اخبار ارز دیجیتال

معامله گر می گوید که قیمت بیت کوین باید 26000 دلار باشد پس از “فشار کوتاه کتاب درسی”

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

شورت های بیت کوین به لطف افزایش قیمت 1000 دلاری بیت کوین شروع به آسیب می کنند، اما مقاومت کلیدی همچنان وجود دارد.

بیت کوین (BTC) در 12 سپتامبر از پایین ترین سطح سه ماهه خود بازگشت، زیرا معامله گران نسبت به روند قیمت بیت کوین ابراز تردید کردند.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

با افزایش 1000 دلاری قیمت بیت کوین، شورت های بیت کوین گرما را احساس می کنند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView بازگشت سریع BTC/USD به سطوح پس از هفتگی را دنبال کردند.

بیت کوین پس از رالی روز قبل در وال استریت به سرعت تضعیف شد و برای مدت کوتاهی به زیر 25000 دلار سقوط کرد که بدترین عملکرد آن از اواسط ژوئن است.

جهش متعاقب آن، بزرگترین ارز دیجیتال را به 1000 دلار افزایش داد، اما در زمان نگارش این مقاله، مقاومت همچنان در 26000 دلار بود.

پیش از این، منابع نظارت بر زنجیره مواد شاخص ها هشدار دادند که قیمت بیت کوین به زودی با یک “آزمون پشتیبانی” روبرو خواهد شد زیرا نقدینگی پیشنهادات در دفتر سفارش حذف می شود.

که در تجزیه و تحلیل پیشگیرانه بیشترMaterial Indicators و دیگران اشاره کردند که حمایت قبلی “کشش تاخیر” در نهایت منجر به افزایش در بازار بیت کوین شد و معامله گران بزرگ نقدینگی را از قیمت بسیار نزدیک به قیمت نقدی حذف کردند.

در دست اقدامکیت آلن، یکی از بنیان‌گذاران، پیش‌بینی می‌کند که 24750 دلار به‌عنوان حمایت در جهت نزولی باقی می‌ماند، و این در زمان نگارش این مقاله صادق است.

او پس از بهبودی تماس گرفت معامله‌گر محبوب Skew از جمله کسانی بود که از گاوها خواستند تا بر مقاومت 26000 دلاری در یک “فشار کوتاه کتاب درسی” غلبه کنند.

برخی از نظرات اضافی “25.6000 تا 25.3000 دلار برای ساخت و ساز و تایید خریدار مهم است.” گفت.

بر اساس داده‌های منبع نظارتی Coinglass، مجموع انحلال کوتاه مدت بیت کوین تا کنون در 12 سپتامبر کمی بیش از 12 میلیون دلار بوده است، در مقایسه با 71 میلیون دلار در BTC که مدت‌ها در روز قبل از بین رفته بود.

نمودار انحلال بیت کوین (اسکرین شات).منبع: Coinglass

قیمت بیت کوین: آیا “انگیزه بعدی” در راه است؟

در همین حال، تاجر محبوب Credible Crypto همچنان خوش بین است و به تسلط بیت کوین در بازار به عنوان پیشروی بالقوه برای حرکت صعودی بعدی قیمت بیت کوین اشاره می کند.

مطالب مرتبط: دو بالای صفحه به عنوان “احتمالی” تأیید شد – 5 چیز که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

که در تجزیه و تحلیل X تازه در 12 سپتامبر، او هشدار داد که روند نزولی تحت سلطه محلی در حال آزمایش است. این آخرین بار در اواسط ژوئن رخ داد و باعث افزایش بیش از 7000 دلار در دو هفته شد.

در بخشی از اظهار نظر همراه آمده است: «پنج روز پس از اینکه تسلط بیت کوین روند نزولی محلی را شکست، قیمت به دنبال حرکت 7000 دلاری با حرکت تکانشی بعدی شد.

“با دست نخورده بودن ساختار بازار صعودی BTC، 24.8 هزار دارایی، و تسلط BTC در حال شکست، من فکر می کنم یک استدلال منصفانه وجود دارد که انگیزه بعدی نزدیک است.”

نمودار مشروح تسلط بیت کوین و BTC/USD. منبع: Credible Crypto/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا