🚨 اخبار ارز دیجیتال

“راز محبوبیت بیت کوین” توسط مایکل سیلر در CNBC فاش شد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سیلر، بنیانگذار و مدیر عامل سابق MicroStrategy، که اکنون مسئول استراتژی بیت کوین این شرکت است، با میزبان Squawk Box CNBC در مورد بیت کوین، نقاط قوت و سایر چشم اندازهای آن در دنیای مالی صحبت کرد.

او همچنین توضیح داد که چرا MicroStrategy به جذب سرمایه از طرفداران بیت کوین و رقابت با ETF های بیت کوین نقطه ای مانند BlackRock ادامه می دهد.

سیلر انتظار دارد محبوبیت بیت کوین افزایش یابد

مایکل سیلر دیدگاه خود را برای پذیرش نهادی بیت کوین در آینده با میزبان اندرو سورکین به اشتراک گذاشت.

سیلور اظهار داشت که بیت کوین بسیار مترقی تر از طلا است و می توان آن را در چند دقیقه به طرف دیگر دنیا معامله کرد. او همچنین فکر می‌کند که «بیت‌کوین طلا خواهد خورد» زیرا تمام ویژگی‌های BTC را دارد و هیچ‌یک از ایرادات آن را ندارد. به گفته سیلر، بیت کوین وجوه را از طلا و سایر دارایی های ریسک و صندوق های ETF مانند SPY منحرف می کند.

MicroStrategy از BlackRock در دارایی بیت کوین پیشی گرفته است

در حالی که غول هوش تجاری ۱۲۰۰۰ بیت کوین دیگر به ارزش تقریبی ۸۲۱.۷ میلیون دلار جمع آوری کرد، از بزرگترین ETF بیت کوین بلک راک پیشی گرفت و اکنون در مجموع ۲۰۵۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۱۹۵۹۸۵.۳۱ بلک راک دارد.

اگرچه وجوه قابل معامله در بورس بیت کوین به طور فزاینده ای در حال انباشت بیت کوین هستند و به سرمایه گذاران این فرصت را می دهند که در این کلاس دارایی جدید غوطه ور شوند، سیلر معتقد است که MicroStrategy می تواند با موفقیت با آنها رقابت کند و در عین حال به عنوان نماینده بیت کوین باقی بماند.

این به این دلیل بود که MicroStrategy بیشتر بیت کوین خود را با استفاده از بدهی قابل تبدیل هنگام فروش سهام به سرمایه گذاران خریداری کرد و برای خرید بیت کوین پول جمع آوری کرد. بنابراین، در حالی که این سرمایه‌گذاران بازده سرمایه‌گذاری خود را از طریق سهام دریافت می‌کنند، کسانی که از طریق ETF در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند باید هزینه‌های ماهانه بپردازند.

بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ نزدیک به ۷۲۰۰۰ دلار رسید

اوایل امروز، بیت کوین بالاترین قیمت خود را در ۷۱۰۰۰ دلار شکست و بعداً از سطح ۷۲۰۰۰ دلار گذشت و اندکی عقب نشینی کرد. بنابراین امروزه بیت کوین تا کنون حدود ۶ درصد رشد داشته است.

ماکس کایزر، ماکسیمالیست بیت کوین، به X/Twitter رفت تا پیش بینی قبلی خود را به جامعه ارزهای دیجیتال یادآوری کند که بیت کوین در نهایت به ۲۲۰۰۰۰ دلار خواهد رسید. او افزود که امروز هدف بالاتر خود را برای این چرخه گاو نر به ۷۵۰۰۰۰ دلار افزایش داده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا