اخبار ارز دیجیتال

با ساختار بازار بیت کوین “هنوز شکسته نشده” قیمت بیت کوین به ۲۲۰۰۰ دلار بازگشت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

زمانی که بیت کوین به زیر ۲۲۰۰۰ دلار سقوط کرد، احساسات رمزنگاری «هیستریک» می شود، اما یک تحلیلگر ادعا می کند که خطوط روند اصلی هنوز شکسته نشده است.

بیت کوین (BTC) در آخر هفته به ۲۲۰۰۰ دلار نزدیک شد زیرا معامله گران و تحلیلگران نسبت به احساسات بیش از حد نزولی هشدار دادند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

تحلیلگران احساسات «هیستریک» رمزنگاری را رد می کنند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت کوین/دلار آمریکا تا ۱۲ فوریه بالاتر رفته است.

منابع تجزیه و تحلیل زنجیره ای Material Indicators توضیح داد که بیت کوین پس از رسیدن به پایین ترین سطح سه هفته ای هفته گذشته، به هدف نهنگ های فرصت طلب تبدیل شده است.

با آپلود نمودار از دفتر سفارشات BTC/USD بایننس، Material Indicators مقاومت بالاتر، افزایش قیمت لحظه ای احتمالی را ثبت می کند و سطوح فروش مطلوب تری را برای بازیکنان با حجم بالا ارائه می دهد.

“FireCharts نشان می دهد که نهنگ های Crypto Weekend به نظر می رسد که علاقه مند به فروش بالاتر با استفاده از عدم نقدینگی کتاب سفارش بیت کوین هستند. مشکلی نیست.”

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

از سوی دیگر، پایین ترین سطح هفته شاهد واکنش آرام فعالان بازار بود و برخی مخالف درخواست برای رویداد تسلیم انبوه در بازه زمانی کوتاه تر بودند.

Filbfilb، یکی از بنیانگذاران مجموعه تجاری Decentrader ادعا کرد در آن روز.

تاجر محبوب کریپتو تونی به همان اندازه در مورد قیمت فعلی هوشیار بود.

او گفت: “در حالی که زیر منطقه مقاومت اصلی ۲۲۴۰۰ تا ۲۲۶۰۰ دلار هستم، طبق آخرین اطلاعات کوتاه می آیم. من می توانم.” معنا پیدا می کند.

ساختار بازار هنوز به سمت پایین نرفته است.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Crypto Tony/ توییتر

CPI هفته داده های کلان بحرانی را رهبری می کند

قبل از نتایج هفتگی، دیگران از قبل به داده های کلان اقتصادی هفته آینده به عنوان کاتالیزور بالقوه بعدی نوسانات چشم دوخته بودند.

مرتبط: بیت کوین در حال حاضر در «چرخه بازار گاوی بعدی» است – Pantera Capital

چاپ شاخص قیمت مصرف کننده ژانویه (CPI) رویداد سرفصل چندین رویداد ایالات متحده را که برای ۱۴ فوریه برنامه ریزی شده بودند تشکیل داد.

مایکل ون د پوپ، یکی از همکاران Cointelegraph، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بازرگانی Eight، گفت: بسته شدنما همچنین به خرده فروشی، شاخص تولید امپایر استیت و شاخص قیمت تولید کننده (PPI) نگاه می کنیم.

او افزود: “به نظر من، تورم احتمالاً به کاهش و کاهش شدید ادامه خواهد داد. قیمت گاز نیز مانند یک سنگ کاهش یافته است و در پاییز امسال -> بازار در حال افزایش است.”

متریال اندیکاتورها با این موضوع موافقت کردند و گفتند: “ما انتظار داریم که نوسانات تا گزارش CPI روز سه شنبه ادامه یابد.”

نمودار شاخص قیمت مصرف کننده (CPI).منبع: اداره آمار کار

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا