🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزینه های بیت کوین: اگر قیمت بیت کوین ۱۰ درصد بالا یا پایین رفت چگونه بازی کنیم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک طوفان کامل برای نوسانات بالاتر در حال شکل گیری است. بیاموزید که چگونه هر دو طرف می توانند از حرکات قیمت بیت کوین سود ببرند.

در اینجا آمده است که چگونه یک معامله گر بیت کوین (BTC) می تواند حتی اگر قیمت آن در عرض ۵۵ روز ۱۰ درصد افزایش یا کاهش یابد، سود می برد.

گزینه های بیت کوین: برای نوسانات آماده شوید

تحلیلگران سنتی بازار شروع به افزایش نوسانات ناشی از بحث بدهی دولت ایالات متحده کرده اند.

علاوه بر این، پس از اینکه شاخص DXY که ارزش دلار آمریکا را در برابر سبدی از ارزهای خارجی اندازه گیری می کند، به پایین ترین سطح خود در ۱۲ ماه گذشته در ۱۰۱ در ۴ می رسید، علائم استرس ناشی از بخش بانکی سرمایه گذاران را شگفت زده کرد.

Markets & Mayhem، تحلیلگر کلان بازار سهام و بازار سهام، نمودارهایی از دویچه بانک منتشر کرده است که نگرانی های مربوط به هزینه های دولت و بدهی های گذشته را با افزایش نوسانات بازار سهام مرتبط می کند.

جانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا هشدار داده است که اگر کنگره نتواند سقف بدهی را افزایش دهد، دولت ممکن است تا ماه ژوئن پول نقد تمام شود. به گزارش بی‌بی‌سی، جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا، نشستی با رهبران پارلمان درباره این موضوع در ۹ ماه مه برگزار کرده است.

مقامات دولتی گفتند که بخشی از هزینه های اضافی ناشی از درآمدهای مالیات بر درآمد کمتر از حد انتظار است که در دوره رکود اقتصادی وجود دارد.

نوسانات می تواند بر قیمت بیت کوین تأثیر بگذارد، اما جهت آن مشخص نیست

توجه داشته باشید که شاخص نوسانات به شما نمی گوید که آیا بازار قوی تر می شود یا سقوط نهایی را پیش بینی نمی کند.

محاسبه شاخص افزایش یا کاهش قیمت را در نظر نمی گیرد، فقط تغییرات جهتی را در نظر می گیرد. بنابراین، هنگامی که نوسانات به سطوح پایین تاریخی می رسد، به سادگی نشان می دهد که دارایی دارای دامنه کمی از حرکت روزانه قیمت است.

بیت کوین ۴۰ روزه متوجه نوسانات شد منبع: Trading View.

توجه داشته باشید که نوسانات تاریخی ۴۰ روزه بیت کوین معمولاً برای مدت طولانی زیر ۴۰ درصد باقی نمی ماند. این اطلاعات، همراه با استرس سنتی بازار ناشی از بحران بانکی منطقه‌ای و بحث سقف بدهی، می‌تواند طوفانی عالی برای افزایش شدید نوسانات باشد.

در حالی که می توانید از انتظار نوسانات بیشتر در هفته های آینده سود ببرید، اکثر سرمایه گذاران نمی خواهند شرط بندی های جهت دار بگذارند. این بدان معناست که ما مطمئن نیستیم که آیا بازار بالا می رود یا نزول.

با این حال، استراتژی‌های گزینه‌ای وجود دارند که با این سناریو مطابقت دارند و به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند از هر حرکت قوی سود ببرند.

پروانه آهنی معکوس (کوتاه) یک استراتژی معاملاتی با ریسک محدود و گزینه های سود محدود است. مهم است که به یاد داشته باشید که گزینه ها تاریخ انقضا دارند. به عبارت دیگر، تغییرات قیمت باید در طول دوره تعریف شده رخ دهد.

برآورد سود/زیان.منبع: Deribit Position Builder

قیمت های آپشن فوق در تاریخ ۵ می، زمانی که بیت کوین با قیمت ۲۹۱۷۲ دلار معامله می شود، گرفته شد. تمام گزینه های لیست شده برای تاریخ انقضا ۳۰ ژوئن هستند، اما این استراتژی همچنین می تواند با یک بازه زمانی متفاوت استفاده شود.

استراتژی پیشنهادی بدون جهت، فروش یک قرارداد ۹.۲ بیت کوین با گزینه فروش ۲۶۰۰۰ دلاری و فروش همزمان گزینه تماس ۱۲.۲ بیت کوین با ۳۳۰۰۰ دلار است. برای تکمیل معامله، باید ۱۳.۵ قرارداد ۳۰۰۰۰ دلاری و ۸ قرارداد دیگر ۳۰۰۰۰ دلاری را خریداری کنید.

این اختیار خرید به خریدار حق خرید دارایی را می‌دهد، اما فروشنده قراردادی یک نوردهی منفی (بالقوه) دریافت می‌کند. برای محافظت کامل در برابر نوسانات بازار، باید ۰.۹۰ بیت کوین (تقریباً ۲۶۲۵۰ دلار) سپرده گذاری کنید که نشان دهنده حداکثر ضرر برای یک سرمایه گذار است.

اعتماد ضروری است زیرا نسبت ریسک / سود معکوس شده است

برای اینکه این سرمایه گذار سود کند، قیمت بیت کوین باید به کمتر از ۲۷۰۰۰ دلار (افت ۷.۵ درصدی) یا بالاتر از ۳۲۱۵۰ دلار (افزایش ۱۰.۲ درصدی) در ۳۰ ژوئن برسد. در اصل، یک منطقه بسیار سودآور برای تجارت وجود دارد، اما اگر بیت کوین در هر دو جهت حرکت نکند، بیش از دو برابر سود احتمالی خود را از دست می دهید.

حداکثر پرداخت ۰.۳۳۷ BTC (حدود ۹۸۳۰ دلار) است، اما اگر معامله گران معتقد باشند که نوسانات در نزدیکی است، حرکت ۱۰ درصدی در ۵۵ روز کاملاً قابل دستیابی به نظر می رسد.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که می توانند قبل از انقضای گزینه، ترجیحاً بلافاصله پس از تغییر قابل توجه در قیمت بیت کوین، عملیات را برگردانند. تنها چیزی که لازم است این است که دو گزینه فروخته شده را دوباره بخرید و دو گزینه خریداری شده قبلی را بفروشید.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا