🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین تا نصف شدن در سال ۲۰۲۴ به ۴۶۰۰۰ دلار می رسد – مصاحبه با Filbfilb

یکی از بنیانگذاران Decentrader می گوید که بیت کوین انگیزه ای برای به دست آوردن مجدد زمین های از دست رفته تا پایان سال دارد، اما هادلر باید ابتدا برای پایین ترین سطح قیمت بیت کوین آماده شود.

تحلیلگر کهنه کار فیلب فیلب معتقد است که بیت کوین (BTC) می تواند سال ۲۰۲۳ را با قیمت ۳۵۰۰۰ دلار به پایان برساند، حتی اگر پیش از موعد سقوط کند.

در یک مصاحبه جدید با کوین تلگراف، یکی از بنیانگذاران مجموعه معاملاتی Decentrader برخی از اهداف قیمت BTC را فاش کرد که باید برای دارندگان بلندمدت طنین انداز شود.

بیت کوین با موانع متعددی برای روند صعودی فعلی خود مواجه است و چرخه فعلی تعدادی تفاوت کلیدی را نسبت به چرخه های قبلی نشان می دهد. این فقط افت قیمت بیت کوین در صندوق قابل معامله در بورس (ETF) نیست. محیط کلی اقتصاد کلان به طور قابل توجهی متفاوت از چند سال پیش به نظر می رسد.

Filbfilb پیش‌بینی می‌کند که نصف کردن یارانه بلوکی در آوریل ۲۰۲۴ هنوز هم تأثیر قابل توجهی بر عملکرد قیمت BTC خواهد داشت. BTC/USD تا آن زمان می تواند تا ۴۶۰۰۰ دلار معامله شود، اما ضرر بعدی محتمل است.

Filbfilb اشاره می کند که قیمت بیت کوین “احتمالا” به محدوده پایین ۲۰۰۰۰ دلار کاهش می یابد.

Cointelegraph (CT): در یک بازه زمانی کوتاه، اخیرا پیش بینی شده است قیمت بیت کوین بیشتر از این کاهش می یابد و به “شکستن هوپیوم باقی مانده” می رسد طبقات بلند مدت کجا قرار دارند؟

Filb Filb (FF): این بستگی به شرایط دارد. همانطور که در طول سقوط COVID-19 در مارس ۲۰۲۰ مشاهده شد، کران پایین فقط ۳۰۰۰ دلار بود. با این حال، با اجتناب از پدیده قو سیاه، به نظر می رسد که در محدوده ۲۰۰۰۰ دلاری پایین باشد.

سی تی: هنوز امیدواری؟ تغییر روند قیمت ها در سه ماهه چهارم آیا ماینرها و افراد باهوش “شایعات” هاوینگ را خواهند خرید؟

FF: بر اساس چرخه تاکنون، متوجه می‌شویم که عرضه آلاینده‌های جدید به بازار قبل از نصف شدن کاهش می‌یابد. به نظر من، همراه با افزایش تقاضای سفته بازی، این پویایی احتمالاً خود را تکرار می کند.

CT: در مورد ماینرها، موضع شما در مورد قیمت‌ها و هش‌ها با توجه به اینکه قیمت‌ها همچنان به بالاترین حد خود ادامه می‌دهند چیست؟

FF: فکر نمی کنم ارتباط مستقیمی بین هش و قیمت وجود داشته باشد.

سی تی: چه چیزی شما را در مورد تغییرات قیمت BTC در سال جاری در مقایسه با سال های دیگر قبل از نصف شدن شگفت زده می کند؟

FF: تاکنون نتوانسته از میانگین متحرک ۱۰۰ هفته ای خارج شود که این تفاوت محسوس است. در گذشته، این تا حدودی بازار صعودی را تایید کرده است. از نظر زمان‌بندی، رالی از پایین‌ترین سطح سال ۲۰۲۲ مطابق با آنچه تاکنون دیده‌ایم است.

CT: هفته گذشته در مورد نتیجه شکایت Grayscale v. SEC گزارش های زیادی منتشر شد، به نظر شما این خبر واقعا چقدر مهم است؟

FF: به نظر می رسد SEC یک سیاست “تأخیر به هر قیمتی” دارد، این شامل انکارهای غیر موجه نیز می شود. اگر به نحوه کار اتاق نگاه کنید، بلک راک است. دیگر با توجه به تعداد زیاد برنامه های ETF، بعید به نظر می رسد که بزرگ ترین سرمایه گذاران نهادی بررسی لازم را انجام دهند و شکست را پیش بینی کنند. به نظر حقیر من، بحث «چه زمانی» است نه «اگر».

سی تی: شما تورم ایالات متحده را در این سه ماهه «فیل در اتاق» نامیدید، این موضوع چگونه می تواند بر بیت کوین پس از نصف شدن سال آینده تأثیر بگذارد؟

FF: هر چه تورم و نرخ بهره طولانی تر بماند، خرده فروشان با درآمد قابل تصرف کمتری مجبور به سرمایه گذاری هستند. علاوه بر این، هزینه های سرمایه به طور کلی در حال افزایش است. نرخ بازده بدون ریسک بالاتر. این بدان معناست که تخصیص دارایی ها به دارایی های پرریسک جذابیت کمتری پیدا می کند. هرچه این وضعیت موجود بیشتر باشد، سرمایه کمتری برای جستجوی سرمایه گذاری هایی مانند بیت کوین وجود خواهد داشت.

CT: یک نشانگر بدون نویز برای ردیابی قیمت BTC چیست؟

FF: در سطح بالا، حرکت قیمت جهت دار و موقعیت بازار (نسبت های بلند/کوتاه، نرخ های تامین مالی، بهره باز و غیره) چیزی است که من در سراسر بازارها در تعیین رفتار کوتاه مدت می بینم. من از شما حمایت می کنم.

CT: هدف قیمت BTC در پایان سال و نصف شدن سال ۲۰۲۴ چیست؟

FF: با فرض اینکه رویداد قو سیاه وجود نداشته باشد، می تواند تا پایان سال به ۳۵۰۰۰ دلار و در نیمه اول سال ۲۰۲۴ به ۴۶۰۰۰ دلار برسد.

DOGE، XRP در بین آلتکوین ها برجسته هستند

سی تی: به غیر از بیت کوین، آیا از فروپاشی بازار NFT شگفت زده شده اید؟آیا آینده ای دارد؟

موارد مرتبط: -۲۵٪ حرکت کپی شاخص قیمت بیت کوین قبل از سقوط FTX

FF: من از فروپاشی NFT ها تعجب نمی کنم. من فکر می کنم برخی از اشکال NFT ها دارای برخی کاربردها هستند، مانند برنامه های کاربردی خرید بلیط یا موسیقی. اما یک “اثر هنری” بسیار گران قیمت هرگز برای من معنی نداشت.

CT: آیا آلتکوین‌هایی وجود دارند که فکر می‌کنید در چرخه جدید رشد ویژه‌ای داشته باشند؟

FF: در حال حاضر بیشتر روی بیت کوین متمرکز هستم. آلت کوین ها پس از نصف شدن تمایل به حرکت دارند. با این حال، من انتظار دارم که XRP (XRP) در چرخه بعدی عملکرد بسیار خوبی داشته باشد زیرا شکایت هایی را با SEC ارائه کرده است و به طور موثری در حال گرفتن سهم بازار است. همچنین احتمال اینکه Dogecoin (DOGE) دوباره خوب عمل کند را رد نمی کنیم، به خصوص اگر ایلان ماسک ارزهای دیجیتال را در X ادغام کند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا