اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین Ordinal روزانه با توکن BRC-20 افزایش یافت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

استاندارد توکن BRC-20 از کتیبه های ترتیبی برای استقرار قراردادهای توکن، توکن های ضرابخانه و توکن های انتقال استفاده می کند.

«استاندارد توکن» بلاک چین که اخیراً راه اندازی شده است، بالاترین روزانه (ATH) جدیدی را برای تعداد موارد حک شده در شبکه بیت کوین (BTC) تعیین کرده است.

داده‌های Dune Analytics نشان می‌دهد که بیت‌کوین Ordinals در تاریخ ۲ آوریل به ۵۸۱۷۹ مورد رسیده است که ۸۳.۵ درصد بالاتر از بالاترین رکورد خود (ATH) یعنی ۳۱۶۹۲ در ۹ مارس است.

این افزایش به دلیل توکن “Bitcoin Request for Comment” (BRC-20) در پروتکل Ordinals است. دومو اوایل اسفند.

شماره روزانه کتیبه ترتیبی به رنگ سبز نشان داده شده است.منبع: Dune Analytics

Ordinal یک «مصنوع دیجیتالی» مانند یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) است که داده‌ها را به شکل متن، تصاویر JPEG، PDF، ویدیو و فرمت‌های صوتی از طریق شبکه بیت‌کوین حمل می‌کند، در حالی که استاندارد توکن BRC-20 استاندارد Ordinal است. برای استقرار قرارداد نشانه. ، توکن های برش و توکن های انتقال – مشابه استاندارد توکن ERC-20 اتریوم.

ورود ordinals و توکن های BRC-20 به بیت کوین توسط سافت فورک Taproot امکان پذیر شد که در ۱۴ نوامبر ۲۰۲۱ اعمال شد.

بیش از ۵۵۰۰۰ کتیبه ۲ آوریل در قالب ترتیبی مبتنی بر متن ارائه شد که بسیاری از آنها با توکن های BRC-20 نشان داده شدند. مطابق با به Leonidis.og، که میزبان The Ordinal Show است.

توکن‌های BRC-20 که به‌عنوان اعداد ترتیبی مبتنی بر متن طبقه‌بندی می‌شوند، رایج‌ترین اعداد ترتیبی هستند که در بیت‌کوین ثبت می‌شوند. سس: تجزیه و تحلیل تلماسه.

لئو توضیح داد افزایش در ۲ آوریل در توییتر منتشر شد و گفت که پشت ابزار جدیدی است که برای تعامل با توکن های BRC-20 استفاده می شود که در چند روز گذشته راه اندازی شده بود.

“وقتی BRC-20 یک ماه پیش پرتاب شد، هیجان زیادی وجود داشت، اما هیاهو در نهایت فروکش کرد. ما ابزارهایی ساختیم تا کار را آسان‌تر کنیم و اکنون علاقه‌ای به ATH داریم. قبلاً گفته‌ام و خواهم گفت. دوباره: UX مهم است!”

این ابزارهای جدید عبارتند از Ord.io، UniSat Wallet و BRC-20.io. طبق BRC-20.io، از زمان ایجاد استاندارد BRC-20، ۱۶۰۰ توکن ایجاد شده است.

محبوب‌ترین توکن‌های BRC-20 عبارتند از «pepe»، «ordi» و «punk» که در حال حاضر به ترتیب دارای ارزش بازار ۲.۵ میلیون دلار، ۲.۱ میلیون دلار و ۹۰ میلیون دلار هستند.

مربوط: خالق بیت کوین Ordinals پس از اولین نمونه پورن شوک به دنبال راه‌حل است

بیش از ۴۲۷۰۰ توکن BRC-20 در ۲۴ ساعت گذشته ایجاد شده است. اکثر آنها از توکن های wzrd، domo، BAYC، meme و pup هستند.

اکنون می توان توکن های بیت کوین را مشابه توکن های اتریوم ERC-20 از طریق استاندارد BRC-20 در بازار خرید و فروش کرد. سس: BRC-20.io

ارزش بازار توکن‌های BRC-20 در حال حاضر کمتر از ۱۰ میلیون دلار است، اما شرکت سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال Galaxy Digital معتقد است که بازار «بیت‌کوین NFT» تا سال ۲۰۲۵ می‌تواند به ۴.۵ میلیارد دلار برسد.

اعضای جامعه بیت کوین هنوز در مورد اینکه آیا Ordinal برای اکوسیستم بیت کوین مناسب است یا خیر اختلاف نظر دارند. طرفدارانی مانند دن هلد پیشنهاد می کنند موارد استفاده مالی بیشتری با بیت کوین ارائه شود، در حالی که دیگران از دیدگاه ساتوشی ناکاموتو از بیت کوین به عنوان یک سیستم نقدی همتا به همتا منحرف می شوند.

مجله: از هر ۱۰ فروش NFT، ۴ مورد جعلی است: یاد بگیرید که چگونه علائم تجارت شستشو را تشخیص دهیدنویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا