اخبار ارز دیجیتال

داده های گزینه های بیت کوین پس از انقضای 1.9 میلیارد دلار در این هفته نتایج جالبی را نشان می دهد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

انتظار می رود انبوهی از عوامل کلان و رمزنگاری خاص بر انقضای 1.9 میلیارد دلاری گزینه های بیت کوین وی در این هفته تأثیر بگذارد.

انقضای گزینه های ماهانه 1.9 میلیارد دلاری بیت کوین (BTC) در 25 آگوست برای تعیین اینکه آیا سطح حمایت 26000 دلار باقی خواهد ماند یا خیر، کلید خواهد بود. در حالی که برخی ممکن است کاهش اخیر بازار کریپتو را به تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای به تعویق انداختن صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) نسبت دهند، یک چشم‌انداز اقتصاد کلان نیز وجود دارد.

اگر تلاش‌های فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) برای مهار تورم موفقیت‌آمیز باشد، احتمال ادامه افزایش ارزش دلار وجود دارد. این امر زمانی مشهود بود که شاخص دلار قوی (DXY)، معیاری برای سنجش دلار در برابر سایر ارزها، تا 22 آگوست به بالاترین حد خود در 76 روز گذشته رسید.

گاوهای بیت کوین باید تا 25 آگوست قیمت بیت کوین را بالای 27000 دلار ببینند تا از ضرر احتمالی 380 میلیون دلاری ناشی از انقضای گزینه های ماهانه BTC جلوگیری کنند.

خرس های بیت کوین از تهدید مقررات سخت سود خواهند برد

گاوهای کریپتو اخیراً با چالش های نظارتی مواجه شده اند. این امر مشهود است زیرا دو صرافی برتر ارزهای دیجیتال، Binance و Coinbase، در حال حاضر درگیر شکایت با SEC هستند. علاوه بر این، پیروزی اولیه ای که ریپل در برابر SEC جشن گرفت، اکنون توسط تنظیم کننده ها درخواست تجدید نظر شده است.

علاوه بر این اقدامات، صرافی Bitstamp اخیراً تصمیم خود را برای تعلیق خدمات سهامداری برای مشتریان مستقر در ایالات متحده اعلام کرد. یک نگرانی محوری در چشم انداز نظارتی جاری ایالات متحده حول طبقه بندی ETH به عنوان یک کالا یا امنیت می چرخد.

علاوه بر این، صرافی بایننس اعلام کرده است که ارائه کارت‌های نقدی کریپتو را در سراسر آمریکای لاتین و خاورمیانه متوقف خواهد کرد. این تصمیم به دنبال ادعاهایی مبنی بر اینکه بایننس همچنین برداشت و سپرده های یورو از طریق SEPA را در 20 آگوست به حالت تعلیق درآورده است، در حالی است که صرافی هیچ جدول زمانی مشخصی برای ازسرگیری خدمات فاش نکرده است.

داده ها نشان می دهد که گاوها نسبت به قیمت بیت کوین بیش از حد خوشبین هستند

علاقه آزاد به گزینه‌ها که در 25 آگوست منقضی می‌شود، 1.9 میلیارد دلار است. با این حال، انتظار می رود مقدار نهایی کمتر باشد زیرا معامله گران خاص انتظار دارند سطح قیمت به 29000 دلار یا حتی بالاتر برسد. همانطور که نمودار نرخ بهره گزینه های بیت کوین Deribit نشان می دهد، اصلاح غیرمنتظره 12 درصدی در قیمت بیت کوین بین 14 تا 19 اوت مطمئناً سرمایه گذاران صعودی را غافلگیر کرد.

Deribit گزینه های بیت کوین در 28 جولای سود باز را جمع می کنند. منبع: Deribit

نسبت قرارداد به تماس 0.56 نشان دهنده عدم تعادل بین 1.2 میلیارد دلار سود باز تماس (خرید) و 685 میلیون دلار گزینه فروش (فروش) است. با این حال، اگر قیمت بیت کوین تا ساعت 8:00 صبح UTC در 25 آگوست نزدیک به 26500 دلار باقی بماند، این گزینه های تماس (خرید) فقط با قیمت 35 میلیون دلار در دسترس خواهند بود. این تفاوت به این دلیل است که اگر بیت کوین در زمان انقضا کمتر از آن سطح معامله شود، حق خرید بیت کوین با قیمت 27000 یا 28000 دلار بی فایده است.

بیت کوین برای به حداکثر رساندن سود به زیر 26000 دلار می رسد

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس حرکت قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیاری موجود برای تماس (خرید) و فروش (فروش) محصولات در 25 آگوست به قیمت انقضا بستگی دارد. عدم تعادل به نفع هر یک از طرفین یک سود نظری است.

این تخمین تقریبی استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد. به عنوان مثال، یک معامله گر می توانست گزینه تماس را بفروشد و به طور موثری در معرض دید منفی بیت کوین بالاتر از یک قیمت خاص قرار بگیرد. متأسفانه راه آسانی برای تخمین این اثر وجود ندارد.

  • بین 25000 تا 26000 دلار: 100 تماس در مقابل 15100 تماس. نتیجه خالص یک محصول قرار داده شده با مزیت 380 میلیون دلاری است.
  • بین 26000 تا 27000 دلار: 1400 تماس در مقابل 11000 تماس. نتیجه خالص یک مزیت 250 میلیون دلاری در محصول قرار داده شده است.
  • بین 27000 تا 28000 دلار: 4000 تماس در مقابل 8400 تماس. نتیجه خالص یک مزیت 110 میلیون دلاری در محصول قرار داده شده است.
  • بین 28000 تا 29000 دلار: 6000 تماس در مقابل 5300 تماس. نتیجه نهایی تعادل بین گزینه های تماس و قرار است.

توجه داشته باشید که گاوها باید 6 درصد افزایش قیمت را از 26400 دلار کسب کنند تا قبل از انقضای ماهانه زمین بازی را یکسان کنند. در مقابل، خرس‌ها فقط به یک اصلاح کوچک 2 درصدی زیر 26000 دلار نیاز دارند تا در 25 آگوست مزیت 380 میلیون دلاری کسب کنند.

با توجه به اینکه بیت کوین چندین بار بین 21 تا 23 آگوست به زیر سطح حمایت 26000 دلار سقوط کرد، تعجب آور نیست که این سطح قبل از انقضای این گزینه دوباره آزمایش شود. علاوه بر این، با توجه به چشم‌انداز قانونی فعلی ارزهای دیجیتال، برای گاوهای بیت کوین انگیزه‌ای برای معکوس کردن حرکت نزولی که پس از انقضای گزینه ماهانه 1.9 میلیارد دلاری حاکم است، وجود ندارد.

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا