🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین Ordinals NFT های اتریوم را با راه اندازی BRC-721E پل می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

استاندارد توکن BRC-721E توسط بازار Ordinals و مجموعه Bitcoin Miladys NFT آغاز شد و به معامله گران اجازه داد NFT های ERC-721 را به Ordinals منتقل کنند.

Bitcoin Ordinals یک راه حل مدرن لایه ۲ است که ذخیره سازی توزیع شده هنر دیجیتال را در بلاک چین بیت کوین امکان پذیر می کند. Ordinals به کاربران اجازه می دهد تا با راه اندازی استاندارد BRC-721E، توکن های غیرقابل تعویض مبتنی بر اتریوم ERC-721 (NFT) را به بلاک چین بیت کوین منتقل کنند.

استاندارد BRC-721E به طور مشترک توسط بازار مبتنی بر Ordinals، بازار Ordinals و مجموعه Bitcoin Miladys NFT راه اندازی شد. استاندارد جدید BRC-721E تبدیل غیرقابل تغییر و تأیید NFTهای ERC-721 به ترتیبی را امکان پذیر می کند. در ابتدا، هیچ ابرداده ای در زنجیره ذخیره نمی شود، اما کاربران می توانند تصاویر پیش نمایش با کیفیت پایین را ذخیره کنند و ارجاع به نوشته های اتر (ETH) را در داده های تصویر خام بگنجانند.

فرآیند مهاجرت با رایت یک ERC-721 NFT با استفاده از ویژگی ETH Call آغاز می شود. نوشتن NFT یک فرآیند غیرقابل برگشت است و به عنوان یک روش نوشتن زنجیره ای عمل می کند. برای ادعای سوزاندن ETH در بیت کوین، کاربران باید داده های معتبر BRC-721E را بنویسند. سپس NFT پل شده در صفحه مجموعه سفارشی Ordinals Market شما با فراداده کامل ظاهر می شود.

ایندکس‌گر که برای داده‌های NFT نوشته شده می‌نویسد، اطمینان حاصل می‌کند که فقط یک نوشتن معتبر در توکن وجود دارد و آدرس تولید شده با داده‌های تماس تراکنش نوشتن مطابقت دارد.

مربوط: بیت کوین Ordinal از ۱۰ میلیون ثبت نام عبور کرد، رودالمور توسعه دهنده استعفا داد

بازار Ordinals استدلال کرد که اصول اساسی BRC-721E و انعطاف‌پذیری نمایه‌گر به پروتکل اجازه می‌دهد در طول زمان تکامل یابد، علی‌رغم این واقعیت که در ابتدا هیچ ابرداده‌ای در زنجیره ذخیره نمی‌شد.

بیت کوین Ordinals از زمان راه اندازی آن در ژانویه ۲۰۲۳ با استقبال گسترده جامعه ارزهای دیجیتال مواجه شده است. راه اندازی استاندارد توکن BRC-20 در ماه مارس یک استاندارد توکن قابل تعویض آزمایشی ایجاد کرد که به طور خاص برای بلاک چین بیت کوین طراحی شده بود. ترکیب BRC-20 و Ordinals دریچه جدیدی را برای استخراج توکن ها در بلاک چین بیت کوین باز کرده است و جامعه ارزهای دیجیتال توکن های زیادی مانند Ordinals (ORDI)، Vmpx (VMPX) و Pepecoin (PEPE) را مشاهده کرده است. ظهور توکن محبوب BRC-20. .

تعداد توکن های BRC-20 از صدها در هفته اول به بیش از ۲۵۰۰۰ در هنگام راه اندازی افزایش یافت. با این حال، ظهور Ordinal ها و دوران جدید ضرب توکن ها به اتفاق آرا مورد استقبال قرار نگرفته است، به طوری که بسیاری از طرفداران بیت کوین (BTC) از روش های جدید به عنوان ناکارآمد و بیهوده انتقاد می کنند.

مجله: ۳.۴ میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشمنویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا