اخبار ارز دیجیتال

Ordinals با وجود سقوط قیمت همچنان بر ارسال بیت کوین تسلط دارند

با تقریباً ۸۵٪ از فعالیت های شبکه که در کتیبه ۲۱ آگوست و ضربات BRC-20 به حساب می آیند، به نظر می رسد که بیت کوین معمولی زنده است.

علیرغم افت قیمت اخیر این ارز دیجیتال و اشاراتی مبنی بر اینکه هیاهوی مربوط به NFT های بیت کوین به پایان رسیده است، کتیبه های قدیمی ساده همچنان بر فعالیت در شبکه بیت کوین در هفته گذشته تسلط داشتند.

در تاریخ ۲۱ آگوست، توسعه دهنده Ordinals “Leonidas” اشاره کرد که ۵۳۰۷۸۸ تراکنش در بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته انجام شده است که از این تعداد ۴۵۰۷۸۵ تراکنش مربوط به Ordinals بوده است.

او گفت: “Ordinal به معنای واقعی کلمه ۸۴.۹٪ از فعالیت بیت کوین را تشکیل می دهد در حالی که همه می گویند “Ordinal مرده است.”

داده های Dune Analytics این روند را تأیید می کند و گزارش می دهد که بیش از ۴۰۰۰۰۰ کتیبه ترتیبی در ۲۰ آگوست وجود داشته است. Bitinfocharts همچنین حدود ۵۵۶۰۰۰ تراکنش روزانه بیت کوین را گزارش می دهد.

این به این معنی است که بیش از سه چهارم از فعالیت های فعلی شبکه در ۲۰ آگوست مربوط به Ordinals بود.

محقق صنعت، اریک وال، همچنین مشاهده کرد که ۵۴ درصد از تراکنش‌های شبکه بیت‌کوین در هفته گذشته عادی بوده است.

به گفته Dune، تعداد کل کتیبه های Ordinal 25.5 میلیون است که ۵۳.۴ میلیون دلار هزینه در شبکه بیت کوین ایجاد می کند.

در حال حاضر، کتیبه توسط توکن های ضرب شده BRC-20 که ۱.۹ میلیون آن در هفته گذشته ضرب شد، غالب است.

ثبت نام هفتگی بر اساس نوع – Dune Analytics

مشاهدات اخیر تصویری متفاوت از گزارش ۱۷ آگوست DappRadar نشان می دهد که ادعا می کرد استفاده و فروش Ordinals NFT از زمان اوج خود در ماه مه کاهش یافته است، به طوری که برخی از ناظران ارزهای دیجیتال اعلام کردند که تبلیغات “کاهش یافته است”.

با این حال، این گزارش حجم فروش و معاملات NFT های ضرب شده در شبکه بیت کوین را ردیابی می کند، نه فعالیت ثبت واقعی را که به نظر می رسد هنوز بالا باشد.

مربوط: بیت کوین Ordinals برای رفع مشکل «کتیبه‌های نفرین‌شده» به‌روزرسانی را ارائه می‌کند

یک بیت‌کوین یک مصنوع دارایی غیرقابل جایگزین است که اجازه می‌دهد داده‌ها در کوچک‌ترین زیربخش بیت‌کوین، ساتوشی، نوشته شوند.

تبلیغات تبلیغاتی به عنوان پروتکل در ژانویه راه اندازی شد و هزاران سکه در ماه بعد در شبکه بیت کوین ضرب شد که باعث ازدحام و افزایش سرسام آور کارمزد تراکنش ها شد که در آوریل و می به اوج خود رسید. شروع شد.

مجله: بازی‌های بلاک چین واقعاً غیرمتمرکز نیستند … اما این در حال تغییر استنویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا