اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین به بالاترین حد ۳ هفته اخیر نزدیک می شود

شرط بندی روی افزایش قیمت بیت کوین و قیمت بیت کوین که محدوده فعلی را به عنوان پایین کلان تعیین می کند در حال افزایش است.

بیت کوین (BTC) پس از افزایش در پایان اولین هفته معاملاتی سال، در ۷ ژانویه نزدیک به ۱۷۰۰۰ دلار معامله شد.

نمودار کندل استیک ۱ روزه BTC/USD (Bitstamp).منبع: Trading View

بر شاخص قیمت مصرف کننده تمرکز کنید

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView به دنبال بیت کوین/دلار آمریکا برای مدت کوتاهی بالاتر از ۱۷۰۰۰ دلار در روز قبل قرار گرفتند.

این جفت ارز شاهد نوسانات ناگهانی در پشت داده های اقتصادی جدید از ایالات متحده بود، اما با این وجود تضعیف شد و سطوح کلیدی را به عنوان مقاومت «معکوس نکردند».

با این وجود، رالی کوتاه مدت منجر به بالاترین قیمت بیت کوین از ۲۰ دسامبر ۲۰۲۲ تاکنون شد.

در پاسخ، فعالان بازار همچنان به شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) هفته آینده به عنوان یک کاتالیزور بالقوه کلیدی برای دارایی های پرریسک نگاه می کنند.

میکائیل وان، موسس و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، گفت: “نرخ بیکاری در ماه های آینده افزایش خواهد یافت. اگر شاخص قیمت مصرف کننده پایین باشد، بازده از صخره سقوط خواهد کرد.” De Poppe می گوید. من نوشته ام بخشی از یک توییت خلاصه از ۶ ژانویه.

راهپیمایی امدادی نزدیک است.

به نظر می رسد که بیت کوین بالاخره آماده خروج از محدوده پایه ۱۶۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰ دلاری است که در چند هفته گذشته متوقف شده بود. ادامه.

در همین حال، اگر داده‌های CPI نشان دهد که تورم سریع‌تر از حد انتظار کاهش می‌یابد، طبق گفته معامله‌گران آتی، می‌تواند سوخت سفری به بالاترین قیمت چند ماهه نزدیک به ۱۹۰۰۰ دلار را فراهم کند. Satoshi Flipper گفت. اضافه.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: ساتوشی فلیپر/توئیتر

داده ها درجه از دست دادن روی زنجیره را نشان می دهد

با کوچک‌نمایی، معامله‌گر و تحلیل‌گر همکار Rekt Capital به اجماع فزاینده مبنی بر اینکه محدوده تجاری باریک فعلی BTC/USD منطقه پایین کلان بعدی را تشکیل می‌دهد، می‌پیوندد.

مرتبط: بیت کوین با قیمت ۱۶.۸ هزار دلار در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری زیر این خط روند کلیدی معامله می شود

او گفت: «اقدام فعلی قیمت بیت کوین احتمالاً خوشه مهمی در تشکیل محدوده انباشت پایین بازار نزولی است. تصمیم گیری.

در نشان دادن بیشتر دردی که هادلر قبلاً متحمل شده است، شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode نشان داد که بیت‌کوین دومین کاهش سرمایه واقعی را تجربه کرده است.

سقف تحقق یافته نشان دهنده کل قیمت آخرین باری است که عرضه بیت کوین جابجا شده است و کاهش آن نشان دهنده زیان تحقق یافته از فروش است.

Checkmate، تحلیلگر زنجیره ای Glassnode گفت: “بازار نزولی بیت کوین در سال های ۲۰۲۲-۲۰۲۳ شاهد کاهش -۱۸.۸٪ بود که دومین بازار بزرگ در تاریخ بود که تنها تحت الشعاع پیکو-پایین نزولی سال ۲۰۱۱ قرار گرفت.” نظر داد همراه با نمودار

“سرمایه گذاران از ضرر خالص ۸۸ میلیارد دلاری متحمل شده اند.”

نمودار مشروح کاهش سقف تحقق بیت کوین منبع: مات/توئیتر

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا