اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین، نه بلاک چین: مترادف کیف پول بیت کوین موبایل را راه اندازی کرد

کیف پول موبایل جدیدی به نام Bitkit در کنفرانس PlanB Forum در لوگانو، سوئیس در ۲۹ اکتبر معرفی شد.

ارائه دهنده خدمات شبکه بیت کوین و لایتنینگ Synonym یک کیف پول موبایل جدید متمرکز بر بیت کوین را راه اندازی کرده است. این می تواند تجربه کاربری را برای دارندگان ارزهای دیجیتال اصلی بهبود بخشد و پذیرش Web3 را بدون تکیه بر برنامه های بلاک چین پیچیده افزایش دهد.

Synonym از یک کیف پول موبایل بیت کوین (BTC) به نام Bitkit در انجمن PlanB در لوگانو، سوئیس در ۲۹ اکتبر رونمایی کرد. این کیف پول از پرداخت های BTC و شبکه لایتنینگ با یک گره خودسرپرست و سرویس پشتیبان رمزگذاری شده پشتیبانی می کند که کاربران می توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند. شخص مسئول. Bitkit به عنوان یک برنامه بتا عمومی محدود برای دستگاه های اپل و اندروید منتشر شده است.

برنامه Bitkit توسط Slashtags، یک دانه رمزنگاری بیت کوین که کلیدها را تولید می کند و به کاربران امکان کنترل همزمان داده ها و پول خود را می دهد، ارائه می شود. از طریق Slashtags، Synonym ادعا می کند که Bitkit به Web3 «بدون استفاده از بلاک چین» قدرت می دهد.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد استراتژی Synonym، گفت که این اپلیکیشن جدید به تسهیل «hyperbitcoinization» کمک می‌کند.

راه اندازی Bitkit همزمان با انتشار Blocktank Instant بود. Blocktank Instant یک سرویس مترادف محور است که بدون اجرای زیرساخت لایتنینگ یا استخدام مهندسان اضافی، صرافی‌های ارزهای دیجیتال را برای کاربران داخلی شبکه لایتنینگ قادر می‌سازد.

مربوط: Asset Manager شتاب دهنده راه اندازی شبکه لایتنینگ BTC را راه اندازی کرد

جان کاروالیو، مدیر عامل Synonym در حاشیه کنفرانس PlanB در صحبت با Cointelegraph گفت که شرکت او می تواند موارد استفاده در دنیای واقعی بیت کوین را بدون “گرد و غبار جادویی” فناوری بلاک چین توسعه دهد. او گفت که در حال پیشرفت است:

“آنچه ما با مترادف ها انجام می دهیم […] سعی دارد نشان دهد که بیت کوین چگونه در جهان بدون استفاده از بلاک چین به عنوان گرد و غبار جادویی قرار گرفته است. […] این می تواند همه کارها را Web3 انجام دهد و در آینده همچنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را با توکن ها بدون بلاک چین انجام دهید. ”

او توضیح داد که بیت کیت چگونه می تواند برای دارندگان بیت کوین مفید باشد.

با آخرین نسخه اپلیکیشن Bitkit، ما اساسا تجربه کاربری کیف پول بیت کوین را نشان می دهیم که در آن کاربر همه کلیدها را نگه می دارد. من کلید را نگه می دارم.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا