🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در مسیر ثبت کندل ماهیانه ۲۲۰۰۰ دلاری است

فهرست

  • نهنگ ها به شدت در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند
  • تقاضای ETF باعث افزایش رشد بیت کوین می شود

بیت کوین آماده است برای هماهنگی رکورد جدید با افزایش ماهانه شمع ۲۲۰۰۰ دلار. این نقطه عطفی است که جذابیت در حال رشد و قدرت بازار ارز دیجیتال را برجسته می کند.

این پیشرفت زمانی رخ می دهد که قیمت بیت کوین به مرز ۶۳۰۰۰ دلار نزدیک می شود، که نشان دهنده بهبودی قوی و افزایش اعتماد سرمایه گذاران در فضای ارزهای دیجیتال است.

تحلیلگران و علاقه مندان بازار این روند را از نزدیک دنبال می کنند و اگر این روند ادامه پیدا کند، می تواند نشان دهنده یکی از مهم ترین دوره های سود بیت کوین باشد.

نهنگ ها به شدت در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند

به خصوص افزایش قیمت بیت کوین همراه با فعالیت قابل توجه توسط سرمایه گذاران در مقیاس بزرگ یا “نهنگ ها” که به طور فزاینده دارایی های خود را به مبادلات مشتقه منتقل می کنند.

به گفته شرکت تحلیل رمز ارز CryptoQuant، این حرکات نشان دهنده یک استراتژی ریسک پذیری است که در آن سرمایه گذاران از بیت کوین به عنوان وثیقه برای موقعیت های اهرمی استفاده می کنند و روی افزایش بیشتر قیمت شرط بندی می کنند.

این استراتژی تهاجمی بر خوش بینی سرمایه گذاران باتجربه نسبت به چشم انداز رشد کوتاه مدت بیت کوین تاکید می کند.

تقاضای ETF باعث افزایش رشد بیت کوین می شود

تقاضا برای صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) نقش مهمی در افزایش قیمت اخیر این ارز دیجیتال ایفا کرده است.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF، به حجم معاملات فوق العاده ای که توسط ETF های بیت کوین جدید شاهد بود، اشاره کرد. با دو برابر شدن حجم معاملات نسبت به رکوردهای قبلی، رکوردها شکسته شد.

The New Nine، گروهی از ETF های بیت کوین که اخیراً راه اندازی شده اند، به حجم معاملاتی نزدیک به ۶ میلیارد دلار دست یافته اند و صندوق های پیشرو مانند IBIT دلار و ETF بیت کوین فیدلیتی رکوردهای قبلی خود را دو برابر کرده اند.

عملکرد رکوردشکنی بیت کوین در این ماه، همراه با فعالیت قابل توجه نهنگ ها و تقاضای بی سابقه برای ETF بیت کوین، به بازاری در حال بلوغ اشاره دارد که برای سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی جذابیت فزاینده ای دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا