اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر می گوید “هیچ چیز تغییر نکرده است”، نمودار بیت کوین 247000 دلار را برجسته می کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

بیت کوین نه شکسته است و نه سقوط کرده است، اما وضعیت فعلی همچنان خطر افت “متعصبانه” قیمت بیت کوین را در بر می گیرد.

بیت کوین (BTC) تا پایان هفته در 3 سپتامبر زیر 26000 دلار معامله شد زیرا این تحلیل احساسات بیش از حد نزولی معامله گران را از بین برد.

نمودار 1 روزه BTC/USD. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین هر هفته با 25900 دلار بسته می شود

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که قیمت بیت‌کوین از نوسانات آخر هفته اجتناب کرده است و در محدوده محدودی در حدود 200 دلار معامله می‌شود.

فقدان جهت گیری باعث شد تا فعالان بازار حس قوی دژاوو را با حرکتی مشابه به سمت پایان ماه اوت تجربه کنند.

با حذف تمام ردپای دو رویداد نوسان هفته گذشته که شامل مدیر دارایی های کریپتو Grayscale و تنظیم کننده های ایالات متحده بود، از نمودارها پاک شد، معامله گران پیامدهای بسته شدن هفتگی احتمالی مختلف را ارزیابی کردند.

تاجر معروف Skew گفت: از نقطه نظر ساختار بازار، بدنه شمع هنوز به زیر قیمت HL ژوئن یا 25900 دلار بسته نشده است. من نوشته ام بخشی از رشته X

Skew به پایین‌ترین قیمت زیر 25000 دلار (HL) اشاره کرد و 25900 دلار را به عنوان خط اصلی برای جبران این هفته تعیین کرد.

او افزود: “این مهم است زیرا اگر بسته شدن 1 وات پایین تر باشد و قیمت در اوایل هفته آینده این منطقه را به عنوان مقاومت معامله کند، به این معنی است که به سمت مقاومت 1 وات قبلی 24.3000 دلار سقوط می کند. زیرا چنین است.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Skew/X

با نگاهی به آینده، بازگشت به سطوح زیر 20000 دلار در یک “سناریوی نزولی” امکان پذیر است. Skew گفت که بازگشت صعودی با بهبود 26000 دلار و ادامه پایین ترین سطح سه ماهه چهارم “بعید” است.

تهدید «اغراق» بیت کوین همچنان پابرجاست

در همین حال، کیت آلن، یکی از بنیانگذاران منابع ناظر Material Indicators، با جمع‌بندی رویدادهای هفته گذشته، نسبت به اظهارات قاطعانه در مورد اینکه بیت کوین واقعاً چقدر صعودی یا نزولی است، هشدار داد.

مرتبط: با کاهش قیمت بیت کوین به سمت پایین‌ترین سطح ۲ هفته‌ای، بیت کوین برای نمایش RSI آماده می‌شود

افزایش و کاهش نوسانات به ترتیب به Grayscale کمک کرد تا بر کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) پیروز شود و بعداً تصمیم کمیسیون در مورد اولین صندوق معامله شده قیمت بیت کوین ایالات متحده (ETF) را به تاخیر انداخت.

با این حال، آلن در داخل استدلال کرد که ساختار بازار بیت کوین دستخوش تغییرات اساسی نشده است.

او در بخشی از مقاله نوشت: “در اولین روز از شمعدان ماهانه سپتامبر، نوسانات همچنان ادامه دارد زیرا معامله گرانی که به نظر می رسد فراموش کرده اند “روند دوست شماست” به هوپیوم می چسبند و بر سر روایت های BS که متناسب با تعصبات آنها است می جنگند. بله.” . × پست 2 سپتامبر.

واقعیت این است که هیچ چیز تغییر نکرده است زیرا هیچ شکست یا شکستی از نظر فنی تایید یا خنثی نشده است.

آلن تئوری های موجود را تکرار کرد و ادامه داد که 24750 دلار یک منطقه حمایتی برای تماشا است، با خطر ورود بیت کوین “هشدار” در صورت شکست.

نمودار پیوست، دفتر سفارش BTC/USD بایننس را با افزایش نقدینگی خرید درست زیر قیمت نقدی در منطقه 24750 دلاری نشان می‌دهد.

داده های دفتر سفارش BTC/USD در بایننس. منبع: Keith Allan/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.



نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا