اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین آماده حمله دیگری به ۲۴۰۰۰ دلار است زیرا معامله گران پیش بینی می کنند “فوریه نزولی” باشد.

یکی از معامله گران معتقد است که بهترین سناریوی بیت کوین، ۲۵۰۰۰ دلار پیش از اصلاح است.

بیت کوین (BTC) در آستانه افتتاحیه وال استریت در ۳۱ ژانویه، در حالی که بازار برای یک محاسبه جدید اقتصاد کلان آماده می شود، به بالای ۲۳۰۰۰ دلار صعود کرد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

معامله گران: ۲۵۰۰۰ دلار “بهترین مورد” برای BTC/USD

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که BTC/USD در نمودار ساعتی قبل از شروع معاملات حدود ۱٪ افزایش یافت و بر مقاومت یک شبه غلبه کرد.

در حالی که تنها چند ساعت تا پایان معاملات ماهانه باقی مانده است، این جفت ارز حدود ۸۰۰ دلار به زیر بالاترین قیمت آخر هفته یعنی ۲۳۹۵۰ دلار سقوط کرد که قوی ترین عملکرد بیت کوین از اواسط سال ۲۰۲۲ را نشان می دهد.

با این حال، معامله گرانی که وضعیت فعلی را بررسی کردند متقاعد نشدند که بزرگترین ارز دیجیتال در ماه فوریه سود بیشتری ایجاد کند.

ژانویه بیش از ۴۰ درصد رشد داشته است و آن را به بهترین ماه اول بیت کوین از سال ۲۰۱۳ تبدیل کرده است.

تاجر معروف کریپتو تونی می‌گوید: «یک بالاتر از ۲۵۰۰۰ دلار برای من بهترین حالت برای بیت کوین است. گفت فالوورهای روز توییتر.

او افزود که انتظار دارد یک “بهمن نزولی” با هدف قیمتی ۲۱۴۰۰ دلار و حتی ۱۹۰۰۰ دلار باشد.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Crypto Tony/ توییتر

کریپتو تونی همچنین به دلار آمریکا اشاره کرد که برای ادامه روند صعودی چهار روزه خود به بالاترین حد دو هفته‌ای در روز رسید. شاخص دلار آمریکا (DXY) به طور سنتی با بازار ارزهای دیجیتال همبستگی معکوس دارد.

در همین راستا، اسکات ملکر، تاجر و تحلیلگر، که به عنوان “گرگ هر شهر” شناخته می شود، گفت پس از اینکه شاخص S&P 500 برای اولین بار از آوریل سال گذشته بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ هفته ای خود قرار گرفت، ما بر روی S&P 500 تمرکز کردیم. تجارت هفتگی شمع .

او گفت: “SPY برای اولین بار از آوریل شمع هفتگی را بالای ۵۰ MA بسته است. اکنون FOMC فردا می آید و ممکن است یک هفته بی ثبات باشد و به عنوان پشتیبانی در حال آزمایش است. لطفاً.” زمزمه کرد در آن روز.

نمودار شمعی ۱ روزه شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

بیت کوین جرقه صعود به بالاترین سطح تاریخ را می دهد

با این وجود، یک تحلیل رسمی توسط شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode از پیش بینی ماه آینده اجتناب کرد.

مرتبط: بهترین ژانویه از سال ۲۰۱۳؟ ۵ نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

در آخرین نسخه خبرنامه هفتگی خود، The Week On-Chain، تحلیلگران بر اهمیت ژانویه به عنوان ماه تجدید حیات بیت کوین تاکید کردند.

در پایان این گزارش آمده است: «با نزدیک شدن به پایان ژانویه، بازار بیت‌کوین قوی‌ترین عملکرد ماهانه قیمت خود را از اکتبر ۲۰۲۱ مشاهده می‌کند که ناشی از تقاضای لحظه‌ای تاریخی و مجموعه‌ای از فشارهای کوتاه است.»

“این رالی به بسیاری از سودهای بازار کمک کرد تا بازارهای آتی در کنتانگوهای سالم معامله شوند. همچنین انگیزه اولیه برای خروج ارز پس از FTX خنثی شد و اکنون با یک هجوم با انگیزه جدید متعادل شده است.”

همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود، منابع مختلف بر این باورند که رالی بیت کوین در حال پایان است.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا