اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین به 15.6 هزار دلار به پایین ترین حد در چند سال اخیر رسید، تحلیلگران انتظار کاهش بیشتر را دارند

بیت کوین و آلتکوین ها پس از خبر امتناع بایننس از خرید FTX سقوط می کنند. تحلیلگران در حال بحث در مورد آینده بازار هستند.

پس از اینکه بایننس تصمیم گرفت معامله خود را با FTX برای به دست آوردن صرافی مشکل دار ارزهای دیجیتال خاتمه دهد، احساسات سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال متزلزل شد. این رویداد بیت‌کوین را به پایین‌ترین حد خود در سال گذشته رساند و سایر آلت‌کوین‌ها را به شدت پایین‌تر فرستاد.

داده های کوین تلگراف نشان می دهد بیت کوین (BTC) در بحبوحه آشفتگی ناشی از ورشکستگی احتمالی FTX و شکست معاملات بایننس به 15698 دلار سقوط کرده است. تحلیلگران در حال بررسی نمودارهای فنی برای یافتن مسیر بعدی قیمت هستند.

تحلیلگران انتظار دارند که با حمایت کوتاه 12000 دلار، روند نزولی ادامه یابد

تحلیلگر بازار مستقل CanteringClark گفت که قیمت بیت کوین می تواند در کوتاه مدت به بالای 15000 دلار برسد. با استناد به شاخص های مختلف، تحلیلگران پیشنهاد کردند که بیت کوین در نهایت می تواند در سطح 12000 دلار قرار گیرد.

آیا قیمت بیت کوین به زیر میانگین متحرک چند ساله اصلی سقوط خواهد کرد؟

تحلیلگر کالب فرانزن توضیح داد که میانگین متحرک تخمینی (EMA) شاخصی است که برای اندازه گیری قیمت در یک دوره زمانی استفاده می شود. به گفته فرانزن، اگر قیمت بیت کوین به کاهش خود ادامه دهد، این اولین بار در تاریخ آن خواهد بود که EMA های 52 هفته ای و 104 هفته ای به زیر میانگین متحرک نمایی 156 هفته ای سقوط می کنند.

بیشتر بخوانید: بیت کوین به پایین سالانه 16.8 هزار دلار سقوط کرد زیرا ترس از ورشکستگی FTX مسری بود

ترس ها در حال افزایش است، سرمایه گذاران با ضرر می فروشند

دیو ویو، تحلیلگر بازار مستقل، از منحنی رشد لگاریتمی برای برجسته کردن ترس رو به رشد بازار پیرامون بیت کوین استفاده می کند. به گفته دیو، اگر کندل ماهانه بیت کوین به زیر 16907 دلار برسد، رشد بیت کوین با استفاده از این شاخص بلند مدت مهم تضعیف می شود.

با استناد به معیارهای زنجیره ای aSOPR، تجزیه و تحلیل Glassnode نشان می دهد که مصرف کنندگان با ضرر 10 درصدی می فروشند. این اتفاق از زمان فروش در ژوئن 2022 رخ نداده است.

تحلیلگران در سرتاسر بازار انتظار دارند که پیشنهاد بایننس برای خرید FTX مانع از خونریزی فعلی فروش شود و سرمایه گذاران احتمالاً اکنون که معامله لغو شده است، موضع ریسک خود را افزایش دهند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Kyle White

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا