمت وجود دارد.

با افزایش قیمت قابل توجه بیت کوین در سال ۲۰۲۳، یکی از مدیران صنعت تاکید کرد که بیت کوین دارای برخی ویژگی های بسیار مهم تر از قیمت است.

Matěj Žák، مدیرعامل جدید شرکت سخت‌افزار کریپتو Trezor، معتقد است که استقلال اقتصادی بیت‌کوین بزرگ‌ترین مزیت این ارز دیجیتال است که بیشتر از بازار آن است.

جرک در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت: «سال ۲۰۲۳ با یکپارچگی بازار مشخص خواهد شد.

مدیر عامل شرکت برنج ترزور گفت: سهولت استفاده از بیت کوین هنوز یکی از جهت گیری های کلیدی است که Trezor امسال بر روی آن تمرکز خواهد کرد، زیرا بیت کوین و ارزهای دیجیتال هنوز اغلب به عنوان مفاهیم فنی پیچیده تلقی می شوند. وی افزود: “مأموریت ما این است که مدیریت خود را برای کاربران عادی بیشتر در دسترس قرار دهیم.”

جک گفت، برخلاف تصور رایج، بیت کوین ابزار پیچیده ای نیست، بلکه یک فناوری ساده با پتانسیل بسیار زیاد است. مدیر عامل Trezor گفت که به این دلیل است که بیت کوین دارای ویژگی های منحصر به فردی است که به آن امکان می دهد با سیستم مالی سنتی سفت و سخت رقابت کند و افزود:

“اگر شما آن را در گسترده ترین زمینه درک کنید که به عنوان مثال، خود حاکمیت مالی را ممکن می کند، قیمت بیت کوین به یک ملاحظات ثانویه تبدیل می شود. از نظر فلسفی، من اینجا هستم.”

این خبر در بحبوحه افزایش قابل توجه بیت کوین در دو هفته گذشته منتشر می شود و به سطح قبل از سقوط صرافی FTX در اوایل نوامبر ۲۰۲۲ بازگشته است. بر اساس داده‌های CoinGecko، در زمان نوشتن این مقاله، بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸۹۰۰ دلار یا ۳.۶ درصد معامله می‌شود.

مربوط: ردیابی DeFi به کیف پول سخت افزاری لجر اضافه شد

Trezor یکی از معدود شرکت‌هایی است که از فروپاشی FTX و بحران ناشی از صرافی‌های متمرکز ارزهای دیجیتال سود می‌برد و از اواسط نوامبر ۳۰۰ درصد افزایش فروش را گزارش می‌دهد. در ژانویه، این شرکت، Jerk را به عنوان مدیرعامل جدید خود منصوب کرد و جانشین یکی از بنیانگذاران Trezor، Marek Palatinus شد. مدیرعامل سابق به عنوان مشاور برای کمک به هدایت مسیر استراتژیک و فنی شرکت در شرکت باقی خواهد ماند.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا