🚨 اخبار ارز دیجیتال

مبارزه بیت‌کوین با چالش‌های اروپایی – بنیان‌گذار نوردرن لایتنینگ


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جامعه بیت‌کوین به توسعه ابزارها و خدماتی ادامه می‌دهد که می‌تواند به اروپا در مواجهه با درگیری، مهاجرت و بیش از حد دولت کمک کند.

به گفته مجری پادکست اریک دیل، جامعه بیت کوین اروپا (BTC) همچنان علیه یک مسئله اجتماعی خاردار که بر این قاره تأثیر می گذارد صحبت می کند.

مدیر عامل کنفرانس نورترن لایتنینگ، که میزبان رویدادهای بیت کوین متعدد در سراسر اروپا است، معتقد است که جامعه بیت کوین در سراسر قاره اروپا ایده آل های مهمی را برای مقابله با موقعیت های درگیری جاری و مسائل اجتماعی ایجاد کرده است.

جو هال کوین تلگراف در کنار اریک دیل بنیانگذار نورتنینگ لایتنینگ در BTC پراگ.

دیل در گفتگو با جو هال روزنامه نگار کوین تلگراف در جریان بیت کوین پراگ در جمهوری چک، خاطرنشان کرد که استارت آپ ها و شرکت های زیادی وجود دارند که ابزارهای مختلفی را برای ارزهای دیجیتال برجسته می سازند. و بر موقعیت منحصر به فرد بیت کوین در مبارزه با بی عدالتی اجتماعی و اقتصادی در اروپا تاکید کرد.

این صدا می‌گوید: “اروپا قاره‌ای است که با چالش‌هایی مانند جنگ‌ها، مهاجرت و استبداد دولتی مواجه است و بسیاری بیت‌کوین را راهی برای خروج از اروپا می‌دانند، نوعی خروج. نکته اینجاست که بیت‌کوین نیز راهی برای خروج از اروپا است.” . “

دیل معتقد است که جامعه بیت کوین در سرتاسر اروپا در حال ایجاد «اکوسیستمی از ایده ها» است که می تواند بر توسعه آینده این قاره تأثیر بگذارد.

مطالب مرتبط: چگونه بیت کوین به پروتکل های بلاک چین اثبات سهام کمک می کند؟

با ادامه درگیری اوکراین و روسیه، جنگ برای سازمان‌دهندگان صبحانه یک نگرانی برای بیت‌کوین است. در حالی که کشورها با یکدیگر رقابت می کنند، طرفداران بیت کوین نیز در کمپین خود برای معرفی ابزارهای مالی غیرمتمرکز با یک نبرد دشوار روبرو هستند.

من فکر نمی‌کنم که نبرد بر سر تمرکززدایی با بیت‌کوین متفاوت باشد. می‌توانم توجهم را معطوف کنم.»

دیل با الهام از نبردهای گذشته جمهوری چک علیه نازیسم و ​​کمونیسم، امیدوار است بیت کوین بخشی از یک انقلاب ارزی صلح آمیز در دوره جدید باشد.

«انقلاب مخملی اینجا در پراگ به ما نشان داد که چگونه می‌توان سیستم‌های به ظاهر ریشه‌دار و فاسد مانند ارز فیات و کمونیسم را به طور مسالمت‌آمیز شکست داد.»

مقررات در فضای ارزهای دیجیتال در دو سال گذشته موضوع داغی در سراسر اروپا بوده است، زیرا اتحادیه اروپا اقداماتی را برای توسعه یک چارچوب جامع برای این صنعت انجام داده است.

لایحه بازار دارایی های رمزنگاری شده (MiCA) قرار است در سال ۲۰۲۴ اجرایی شود و تعدادی از الزامات را برای صرافی های ارزهای دیجیتال و شرکت کنندگان در اکوسیستم برای فعالیت، تجارت و استفاده از ارزهای دیجیتال در قاره معرفی می کند.

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا