اخبار ارز دیجیتال

معامله گر پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین می تواند قبل از نصف شدن به ۲۰۰۰۰۰ دلار برسد

فهرست

  • آیا قبل از نصف شدن افزایش زیادی وجود خواهد داشت؟
  • نام های بزرگ همچنان در حال افزایش هستند

تاجر گرت ون لاگن بیانیه ای جسورانه ارائه کرد حدس بزن بیت کوین می تواند تا قبل از رویداد هاوینگ بعدی شبکه به ۲۰۰۰۰۰ دلار برسد.

با استناد به نظریه موج الیوت به عنوان ستون فقرات پیش بینی خود، پیش بینی ون لاگن بر اساس سطح حمایت بحرانی ۳۱.۸ هزار دلار است. اگر پایین تر از این باشد، دوباره به تخته نقاشی باز می گردد.

در میان انبوهی از دلالان و تحلیلگران بازار، بیت کوین در حال حاضر با ۱.۱ درصد افزایش با ۴۲۳۹۶.۳۳ دلار معامله می شود.

آیا قبل از نصف شدن افزایش زیادی وجود خواهد داشت؟

نمودار پیوست شده به پیش بینی ون لاگن یک توالی کلاسیک موج الیوت را نشان می دهد که نشان می دهد بازارها در چرخه های قابل پیش بینی و تکراری تحت تأثیر روانشناسی سرمایه گذار حرکت می کنند.

این چرخه ها شامل یک روند پنج موجی و به دنبال آن یک دوره اصلاح سه موجی است.

بر اساس تحلیل ون لاگن، بیت کوین سفری سهموی را آغاز کرده است که در حال حاضر در موج پنجم و آخر خود قرار دارد و به هدف ۲۰۰۰۰۰ دلار اشاره دارد.

این روند صعودی که توسط تئوری پشتیبانی می شود، نشان می دهد که سرمایه گذاران قبل از نصف شدن به مرحله انباشت تهاجمی خواهند رفت.

با این حال، به نظریه موج الیوت باید با دوز سالمی از شک و تردید برخورد کرد. انتقاد اصلی آن در ذهنیت آن نهفته است: سرمایه گذاران مختلف می توانند الگوها را به گونه ای متفاوت تفسیر کنند، که منجر به پیش بینی های متفاوتی می شود که ممکن است همیشه دقیق نباشند.

نام های بزرگ همچنان در حال افزایش هستند

پس از اینکه بیت کوین اخیراً به زیر سطح ۴۲۰۰۰ دلار سقوط کرد، ظاهراً فعالان بازار کمتر حریص.

راه‌اندازی اخیر و خنک‌سازی متعاقب آن ETF بیت‌کوین یک اتفاق عجیب بوده است. پس از افزایش به ۴۹۰۰۰ دلار، کاهش یافت زیرا سرمایه گذاران به سود رسیدند.

اما همه سعی در کسب درآمد ندارند. نام‌های بزرگ همچنان در رینگ هستند زیرا آنتونی اسکاراموچی پیش‌بینی قوی‌ای دارد مبنی بر اینکه قیمت بیت‌کوین نه تنها به بالاترین سطح خود خواهد رسید، بلکه تا پایان سال آینده از آن سطح نیز فراتر خواهد رفت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا