🚨 اخبار ارز دیجیتال

تاریخچه قیمت بیت کوین رشد دو رقمی را در ماه فوریه نشان می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فضای کریپتو در ماه آغازین سال ۲۰۲۴ شاهد تغییرات لرزه‌ای بوده است، به‌ویژه در فضای بیت‌کوین. نکته مهم ژانویه احتمالاً حرکت پیشگامانه توسط بزرگترین صندوق های تامینی و موسسات مالی جهان بود که عصر ETF بیت کوین را آغاز کرد.

این تحولات منجر به یک حرکت پر از دست انداز شد و قیمت بیت کوین تنها در ۲۸ روز بین ۴۸۹۶۹ تا ۳۸۵۵۵ دلار در نوسان بود. با این حال، در حالی که ما با ژانویه خداحافظی می کنیم، ارز دیجیتال اصلی بهبودی انعطاف پذیری را انجام داد و ماه را با افزایش اندک ۰.۷ درصدی به پایان رساند و تقریباً به سمت نقطه شروع عقب نشینی کرد.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

با ورود به ماه فوریه، همه نگاه ها به داده های تاریخی قیمت بیت کوین دوخته شده است و مدل ها به روند جالبی اشاره می کنند. بر اساس آمار CryptoRank که دوره فوریه ۲۰۱۱ تا ۲۰۲۳ را پوشش می دهد، بیت کوین به طور متوسط ​​​​سودآوری چشمگیر ۱۴.۵٪ را نشان می دهد که میانگین ارزش آن ۱۲.۲٪ است.

""
بازده ماهانه بیت کوین CryptoRank

اهمیت این ماه با این واقعیت بیشتر مورد تاکید قرار می گیرد که آخرین باری که قیمت بیت کوین با منفی شدن در فوریه ۲۰۲۰ مواجه شد، بود. این خاطره ای است که در ذهن کسانی که در این دوران پرتلاطم در بازار ارزهای دیجیتال تثبیت شده اند، حک شده است. پیش از این، این ارز دیجیتال در فوریه ۲۰۱۴ دچار شکست شد.

تجزیه و تحلیل تاریخچه قیمت بیت کوین، الگوی ثابتی از افزایش فعالیت و تغییرات قیمت قابل توجه، اغلب در ماه فوریه را نشان می دهد. با شناخت ماهیت همیشه در حال تغییر بازار کریپتو، تاریخچه گسترده BTC به عنوان یک دارایی قابل معامله در مبادلات برای بیش از یک دهه، بینش و راهنمایی ارزشمندی را ارائه می دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا