🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ordswap از کاربران می خواهد پس از از دست دادن کنترل وب سایت، کلیدها را بازیابی کنند

کاربران Ordswap قبل از حذف آن گفتند که وب سایت در معرض خطر کاربران را به پیوندهای فیشینگ هدایت می کند.

Ordswap، بازاری که کاربران می‌توانند در آن ثبت نام کنند، حراج کنند و بیت‌کوین را معامله کنند، راهی ابداع کرده است تا کاربران بتوانند کلیدهای خصوصی را به‌منظور بازپس‌گیری کنترل دامنه وب‌سایت به دست آورند.

در یک پست ۱۰ اکتبر در توییتر، Ordswap من آن را به اشتراک گذاشتم.

ساعاتی قبل، در ۹ اکتبر، Ordswap یک هشدار جدی به کاربران ارسال کرد که به دامنه خود متصل نشوند، زیرا دامنه آن را کنترل نمی کند. این مشکل در Netlify، یک شرکت توسعه و میزبانی وب سایت، پین شد.

در سرور Discord پروژه، اعضای تیم Ordswap و کاربران گزارش دادند که وب‌سایت در یک زمان دارای دکمه‌ای بود که کاربران را وادار می‌کرد تا به کیف پول ارزهای دیجیتال، ظاهراً به منظور فیشینگ کاربران، متصل شوند.

۱ X کاربر گزارش این دکمه یک تخلیه کننده کیف پول بود، ابزاری که به طور فزاینده ای محبوب توسط کلاهبرداران ارزهای دیجیتال به کار گرفته می شد. از زمان نوشتن این مقاله، وب سایت Ordswap به طور خودکار به بازار رقیب RelayX هدایت شد.

اعضای تیم Ordswap Discord ادعا کردند که این پروژه هیچ تاثیری بر کلیدهای خصوصی یا دارایی‌های کاربران به دلیل نقض نداشته است، اما اگر کاربران بیشتری با سایت تعامل داشته باشند، ممکن است در معرض خطر قرار گیرند.

عضو تیم پشتیبانی Ordswap “Bitkorn” ادعا می کند که این پروژه هیچ دارایی کاربر تحت تأثیر نفوذ وب سایت را ندیده است.منبع: Discord

مربوط: هکرهای FTX ممکن است از آزمایش SBF به عنوان محافظ دود استفاده کنند: CertiK

در اواخر سپتامبر، وب‌سایت سازنده بازار خودکار مبتنی بر اتریوم Balancer در حمله‌ای مشابه در معرض خطر قرار گرفت و مهاجمان تقریباً ۲۴۰۰۰۰ دلار وجوه را سرقت کردند.

Balancer بعداً بر این باور بود که سوء استفاده‌کنندگان یک حمله مهندسی اجتماعی را علیه ارائه‌دهنده خدمات DNS EuroDNS انجام داده‌اند و به مهاجمان اجازه می‌دهد تا درخواست‌ها را پر کنند و کاربران را فریب دهند تا قراردادهای مخربی را تأیید کنند که کیف پول آنها را خالی می‌کند.

مجله: کلکسیونر NFT: غول‌پیکر گوتیک واقعیت مجازی رویایی… کابوس سلطنتی OpenSea


نویسنده: Jesse Coghlan
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا