اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین به پایین نرفته است زیرا سفارشات نهنگ ها به پایین ترین حد در ۲ سال گذشته رسیده است

متریال اندیکاتورز می گوید فقدان هیجان دفترچه سفارش تنها یکی از نشانه هایی است که نشان می دهد نوسانات نزولی می تواند به راحتی از سر گرفته شود.

تجزیه و تحلیل جدید درباره خشک شدن نقدینگی حراج هشدار می دهد که بیت کوین (BTC) درست به زیر ۱۷۰۰۰ دلار نمی رسد.

در یک پست رسانه اجتماعی پس از کریسمس، منابع تجزیه و تحلیل زنجیره ای Material Indicators نشان داد که علاقه به محافظت از محدوده قیمت فعلی BTC کاهش یافته است.

کتاب سفارش بایننس “خیلی هیجان انگیز” نیست

با وجود نوسانات کمی که هنوز در بازار بیت کوین وجود دارد، تحلیلگران مشتاقند ببینند در نتایج سالانه این هفته چه اتفاقی می افتد.

قیمت بسته شدن بیت کوین/دلار آمریکا در ۳۱ دسامبر نیز قیمت پایانی کندل های هفتگی و سه ماهه است و با نوسانات ناگهانی، سال ۲۰۲۲ می تواند به یک سال کابوس نزولی تبدیل شود.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، این جفت در حال حاضر حدود ۶۰ درصد از سال تا به امروز کاهش یافته است، اما در مقایسه با آخرین رکورد خود در نوامبر ۲۰۲۱، ۷۶ درصد کاهش یافته است.

تحلیلگران مختلف هشدار می دهند که ممکن است هنوز برای مهار بازار نزولی کافی نباشد، و اکنون به نظر می رسد داده های دفتر سفارش پتانسیل زیان های جدید را برجسته می کند.

متریال اندیکاتورز می‌گوید: «هیچ چیز مانند نقدینگی نشان‌دهنده احساسات در سطح قیمت نیست، و به نظر نمی‌رسد که احساسات زیادی در مورد پایین بودن این سطح قیمت وجود داشته باشد». نظر داد نمودار فعالیت دفتر سفارش BTC/USD در بایننس.

نمودار دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

دیروز یه پست دیگه ادعا کرد با توجه به حجم دفتر سفارشات فعلی، “چیز زیادی برای هیجان زده شدن وجود ندارد” و اینها همچنین نشان می دهد که معامله گران با حجم بالا در معرض کاهش قرار گرفتن خود هستند.

شرکت تحقیقاتی Santiment می گوید: نوسانات بیت کوین ارتباط زیادی با کاهش علاقه به نهنگ ها دارد. ادامه موضوع داغی است.

نمودار دیگری آنچه را که Santiment می‌گوید «همبستگی» بین معاملات بزرگ ۱ میلیون دلاری یا بیشتر و قدرت کلی قیمت بیت‌کوین نشان می‌دهد. این معاملات اکنون به پایین ترین سطح خود از دسامبر ۲۰۲۰ رسیده است.

نمودار مشروح BTC/USD.منبع: سانتیمنت/توئیتر

او افزود: «اگر قیمت‌ها به کاهش و سپس افزایش صعودی ادامه دهند، این از نظر تاریخی یک سیگنال صعودی خواهد بود.

“قیمت بیت کوین کاهش می یابد”

در همین حال، در جمع‌بندی و پیش‌بینی پایان سال Just Crypto، شرکت تجاری QCP Capital خبرهای بدتری را برای دارندگان کریپتو ارائه کرد.

اطلاعات مرتبط: نگهدارنده بیت کوین در رکورد ۸ میلیون بیت کوین با زیان های غیر قابل تحقق نشسته است، داده ها نشان می دهد

تحلیلگران بر این باورند که بیت کوین و اتر (ETH) هر دو “موج پنجم گسترده” را از سال ۲۰۲۳ آغاز می کنند که دارایی های پرخطر و دلار آمریکا و اوراق قرضه قدرت تازه ای را نشان می دهند. من معتقدم که وجود دارد.

آنها نوشتند: «ما همچنان انتظار داریم که اگر بیت کوین به میزان قابل توجهی افزایش یابد، فشار فروش قابل توجهی داشته باشیم.

همبستگی اضافی منحصر به فرد حول وجوه قابل معامله در بورس ARK Innovation (ARKK) از ARK Invest.

QCP همراه با نمودار مقایسه ای اضافه کرد: «اقدام قیمت ARKK به مدت دو ماه پیشروی بیت کوین بوده است و از کاهش قیمت بیت کوین خبر می دهد.

نمودار ARKK در مقابل BTC/USD (نمایش).منبع: QCP Capital

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا