اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین به 28.5 هزار دلار با توجه به داده های PCE با پایان یافتن “منطقه تجمع” ماکرو رسید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بیت کوین در روز 1000 دلار افزایش یافته است زیرا شرط 30000 دلاری به زودی قبل از بسته شدن ماهانه قیمت BTC دوباره ظاهر می شود.

بیت کوین (BTC) از ضررهای اخیر در افتتاحیه 31 مارس وال استریت بهبود یافت.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

با افزایش 1000 دلاری قیمت BTC، PCE از دارایی های پرخطر لذت می برد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین/دلار آمریکا پس از زنگ افتتاحیه به سمت ۲۸۵۵۶ دلار در Bitstamp پیش می‌رود که ۱۰۰۰ دلار از پایین‌ترین قیمت روز افزایش یافته است.

شاخص هزینه های مصرف شخصی (PCE) در ماه فوریه اندکی از انتظارات در چندین زمینه پیشی گرفت.

در بیانیه رسمی کاخ سفید در مورد ارقام PCE آمده است که “در حال پیشرفت در مبارزه با تورم است.”

“گزارش امروز نشان می دهد که تورم سالانه از تابستان امسال به دلیل بیکاری پایین و رشد قابل توجه نزدیک به 30 درصد کاهش یافته است.”

داده‌های ابزار FedWatch گروه CME نشان می‌دهد که تورم سرسخت است، اما به نظر نمی‌رسد بازار را دچار مشکل کند، و این احتمال را بیشتر می‌کند که افزایش نرخ‌های فدرال رزرو در ماه می متوقف شود.

بنابراین، دارایی های پرریسک بالاتر از حد انتظار معامله شد. S&P 500 و Nasdaq Composite هر دو در زمان نگارش این مقاله حدود 0.5 درصد رشد داشته اند.

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرو منبع: گروه CME

مرتبط: سازمان‌های مجری ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ می‌کنند

خلق و خوی پیرامون بیت کوین نیز به همین ترتیب در حال رونق بود و با رزروهای برخی معامله گرانی که نسبت به یک تغییر قابل توجه در نزدیکی بسته شدن ماهانه هشدار داده بودند، مقابله کرد.

به نفع، داده ها از منابع نظارت بر شاخص های مواد نشان داد قبل از عرضه PCE، بیشتر نقدینگی Ask در 29000 دلار انباشته شده بود.

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

معامله گر محبوب کریپتو تونی با ایده بیت کوین سرگرم شد به 30000 دلار رسید در کوتاه مدت، قیمت در سطح حمایت بحرانی 27700 دلار قرار دارد.

در همین حال، حساب Analytics خود را کج کنید ادعا کرد این فشار خرید نقطه ای باید برای حفظ سطوح فعلی بالای 28000 دلار حفظ می شد.

بیت کوین منطقه نزولی را ترک می کند

با حرکت به سمت بازه های زمانی بالاتر، خوش بینی کمتر مشهود بود.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین به 22000 دلار می رسد؟ این سطوح کلیدی در درآمد ماهانه بیت کوین را تماشا کنید

کالب فرانزن، تحلیلگر ارشد بازار در Cubic Analytics گفت: بیت کوین در حال ترک یک منطقه انباشت دیگر است. اعلام کرد در آن روز.

«نوسان ساز 24 ماهه ویلیامز %R بیت کوین قرار است بالاتر از آستانه «اشباع فروش» مارس بسته شود و پایان بازار نزولی قبلی باشد. احتمال صعودی بلندمدت تا زمانی که بالاتر از حد پایین باقی بماند در حال بهبود است. “

فرانزن قبلاً وضعیت در حال تحول نوسان ساز بیت کوین ویلیامز %R را در بازه های زمانی مختلف با شروع روند صعودی 2023 پوشش داده است.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Caleb Franzen/Twitter

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا