اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین Ordinal با آخرین به روز رسانی به بازار Binance NFT رسید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بایننس NFT Marketplace اعلام کرده است که کاربران به زودی می توانند با استفاده از کیف پول های موجود خود، NFT های بیت کوین را در این پلتفرم معامله کرده و خریداری کنند.

بیت کوین Ordinals که با نام بیت کوین NFT نیز شناخته می شود، در فضای وب ۳ در کانون توجه قرار گرفته است زیرا بازارهای بیشتری به پذیرش و ارائه دارایی های دیجیتال ادامه می دهند.

در ۹ می، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس اعلام کرد که از بیت کوین Ordinals در بازار NFT خود در اواخر ماه می پشتیبانی خواهد کرد. این توسعه اکوسیستم NFT چند زنجیره ای بایننس را گسترش می دهد تا شبکه بیت کوین را نیز در بر گیرد.

پیش از این، یک بازار NFT بایننس وجود داشت که با سایر شبکه های غیرمتمرکز مانند BNB Chain، Ethereum و Polygon یکپارچه شده بود.

مایور کامات، رئیس بخش محصولات بایننس، در مورد عرضه‌های گسترده بازار و میراث رمزنگاری بیت کوین (BTC) اظهار نظر کرد:

“بیت کوین OG رمزارز است.”

این به‌روزرسانی به کاربران بایننس امکان می‌دهد تا از حساب‌های موجود بایننس، بیت‌کوین را خریداری کرده و معامله کنند. بر اساس این اعلامیه، این به‌روزرسانی همچنین شامل پشتیبانی وفاداری و «فرصت‌های درآمدزایی اضافی» برای کسانی است که بیت کوین Ordinals ایجاد می‌کنند.

مربوط: معیارهای بیت کوین برای ماه: نرخ هش، تراکنش های روزانه، ATH معمولی

اعلامیه بایننس پس از آن صورت می گیرد که صرافی OKX به طور مشابه در اواخر آوریل اعلام کرد که بیت کوین Ordinals را به بازار و اکوسیستم کیف پول خود معرفی می کند. مدیر ارشد بازاریابی OKX، حیدر رفیق، گفت که در ابتدا کاربران OKX می‌توانستند از حساب خود برای مشاهده و ذخیره موارد ترتیبی استفاده کنند، اما به گزینه ایجاد اعداد ترتیبی در آینده اشاره می‌کند.

NFT های بیت کوین در بازارهایی مانند Magic Eden که این ویژگی را در ماه مارس ادغام کرد، نیز موجود است.

به کتیبه ای با ترتیب ۳,۰۰۰,۰۰۰ برسید.منبع: Dunes

بر اساس داده های اخیر، کتیبه های ترتیبی بیت کوین در ماه های اخیر افزایش یافته است. در ۲ آوریل، بیت کوین به ۵۸۱۷۹ کتیبه رسید که نسبت به ماه قبل ۸۳.۵ درصد افزایش داشت. با این حال، در ۱ مه، تعداد کل کتیبه های معمولی بیت کوین به بیش از ۳ میلیون افزایش یافت.

با این وجود، آنها همچنان یک موضوع بحث برانگیز در جامعه کریپتوها هستند و حداکثرگرایان بیت کوین از آنها به دلیل دور شدن از اخلاق اصلی بیت به همتا انتقاد می کنند.

مجله: ZK Rollup “پایان بازی” برای مقیاس بندی بلاک چین است: بنیانگذار Polygon Miden

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا