اخبار ارز دیجیتال

بحث انجمن بیت کوین Ordinals پس از باگ اعتبارسنجی کتیبه رفع شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اکنون، در یک نظرسنجی توییتر، بیش از دو سوم رای دهندگان می گویند که کتیبه های گمشده باید در تاریخ دیگری اضافه شوند، نه اینکه به طور عطف به ماسبق گروه بندی شوند.

چندین راه حل برای رفع اشکال کد موجود در پروتکل Ordinals بومی بیت کوین (BTC) که از اعتبارسنجی بیش از ۱۲۰۰ کتیبه جلوگیری می کرد، مورد بحث قرار می گیرد.

تقریباً همه اعضای انجمن Ordinals موافقت کرده‌اند که این درخواست‌های کتیبه را دوباره بگنجانند، اما انجمن در حال بحث است که آیا آنها را به ماسبق اضافه کند یا خیر.

این اشکال از ویژگی نمایه ساز پروتکل ناشی می شود که فقط کتیبه هایی را می شمارد که در اولین ورودی تراکنش های ارسال شده تا نسخه ۰.۵.۱ پروتکل بودند.

یکی از اعضای برجسته Ordinals، که در توییتر با نام “Leonidas.og” شناخته می شود، مزایا و معایب هر راه حل را در توییتی در ۱۰ آوریل خلاصه کرد.

راه حل اول انتخاب ارتفاع بلوک برای نمایه سازی کتیبه های به اصطلاح “ایزوله” از کتیبه شماره ۴۲۰۲۸۵ به بعد است. تقریباً در اینجا اولین کتیبه جدا شده شناسایی شد.

Leonidas.og توضیح داد: «این یک راه‌حل «پاک‌ساز» به نظر می‌رسد، زیرا به این معنی است که پروتکل ترتیبی به درستی با ترتیب منطقی زنجیره مطابقت دارد، اگرچه تغییر مجدد با «سایر موارد» یکی نیست، می‌تواند عوارضی ایجاد کند.

Leonidas.og توضیح داد که یک جایگزین این است که اعداد کتیبه های تأیید شده را بدون تغییر رها کنید و ارتفاع بلوک ها را برای اضافه کردن این کتیبه های جدا شده در آینده انتخاب کنید.

به حدود ۱۲۰۰ یتیم به طور رسمی در پروتکل شماره کتیبه تعلق نمی گیرد زیرا این شماره کتیبه های موجود را تغییر نمی دهد. ارزیابی آنها به عنوان “اشتباه چاپ” به عهده بازار است. “

یکی دیگر از اعضای انجمن Ordinals GitHub، ‘Yilak’، به عدم تغییر ترتیب رأی داد زیرا تنها درصد کمی از صاحبان کتیبه تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

مربوط: بیت کوین Ordinal روزانه با توکن BRC-20 افزایش یافت

در زمان نگارش این مقاله، ۶۷.۵ درصد از ۱۲۶۶ رای دهنده موافق حفظ شماره نوشته هستند. مطابق با به یک نظرسنجی توییتری که توسط Leonidas.og ایجاد شده است.

بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال Dune، در ۸ آوریل، بیت‌کوین Ordinals از ۱ میلیون ثبت فراتر رفت. تنها چند روز پس از آن است که کتیبه جدید روزانه به رکورد بیش از ۷۶۳۰۰ در ۴ آوریل رسید.

Ordinals، مانند Non-Fungible Tokens (NFTs)، مصنوعات دیجیتالی در شبکه بیت کوین در نظر گرفته می شوند و می توانند فرمت های تصویر، PDF، ویدئو یا صدا را در معرض خطر قرار دهند.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا