🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر می گوید “هیچ چیز تغییر نکرده است”، نمودار بیت کوین ۲۴۷۰۰۰ دلار را برجسته می کند

بیت کوین نه شکسته است و نه سقوط کرده است، اما وضعیت فعلی همچنان خطر افت “متعصبانه” قیمت بیت کوین را در بر می گیرد.

بیت کوین (BTC) تا پایان هفته در ۳ سپتامبر زیر ۲۶۰۰۰ دلار معامله شد زیرا این تحلیل احساسات بیش از حد نزولی معامله گران را از بین برد.

نمودار ۱ روزه BTC/USD. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین هر هفته با ۲۵۹۰۰ دلار بسته می شود

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که قیمت بیت‌کوین از نوسانات آخر هفته اجتناب کرده است و در محدوده محدودی در حدود ۲۰۰ دلار معامله می‌شود.

فقدان جهت گیری باعث شد تا فعالان بازار حس قوی دژاوو را با حرکتی مشابه به سمت پایان ماه اوت تجربه کنند.

با حذف تمام ردپای دو رویداد نوسان هفته گذشته که شامل مدیر دارایی های کریپتو Grayscale و تنظیم کننده های ایالات متحده بود، از نمودارها پاک شد، معامله گران پیامدهای بسته شدن هفتگی احتمالی مختلف را ارزیابی کردند.

تاجر معروف Skew گفت: از نقطه نظر ساختار بازار، بدنه شمع هنوز به زیر قیمت HL ژوئن یا ۲۵۹۰۰ دلار بسته نشده است. من نوشته ام بخشی از رشته X

Skew به پایین‌ترین قیمت زیر ۲۵۰۰۰ دلار (HL) اشاره کرد و ۲۵۹۰۰ دلار را به عنوان خط اصلی برای جبران این هفته تعیین کرد.

او افزود: “این مهم است زیرا اگر بسته شدن ۱ وات پایین تر باشد و قیمت در اوایل هفته آینده این منطقه را به عنوان مقاومت معامله کند، به این معنی است که به سمت مقاومت ۱ وات قبلی ۲۴.۳۰۰۰ دلار سقوط می کند. زیرا چنین است.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Skew/X

با نگاهی به آینده، بازگشت به سطوح زیر ۲۰۰۰۰ دلار در یک “سناریوی نزولی” امکان پذیر است. Skew گفت که بازگشت صعودی با بهبود ۲۶۰۰۰ دلار و ادامه پایین ترین سطح سه ماهه چهارم “بعید” است.

تهدید «اغراق» بیت کوین همچنان پابرجاست

در همین حال، کیت آلن، یکی از بنیانگذاران منابع ناظر Material Indicators، با جمع‌بندی رویدادهای هفته گذشته، نسبت به اظهارات قاطعانه در مورد اینکه بیت کوین واقعاً چقدر صعودی یا نزولی است، هشدار داد.

مرتبط: با کاهش قیمت بیت کوین به سمت پایین‌ترین سطح ۲ هفته‌ای، بیت کوین برای نمایش RSI آماده می‌شود

افزایش و کاهش نوسانات به ترتیب به Grayscale کمک کرد تا بر کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) پیروز شود و بعداً تصمیم کمیسیون در مورد اولین صندوق معامله شده قیمت بیت کوین ایالات متحده (ETF) را به تاخیر انداخت.

با این حال، آلن در داخل استدلال کرد که ساختار بازار بیت کوین دستخوش تغییرات اساسی نشده است.

او در بخشی از مقاله نوشت: “در اولین روز از شمعدان ماهانه سپتامبر، نوسانات همچنان ادامه دارد زیرا معامله گرانی که به نظر می رسد فراموش کرده اند “روند دوست شماست” به هوپیوم می چسبند و بر سر روایت های BS که متناسب با تعصبات آنها است می جنگند. بله.” . × پست ۲ سپتامبر.

واقعیت این است که هیچ چیز تغییر نکرده است زیرا هیچ شکست یا شکستی از نظر فنی تایید یا خنثی نشده است.

آلن تئوری های موجود را تکرار کرد و ادامه داد که ۲۴۷۵۰ دلار یک منطقه حمایتی برای تماشا است، با خطر ورود بیت کوین “هشدار” در صورت شکست.

نمودار پیوست، دفتر سفارش BTC/USD بایننس را با افزایش نقدینگی خرید درست زیر قیمت نقدی در منطقه ۲۴۷۵۰ دلاری نشان می‌دهد.

داده های دفتر سفارش BTC/USD در بایننس. منبع: Keith Allan/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا