🚨 اخبار ارز دیجیتال

مجموع هزینه های استخراج بیت کوین Ordinals از آوریل ۷۰۰٪ افزایش یافته است: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

از زمان شروع آن در ژانویه، تعداد کل اعداد ترتیبی بیت کوین از ۸ میلیون فراتر رفته است.

بر اساس گزارشی که توسط @dgtl_assets از Dune Analytics گردآوری شده است، کل هزینه های شبکه پرداخت شده برای ضرب اعداد معمولی بیت کوین به ۱۴۱۴ بیت کوین (BTC) یا ۳۸.۲ میلیون دلار در ۲۰ می رسید و از ۲۰ آوریل به ۳۸.۲ میلیون دلار افزایش یافت. ۷۰۰ درصد، افزایش ۸۳۱ درصدی. از اول آوریل علیرغم علاقه مداوم به بیت کوین NFT، تجزیه و تحلیل نشان می دهد که توازن کتیبه های متن و تصویر از فوریه تا آوریل تقریباً یکسان بوده است، در حالی که اعداد ترتیبی بیت کوین بسیار ضعیف تر بوده اند.

همانطور که توسط کیف پول زنجیره ای BitKeep توضیح داده شده است، بیت کوین Ordinal یک سیستم شماره گذاری است که یک شماره منحصر به فرد را به هر SAT اختصاص می دهد. [Satoshi, or 1/100 million of a Bitcoin]همراه با فرآیند چاپ که یک لایه اضافی از داده را به هر ساتوشی اضافه می کند، کاربران می توانند دارایی های دیجیتال خود را در بلاک چین بیت کوین برش دهند.

تعداد کل ثبت نام های معمولی بیت کوین در طول زمان به میزان قابل توجهی افزایش یافت | منبع: Dune Analytics

برخلاف NFT‌های سنتی که با استفاده از قراردادهای هوشمند ساخته می‌شوند و در راه‌حل‌هایی مانند IPFS میزبانی می‌شوند، توسعه‌دهندگان BitKeep می‌گویند که «اوردینال‌ها کاملاً بر روی بلاک چین بیت‌کوین زندگی می‌کنند، بدون زنجیره جانبی یا مجزا، نیازی به توکن نیست».

در ژانویه ۲۰۲۳، Rodarmor توسعه دهنده وب ۳.۰ چارچوب نظریه ترتیبی بیت کوین را منتشر کرد. علاوه بر این، Domo توسعه دهنده Web 3.0 استاندارد توکن بیت کوین BRC-20 را در مارس ۲۰۲۳ ایجاد کرد. این استاندارد از دستورات و کتیبه‌ها برای ایجاد و مدیریت قراردادهای توکن، استخراج توکن و انتقال توکن در بیت‌کوین استفاده می‌کند.

از آن زمان تا کنون، بیش از ۸ میلیون نسخه بیت کوین ضرب شده و ۲۴۶۷۷ توکن BRC-20 با ارزش کل بازار ۶۱۲.۵ میلیون دلار ایجاد شده است. در ۲۰ می، صرافی ارزهای دیجیتال OKX، توکن ORDI BRC-20 را اعلام کرد که محبوب‌ترین توکن در این دسته با ارزش بازار بیش از ۳۰۰ میلیون دلار است.

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بد اتریوم تبدیل کرد: آیا می توانید آن را برطرف کنید؟

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا