اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین همچنین به تورم بالاتر از حد انتظار واکنش نشان می دهد زیرا CPI به 3.7٪ افزایش می یابد.

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

معامله گران بیت کوین پس از آخرین گزارش CPI که قیمت بیت کوین در 26000 دلار باقی مانده است، آماده افتتاح در وال استریت هستند.

بیت کوین (BTC) در 13 سپتامبر به شدت نوسان کرد زیرا داده های اقتصاد کلان ایالات متحده نشان داد که تورم بالاتر از حد انتظار است.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

CPI اوت از هدف سوخت و سرپناه فراتر رفت

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView حرکت‌های قیمت بیت‌کوین را دنبال کردند که تهدیدی برای ضررهای جدید در مرز ۲۶۰۰۰ دلار بود.

شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) در ماه آگوست نسبت به مدت مشابه سال قبل 3.7 درصد بود که 0.1 درصد بیشتر از حد انتظار بود.

در بیانیه رسمی دفتر آمار کار ایالات متحده آمده است: “شاخص بنزین بیشترین سهم را در افزایش ماهانه داشته است و بیش از نیمی از افزایش را به خود اختصاص داده است.”

افزایش ماهانه در ماه آگوست نیز با افزایش مداوم شاخص Shelter in Place کمک کرد که چهلمین ماه متوالی افزایش را نشان داد.

نمودار تغییرات درصدی 12 ماهه برای CPI ایالات متحده.منبع: اداره آمار کار ایالات متحده

در اوایل روز، فعالان بازار کریپتو هشدار دادند که قرائت‌های «گرم» CPI بر بازار تأثیر خواهد گذاشت، زیرا آنها نشان می‌دهند که تورم قوی‌تر از حد انتظار ادامه می‌یابد. این به نوبه خود می تواند بر ادامه سیاست های اقتصادی محدودکننده در آینده تأثیر بگذارد.

تاجر معروف CrypNuevo می‌گوید: «با افزایش سریع قیمت بنزین، فکر می‌کنم CPI بعدی +4 درصد خواهد بود. گفت بخشی از پاسخ به X (توئیتر سابق) ثبت نام کنندگان.

تورم همچنان یک مشکل است و در نیمه دوم سال جاری مشکل بزرگی خواهد بود.

پیش‌بینی می‌شود که CPI در ماه ژوئیه بالاتر از ماه مشابه سال گذشته باشد و در ماه اوت 3.6% در مقایسه با 3.2% در دفعه قبل افزایش یابد.

نقدینگی پیشنهاد بیت کوین زیر 25000 دلار باقی می ماند

قبل از انتشار، کیت آلن، یکی از بنیانگذاران منابع نظارت بر روی زنجیره مواد شاخص، خوشبین بود که حرکت این هفته در قیمت بیت کوین ادامه یابد.

موارد مرتبط: «تخفیف» GBTC به کمترین میزان از سال 2021 رسیده است، علیرغم اینکه قیمت بیت کوین به پایین ترین حد 3 ماهه رسیده است

بخشی از پست X: “قدرت حرکت بیت کوین از دیروز کمی ضعیف شده است، اما تا کنون به اندازه کافی قوی بوده است تا بتواند بیشتر مواردی را که پس از پرش بازیابی شده است حفظ کند.” خواندن.

آلن تکرار کرد که “مقاومت فنی زیادی” بالاتر از محدوده قیمت لحظه ای فعلی باقی می ماند، که خود را به شکل میانگین های متحرک روزانه چندگانه نشان می دهد.

باز شدن وال استریت هنوز فاصله زیادی دارد و در زمان نگارش این مقاله، روند مشخصی در بیت کوین/دلار آمریکا وجود نداشت و نوسانات تاثیر خود را گذاشته است.

ان عکس فوری همراه دفتر سفارش BTC/USDT در بایننس، بزرگترین صرافی جهان، نقدینگی کمی را در حول و حوش قیمت نقدی نشان داد و حتی قیمت‌های بیشتری در قیمت 25000 دلار باقی ماند.

داده های دفتر سفارش بیت کوین/دلار بایننس. منبع: شاخص مواد/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا