اخبار ارز دیجیتال

“افزایش سهموی” بیت کوین می تواند به معنای بالاترین قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۳ باشد – معامله گر


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته Credible Crypto، حدود چهار ماه طول می کشد تا بیت کوین بر اساس حرکات تکانشی گذشته به اوج ۶۹۰۰۰ دلار برسد.

معامله گران مشهور می گویند که بیت کوین (BTC) در سال ۲۰۲۳ به بالاترین حد خود خواهد رسید، اما اکتبر گرم ترین ماه است.

و به روز رسانی توییتر در ۲۲ ژوئن، Credible Crypto ادعا کرد که چهار ماه آینده باید حرکت صعودی لازم برای قیمت بیت کوین را برای به چالش کشیدن ۶۹۰۰۰ دلار فراهم کند.

به روز رسانی بی سابقه بیت کوین در ماه اکتبر “بسیار منطقی” است

بیت کوین در این ماه عملکرد خوبی از خود نشان داده است و باعث شده است که Credible Crypto نسبت به ادامه آن خوش بین باشد. برای انجام این کار، ما باید شمعدان‌های سبز ماهانه را بزرگ‌تر و بزرگ‌تر نشان دهیم تا بیت کوین/دلار آمریکا با دوره ضربه‌ای قبلی منطبق شود.

او توضیح داد: “آنچه در پیشروی سهموی مشهود است این است که تکانه به صورت تصاعدی افزایش می یابد و در اوج به اوج می رسد. شما می توانید.”

این بار، بیت کوین با موفقیت دوباره پشتیبانی را در بازه های زمانی ماهانه آزمایش کرده است و ۲۵۰۰۰ دلار می تواند پله ای برای یک «پیشرفت سهموی» جدید باشد.

وی ادامه داد: “با این حساب، بیایید وضعیت فعلی را در نظر بگیریم. آزمایش مجدد ماهانه کامل شده است و بزرگترین کندل ماهانه ای که تاکنون دیده ایم، ۱۰۰۰۰ عدد جابجا شده است و سطح ماهانه ۲۵۰۰۰ را شکسته است.”

“این به این معنی است که هنگامی که گسترش شروع می شود (و واقعاً به نظر می رسد که در حال گسترش است)، من انتظار دارم که به راحتی هر ماه ۱۰۰۰۰+ حرکت را به طور همزمان ببینیم. تفاوت بین سطح فعلی و ATH قبلی ۴۰۰۰۰ دلار است. اگر این یک سهموی است. پیشرفت، پس از نظر تئوری، این شکاف باید ظرف چند ماه پس از شمعدان برطرف شود.

Credible Crypto اضافه کرد که زمان چنین حرکتی هنوز مشخص نشده است و اکتبر را به عنوان یک “حدس نسبتا منطقی” پیشنهاد می کند.

او در پایان گفت: “با توجه به آنچه گفته شد، این در مورد آن است. این یک برون یابی بر اساس منطق ارائه شده در بالا است.”

“من نمی گویم که باید تا اکتبر به اوج های جدید برسیم، من می گویم که فکر می کنم تا پایان امسال به اوج های جدید خواهیم رسید، اما اگر کسی به من بگوید که آیا این اتفاق می افتد اگر مجبور شوم انتخاب کنم. ماهی که فکر می کردم اکتبر باشد. بیایید ببینیم اوضاع چگونه پیش می رود. ”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Credible Crypto/Twitter

برای جشن گرفتن خیلی زود است؟

همانطور که کوین تلگراف به گزارش خود ادامه می دهد، معامله گران دیگر نیز برای بازگشت قیمت بیت کوین به سطح رکورد ناامید هستند.

مرتبط: ۳ شاخص قیمت بیت کوین که شباهت های «دیوانه ای» را به شکست های ۲۰۲۰ نشان می دهد

در عین حال، همه بر این باور نیستند که شرکت‌هایی مانند بلک راک که درخواست راه‌اندازی صندوق قابل معامله با قیمت نقدی بیت‌کوین (ETF) در ایالات متحده، موتور سودهای اخیر را داده‌اند، مورد تایید قرار خواهند گرفت.

شرکت تجاری QCP Capital در این هفته هشدار داد که ساختار فعلی نظارت نظارتی ایالات متحده به این معنی است که حتی BlackRock نیز در “آینده نزدیک” تایید نخواهد شد.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که BTC/USD در زمان نگارش این مقاله نزدیک به ۳۰۰۰۰ دلار معامله می‌شود، زیرا نوسانات روز قبل کاهش یافته است.

نمودار ساعتی BTC/USD. منبع: TradingView

مجله: شغل گری جنسلر در خطر، اولین نقطه ETF بیت کوین بلک راک، اخبار بیشتر: Hodler’s Digest، ۱۱-۱۷ ژوئن

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا