🚨 اخبار ارز دیجیتال

سیمون دیکسون بیت کوینی درباره ورشکستگی صحبت می کند و ایلان ماسک: تالار مشاهیر آتش – مجله کوین تلگراف


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نام: Simon Dixon Anonymous: NoTwitter دنبال کنندگان: ۱۰۹.۱K محبوبیت: یکی از بنیانگذاران Bank To The Future و مردی که اولین کتاب را در مورد بیت کوین نوشت. این مرد کیه لعنتی؟ Simon Dixon یک OG واقعی بیت کوین و نویسنده اولین کتاب در مورد بیت کوین است که در Bank to the Future در سراسر جهان منتشر شده است. […]

نام: سایمون دیکسون
ناشناس: نه
دنبال کنندگان توییتر: ۱۰۹.۱ هزار
شناخته شده برای: یکی از بنیانگذاران بانک به آینده و مردی که اولین کتاب در مورد بیت کوین را منتشر کرد.

این مرد کیه لعنتی؟

Simon Dixon یک OG واقعی بیت کوین و نویسنده اولین کتاب بیت کوین جهان است. بانک به آیندهدر فوریه ۲۰۱۲ منتشر شد و بیش از ۱ میلیارد دلار به صورت نقدی در بیش از ۱۰۰ شرکت مختلف ارزهای دیجیتال از جمله Kraken، Ripple Labs و err Cels سرمایه گذاری کرده است.

دیکسون پس از اینکه تلاش بلندپروازانه ای برای راه اندازی یک بانک سنتی آنطور که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت، وقتی به شدت بدهکار بود، به بیت کوین برخورد کرد. او اعتراف می کند که در کار شکست خوردم.

دیکسون سرانجام BnkToTheFuture را تأسیس کرد، یک پلتفرم سرمایه‌گذاری آنلاین که جمع‌سپاری سرمایه‌گذاری سهام خصوصی است و به سرمایه‌گذاران کوچکی که می‌توانند الزامات قانونی کشورشان را برآورده کنند، به فناوری در مراحل اولیه اما پرخطر دسترسی پیدا می‌کنند. دسترسی به فرصت‌های سبک VC را فراهم می‌کند. از جمله آنها می توان به Celsius، Kraken، Bitfinex و Securitize اشاره کرد.

این روزها، او به طور تصادفی مرد فصل ۱۱ می شود، زیرا به نظر می رسد که او قدرت فوق العاده ای دارد که پیش بینی کند کدام شرکت ارز دیجیتال بعدی وارد فصل ۱۱ خواهد شد.

سلسیوس قبل از ورشکستگی به همه گفته بود که در حال ورشکستگی است [bankrupt]من گروه ارز دیجیتال را شرکتی نامیدم که احتمالاً ورشکست می شود.من [predicted] آن BlockFi [would] وارد فصل ۱۱ شوید.

چگونه در توییتر معروف شدید؟

دیکسون به طور ارگانیک ۱۰۹۰۰۰ فالوور جمع آوری کرده است، اما می گوید که هرگز زمان قابل توجهی را صرف ارائه محتوا به مردم نکرده است. با این حال، او از سال ۲۰۱۱ طرفدار بیت کوین بوده است و در طول سال ها با اشتراک گذاری محتوا برای استفاده از بیت کوین برای ساخت و محافظت از ثروت، طرفداران خود را افزایش داده است.

اخیراً، او شاهد هجوم فالوورهایی برای حمایت از قربانیان، به ویژه قربانیان درجه سانتیگراد بوده است که پس‌انداز خود را در ورشکستگی اخیر صرافی ارز دیجیتال از دست داده‌اند.

این یک سطح از تقلب بود که نمی توانستم در مورد آن سکوت کنم.

از محتوای توییتر او چه انتظاری باید داشت

دیکسون همچنان به ارائه محتوای مفید بیت کوین به جامعه کریپتو ادامه می دهد، اما اخیراً از افراد بیشتری در این ورشکستگی های فصل ۱۱ دفاع کرده است.

هنگامی که ما شروع به اشتراک گذاری محتوا در مورد نحوه بهینه سازی این روند ورشکستگی برای استفاده حداکثری از طلبکاران خود کردیم، بسیاری از مردم خواستند به فضای توییتر ما بپیوندند.

تصاویر شلیک شده به FTX را از طریق هنرهای ساده و صنایع دستی منتشر شده در مقالات روزنامه ببینید.

اغلب دیده می شود که او انگیزه دهنده کسانی است که امید خود را برای بازگرداندن سرمایه خود از درجه سانتیگراد از دست می دهند.

دیکسون حتی موفق شد ایلان ماسک را در فضای بدنام توییتر وارد کند، زمانی که او در حال پوشش زنده سقوط FTX بود، زمانی که سرمایه گذاران برداشت خود را به حالت تعلیق درآوردند.

ماسک به تازگی خرید توییتر را تکمیل کرده بود، بنابراین اوضاع به هم ریخته بود.

دیکسون از این فرصت استفاده کرد و از ماسک پرسید که آیا جایی برای بیت کوین در توییتر وجود دارد یا خیر.

قرار بود فقط نیم ساعت آنجا باشد. او در واقع حدود یک ساعت در این فضا ماند.

اوه بله، او گهگاه در مورد معاشرت های معمولی با رهبران جهان پست می گذارد.

در اینجا تصویری از دیکسون با نایو بوکله رئیس جمهور السالوادور را مشاهده می کنید.

توییتر دوست دارد

دیکسون دوست دارد افرادی را در توییتر دنبال کند که واقعاً در مواقع خوب و بد به ارزهای دیجیتال علاقه دارند، نه افرادی که سعی در کسب درآمد از سکه های شیلینگ خود دارند.

من علاقه مندم که هر کسی با بیت کوین سازگار بماند در حالی که سازگاری با بیت کوین جالب نیست.

دیکسون گفت که او از طرفداران پر و پا قرص مدرسه قدیمی آندریاس آنتونوپولوس است، زیرا امروز آنقدر که شایسته است اعتبار ندارد.

او گفت که آنتونوپولوس تلاش زیادی برای توضیح بیت کوین در روزهای اولیه آن انجام داد، زمانی که توضیح آن برای مردم بسیار دشوار بود.

گوشت گاو توییتر

گوشت گاو ممتاز: الکس ماشینسکی

علیرغم شهرت بالای دیکسون، او دشمنی های عمومی زیادی ندارد.

با توجه به اینکه او مردی بسیار خوب و خوش اخلاق است، تعجب آور نیست.

تنها حضور عمومی او با الکس ماشینسکی، مدیرعامل سابق صرافی وام‌دهی ارز دیجیتال سلسیوس است.

به گفته دیکسون، پس از سقوط درجه سلسیوس، وکیلش به ماشینسکی گفته بود که اجازه صحبت کردن ندارد.

تفسیر دیکسون در مورد ورشکستگی سلسیوس، ماشینکی را بیش از حد عصبی کرده است، بنابراین او تصمیم می گیرد به توصیه وکیل خود توجهی نکند، سکوت خود را شکسته و دیکسون را به خاطر این همه کلاهبرداری سرزنش کند.

دیکسون گفت که ماشینسکی یک تئوری توطئه ایجاد کرد مبنی بر اینکه دیکسون تمام پول طلبکاران را در اختیار دارد و توسط Sam Bankman Freed (SBF) پرداخت می شود تا سعی کند درجه سانتیگراد را سرنگون کند.

دیکسون به طور اتفاقی دنبال کنندگان توییتر خود را تشویق کرد که از Mashinsky شکایت کنند و گفت که او یک دارایی ارزشمند برای درجه سانتیگراد خواهد بود.

چشم انداز آینده

دیکسون از طرفداران فرآیند فصل ۱۱ نیست. او معتقد است که این یک کلاهبرداری و تنها یک پول بزرگ برای سرقت پول مشتریانش است.

دیکسون به بیت کوین اعتقاد زیادی دارد، اما هیچ پیش بینی قیمتی ندارد. او گفت که به یک چرخه چهار ساله در مورد نصف شدن فکر می‌کند و اکنون دو سال از چرخه چهارم می‌گذرد تا از انقباض کمی خارج شود.

او گفت که این کار دشواری خواهد بود زیرا هرگز ثابت نکرده است که بیت کوین می تواند در زمانی که دلار بی انتها چاپ نمی شود زنده بماند.

مرحله آخر در مورد بقای ارزهای دیجیتال بانک مرکزی است که به اعتقاد او، در صورت موفقیت، بیت کوین را به عنوان ذخیره ارزش جهان تثبیت خواهد کرد.

این دنیا را تغییر خواهد داد.

همچنین بخوانید
ویژگی

شکاکان می گویند که این پول نیست، اما رمزارز زنده و سالم است

ویژگی

آیا متاورس واقعاً شبیه Snow Crush است؟نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا