اخبار ارز دیجیتال

استراتژی گزینه های بیت کوین: نحوه معامله درآمدهای سه ماهه دوم ژوئیه

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

معامله‌گران حرفه‌ای می‌توانند از استراتژی گزینه Iron Condor برای محافظت از شرط‌های بیت کوین خود پس از شروع فصل درآمد سه ماهه دوم استفاده کنند.

با وجود محرک های بالقوه بزرگی که در این ماه انتظار می رود، بازار سهام می تواند بینش ارزشمندی در مورد پتانسیل نوسان قیمت بیت کوین (BTC) ارائه دهد.

نتایج مالی سه ماهه دوم این ماه اعلام می شود

به طور خاص، انتظار می رود که ژوئیه شاهد نتایج سه ماهه دوم برای بزرگترین شرکت های جهان باشد، از جمله:

  • UnitedHealth، Citigroup و JP Morgan در 14 جولای.
  • بانک آمریکا و مورگان استنلی در 18 جولای.
  • تا 27 جولای برای تسلا، گوگل، اپل، متا، مایکروسافت و آمازون.

با مجموع ارزش بازار 36.5 تریلیون دلاری برای شرکت های S&P 500، منطقی است که اگر فصل سود رشد متوسطی را حفظ کند، انتظار تأثیر مثبت درآمد بر قیمت بیت کوین را داشت.

به عبارت دیگر، با کاهش احتمال یک رکود قریب الوقوع، اشتهای سرمایه گذاران برای دارایی های ریسک پذیر افزایش می یابد.

اهرمی برای اجتناب با توجه به سطح عدم قطعیت

معامله گرانی که از کند شدن اقتصاد جهانی شکایت کرده اند، در صورتی که این شرکت ها نتوانند به رشد سود دست یابند، فرصت کسب سود خواهند داشت و این امر بر عدم اطمینان اقتصادی بیشتر می شود. عملکرد ضعیف کسب‌وکار تهدیدی جدی است زیرا دولت‌ها به شدت بر مالیات‌های کسب‌وکارها و مصرف‌کنندگان متکی هستند.

مطالب مرتبط: چگونه از نظر مالی برای رکود آماده شویم

سرمایه گذاران نگران هستند که تشدید بی سابقه سیاست های پولی توسط فدرال رزرو ایالات متحده و نگرانی های کلان اقتصادی می تواند به سودآوری شرکت ها آسیب برساند. تورم پایدار شرکت ها را مجبور به کاهش مشاغل و اتخاذ استراتژی های کاهش هزینه می کند.

با این حال، اقتصاد ایالات متحده انعطاف پذیری نشان می دهد، همانطور که با افزایش 0.3 درصدی ماهانه در ماه به ماه در خرده فروشی در آخرین ماه می، علیرغم انتظار اقتصاددانان، نشان می دهد. نتایج خرده‌فروشی نشان داد که قیمت‌های پایین‌تر نفت ممکن است به مصرف‌کنندگان اجازه دهد پول بیشتری را برای کالاهای دیگر خرج کنند.

سناریوهایی از این دست به این دلیل است که معامله‌گران حرفه‌ای از استراتژی‌های صعودی «کندور آهنی» برای به حداکثر رساندن سود و در عین حال محدود کردن ریسک در صورت معامله بیت‌کوین در ماه جولای بالای 31550 دلار استفاده می‌کنند.

صعودی اما با استفاده از گزینه های بیت کوین برای استراتژی های پوشش ریسک

خرید معاملات آتی بیت کوین در طول یک بازار صعودی سودآور است، اما مشکل در مواجهه با انحلال زمانی است که قیمت BTC کاهش می یابد. به همین دلیل است که معامله‌گران حرفه‌ای از استراتژی‌های آپشن برای به حداکثر رساندن سود و محدود کردن ضرر استفاده می‌کنند.

مطالب مرتبط: مشتقات رمزنگاری 101: راهنمای مبتدیان برای معاملات آتی رمزنگاری، گزینه های رمزنگاری، و قراردادهای دائمی

استراتژی کندور آهنی اریب می تواند تا پایان جولای سودی بیش از 31550 دلار ایجاد کند، در صورتی که قیمت انقضا زیر 31000 دلار باشد، ضرر محدودی خواهد داشت.

شایان ذکر است که بیت کوین 30520 دلار معامله شد وقتی این مدل قیمت شد.

استراتژی کندور آهنی گزینه های بیت کوین بازگشته است.منبع: Deribit Position Builder

اختیار خرید به دارنده آن این حق را می دهد که در آینده دارایی را با قیمت ثابت خریداری کند. برای این مزایا، خریدار هزینه ای به نام Premium می پردازد.

از سوی دیگر، گزینه فروش یک استراتژی حفاظتی نزولی است زیرا به دارنده اجازه می دهد دارایی را با قیمت ثابت در آینده بفروشد. از سوی دیگر، فروش محصولات می تواند منجر به افزایش قیمت شود.

یک کندور آهنی شامل فروش اختیار خرید و فروش با قیمت و تاریخ انقضا یکسان است. مثال بالا با استفاده از قرارداد 28 جولای تنظیم شده است، اما می تواند برای سایر بازه های زمانی نیز اعمال شود.

مربوط: بانک های بزرگ ایالات متحده در آزمون استرس «رکود شدید» نمره قبولی می گیرند

برای کسب سود نیاز به افزایش اندک 3 درصدی قیمت بیت کوین است

همانطور که در بالا نشان داده شد، محدوده سود هدف 31550 دلار (3٪ بالاتر از قیمت فعلی) تا 38000 دلار (24.5٪ بالاتر از قیمت فعلی) است.

برای وارد شدن به معامله، سرمایه گذار باید 1.5 33000 دلار اختیار خرید و 3 33000 دلار اختیار فروش کوتاه کند (فروش کند). سپس باید مراحل گزینه 36000 دلاری را با استفاده از همان ماه انقضا تکرار کنید.

همچنین برای محافظت در برابر افت احتمالی باید گزینه های 4.8 را با قیمت 31000 دلار خریداری کنیم. در نهایت، 3.7 گزینه تماس 38000 دلاری باید خریداری شود تا ضررهای بالاتر از آن سطح محدود شود.

سود خالص این استراتژی به 0.206 BTC (6290 دلار به قیمت های فعلی) بین 33000 تا 36000 دلار می رسد، اما اگر بیت کوین بین 32150 تا 37150 دلار معامله شود، سود خالص همچنان از 0.087 BTC (2655 دلار به قیمت های فعلی) فراتر می رود.

سرمایه گذاری مورد نیاز برای راه اندازی این استراتژی کندور آهنی پیچ خورده، حداکثر ضرر (0.087 BTC یا 2655 دلار) است که اگر بیت کوین در 28 جولای زیر 31000 دلار معامله شود، رخ می دهد.

مزیت این تجارت این است که منطقه هدف گسترده ای را پوشش می دهد و بازدهی بالقوه 238٪ را برای ضررهای احتمالی ارائه می دهد. در اصل، آنها فرصتی برای اهرم بدون ریسک انحلال ذاتی در قراردادهای آتی فراهم می کنند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا