اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین حمایت 27000 دلاری را آزمایش می کند زیرا فدرال رزرو نرخ های بهره را در جلسه FOMC بدون تغییر نگه داشته است.

بیت کوین از تصمیم فدرال رزرو مبنی بر حفظ نرخ های بهره در سطوح قبلی جلوگیری می کند، در حالی که جروم پاول، رئیس هیئت مدیره، به صراحت گفته است که احتمال افزایش بیشتر نرخ تا قبل از پایان سال وجود دارد.

بیت کوین (BTC) در 20 سپتامبر شاهد نوسانات شدید بود زیرا فدرال رزرو ایالات متحده نرخ بهره را در بالاترین حد در 20 سال گذشته نگه داشت.

خلاصه قیمت بیت کوین، تعلیق نرخ بهره فدرال رزرو

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView تغییرات قیمت بیت کوین را در پاسخ به تصمیم نرخ بهره و نظرات بعدی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، ردیابی کردند.

کمیته بازار آزاد فدرال ایالات متحده (FOMC) تصمیم گرفته است که نرخ بهره را در سطوح قبلی تعیین شده در جولای سال جاری بدون تغییر نگه دارد.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است: «هدف کمیسیون دستیابی به حداکثر اشتغال و نرخ تورم 2 درصد در بلندمدت است.

در حمایت از این اهداف، کمیته تصمیم گرفته است که محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال را در 5-1/4 درصد تا 5-1/2 درصد حفظ کند.

نمودار نرخ وجوه فدرالمنبع: فدرال رزرو سنت لوئیس

داده‌های ابزار FedWatch گروه CME نشان می‌دهد که بازار از قبل انتظار این حرکت را داشت، با احتمال توقف در افزایش نرخ‌ها در حال حاضر 99 درصد تعیین شده است.

با این حال، در حالی که فدرال رزرو در مورد آینده تورم محتاط بود، هیچ تضمینی برای کاهش بیشتر شرایط وجود ندارد.

در ادامه این بیانیه آمده است: “در ارزیابی موضع مناسب سیاست پولی، کمیته به نظارت بر تاثیر اطلاعات دریافتی بر چشم انداز اقتصادی ادامه خواهد داد. ما آماده هستیم تا موضع سیاست پولی خود را در حد مناسب تنظیم کنیم.”

در پاسخ، مایکل ون دی پوپ، موسس و مدیر عامل شرکت بازرگانی Eight، پیشنهاد کرد که دیگر افزایش نرخ وجود نخواهد داشت. او پیش بینی کرد که بیت کوین سود خواهد برد.

در بخشی از این مقاله آمده است: “هیچ افزایش نرخ توسط فدرال رزرو وجود نخواهد داشت. حدس من این است که سیاست افزایش قیمت تمام شده است.” ×پست خواندن.

بیت کوین احتمالاً از اینجا روند صعودی خود را آغاز می کند (بله، تقلبی ها در اخبار رایج هستند).

رئیس پاول به احتمال افزایش مجدد نرخ بهره در سال 2023 اشاره کرد

حرکت قیمت بیت کوین از زمان اتخاذ این تصمیم بی ثبات بوده است و در زمان نگارش این مقاله، پاول هنوز صحبت خود را در کنفرانس مطبوعاتی بعدی به پایان نرسانده است.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین در آستانه نصف شدن سال 2024 به بالاترین حد خود رسید – پیش بینی های جدید

او گفت: “راه درازی” برای کاهش تورم به هدف 2 درصدی فدرال رزرو وجود دارد.

او گفت: “اگر اقتصاد همانطور که انتظار می رود پیشرفت کند، شرکت کننده متوسط ​​انتظار دارد سطح مناسب نرخ وجوه فدرال تا پایان سال جاری 5.6٪، تا پایان سال 2024 5.1٪ و تا پایان سال 2025 3.9٪ باشد.” او گفت: “من این کار را انجام می دهم.” گفت.

رئیس پاول خاطرنشان کرد که پیش‌بینی میان‌مدت برای پایان سال بدون تغییر باقی می‌ماند، اما پیش‌بینی می‌شود که پیش‌بینی پایان سال برای دو سال آینده 0.5 درصد افزایش یابد.

در نتیجه، BTC/USD بالای 27000 دلار باقی ماند و از محدوده معاملاتی اخیر خود خارج نشد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا