🚨 اخبار ارز دیجیتال

با افزایش انتظارات برای افزایش نرخ بهره فدرال رزرو، قیمت بیت کوین ۲ درصد به دنبال آمار اشتغال ایالات متحده کاهش یافت

بیت کوین به لطف پرداخت های غیرمنتظره غیرمنتظره غیرمنتظره حقوق و دستمزد غیرکشاورزی، برای مدت کوتاهی به ۲۷۰۰۰ دلار سقوط کرد و قیمت بیت کوین در حال بهبود قوی است.

بیت کوین (BTC) برای مدت کوتاهی در حال آزمایش ۲۷۰۰۰ دلار در نزدیکی وال استریت در ۶ اکتبر بود، زیرا گزارش اشتغال ایالات متحده بازار را متلاطم کرد.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل: گزارش اشتغال “آن چیزی نیست که فدرال رزرو می خواست ببیند”

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView حرکت‌های قیمت بیت‌کوین را به‌عنوان بزرگترین ارز دیجیتال ۲.۱ درصد بر اساس یک کندل ساعتی کاهش دادند.

رالی متعاقب آن به گاوها کمک کرد تا ضرر خود را جبران کنند و سطح ۲۷۷۰۰ دلار را که حتی قبل از انتشار داده ها در کانون توجه قرار داشت، دوباره به کانون توجه قرار داد.

این تغییر به دلیل جهش در حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) بود که تخمین سپتامبر را تقریباً دو برابر کرد (به ترتیب ۳۳۶,۰۰۰ در مقابل ۱۷۰,۰۰۰).

علیرغم تداوم انعطاف‌پذیری بازار کار در برابر اقدامات ضد تورمی فدرال رزرو در قالب افزایش نرخ بهره، تأثیر نتایج سپتامبر برای دارایی‌های ریسک، از جمله ارزهای دیجیتال، منفی تلقی می‌شود.

تاجر معروف کریپنووو گفت: «خبر خوب خبر بدی است زیرا فدرال رزرو می خواهد قدرت خود را در بازار کار از دست بدهد. من نوشته ام بخشی از پاسخ به X.

با توجه به این افزایش، من تعجب کردم که نرخ بیکاری ثابت (۳.۸٪) باقی مانده است.

با این حال، CrypNuevo، مانند سایرین، خاطرنشان می‌کند که فدرال رزرو به احتمال زیاد در نشست کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) در نوامبر، نرخ‌ها را دوباره افزایش خواهد داد.

“بازار این داده ها را به عنوان تهدیدی جدید برای احتمال افزایش ۲۵ بشکه ای دیگر نرخ در اول نوامبر تفسیر می کند (شانس دیروز ۲۵٪ بود، احتمال امروز ۳۱.۳٪ است.”

CPI پنجشنبه آینده منتشر خواهد شد و ما امیدواریم که تصویر واضح تری به ما بدهد.

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرومنبع: CME Group

CPI (شاخص قیمت مصرف کننده) یکی از شاخص های کلیدی تورم در سیاست فدرال رزرو را تشکیل می دهد.

متعاقبا، نامه کوبسی منابع تفسیری مالی نشان می دهد که هم بازار و هم خود فدرال رزرو در حال حاضر تحت فشار هستند.

علاوه بر این، پیش از این انتظار می رفت مهلت قانونی فدرال رزرو تا ژوئن ۲۰۲۴ ادامه یابد، اما اکنون انتظار می رود تا ژوئیه ۲۰۲۴ ادامه یابد. گزارش با توجه به پیش بینی بازار برای تعدیل نرخ بهره.

پس از این گزارش، معاملات آتی بازار بیش از ۴۰۰ واحد کاهش یافت. این چیزی نیست که فدرال رزرو می خواست.

بهره باز بیت کوین به بیرون درز کرد

با نگاهی به واکنش خاص بیت کوین، معامله گر محبوب Skew نشان داد که معامله گران نقطه ای و معامله گران مشتقات از چاپ NFP خارج می شوند.

مرتبط: بیت کوین هنوز در برابر «تورم تخمی» از دلار آمریکا بهتر است – داده های فدرال رزرو

پیش‌بینی‌های بیشتر برای اقدام فدرال رزرو: «احتمال افزایش نرخ بهره در اول نوامبر کمی تغییر می‌کند، اما هنوز بعید است». خواندن.

قبل از بررسی این احتمال، ابتدا باید لحن و موضع فدرال رزرو را ببینیم.

در همین حال، معامله گر همکار Daan Crypto Trades تحلیل خود را از اوایل روز به روز کرد و کاهش علاقه باز بیت کوین (OI) را برجسته کرد.

پیش از این، این در سطحی بود که حرکت صعودی قبلا آغاز شده بود و به دنبال آن نوسانات نزولی بود.

او خلاصه کرد: “۶۰۰ میلیون دلار دیگر از سود باز از اوج های دیروز از دست رفته است. ما دوباره به سطح متوسط ​​و “سالم” تر خواهیم رسید.”

نمودار BTC/USD با OI جمع شده. منبع: Daan Crypto Trades/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا