اخبار ارز دیجیتال

اتصالات گره بیت کوین قطع شد: کاربران BlueWallet درخواست برداشت وجه کردند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

BlueWallet با تصمیم خود مبنی بر قطع ارتباط با lndhub.io به دنبال ارتقای راه حل خودسرپرستی و سطح بالاتری از عدم تمرکز است.

طبق یک بیانیه رسمی، BlueWallet اتصال Lightning Node به Lndhub.io را منسوخ می کند. BlueWallet عملیات لایتنینگ را به حالت تعلیق در می آورد. این بدان معناست که کاربران BlueWallet شبکه لایتنینگ بیت کوین (BTC) برای ادامه استفاده از سرویس روشنایی BlueWallet باید به یک گره متصل شوند.

توسعه دهنده لایتنینگ کال در توییتی درباره این تغییر به کوین تلگراف گفت:

مهم‌ترین چیز این است که مردم وحشت نکنند و ناگهان مبتدیان سرمایه‌های زنجیره‌ای را جابه‌جا نکنند یا تعادل برق را اشتباه محاسبه نکنند.»

شبکه لایتنینگ یک راه حل پرداخت لایه ۲ است که بر پایه بیت کوین ساخته شده است. LN برای ارسال مقادیر کمی بیت کوین، که اغلب ساتوشی یا Sats نامیده می شود، با استفاده از کیف پول لایتنینگ استفاده می شود.

بر اساس داده های Amboss، کیف پول آبی یک کیف پول LN محبوب با نقدینگی بیش از 42 بیت کوین (1 میلیون دلار) است و بزرگترین کانال آن دارای ظرفیت 4 بیت کوین (95000 دلار) است. BlueWallet یک کیف پول محبوب رعد و برق است. توصیه شده به بیت کوینر معروف

کاره ادامه داد. درک این نکته مهم است که lndhub پروتکلی است که به اتصال کیف پول ها به حساب ها کمک می کند. کیف پول (در این مورد) BlueWallet است، اما کیف پول های دیگر نیز از LndHub (مانند Alby و Zeus) پشتیبانی می کنند.

“حساب شما بسته شده است، نه خود LndHub یا Bluewallet. حساب اینجا توسط تیم BlueWallet میزبانی می شود و آنها دیگر نمی خواهند این کار را انجام دهند.”

کاربران همچنان می توانند SAT را برداشت کنند، اما دیگر نمی توانند کیف پول لایتنینگ جدید ایجاد کنند یا کیف پول لایتنینگ موجود را در گره LndHub شارژ کنند. BlueWallet علناً اعلام کرده است که کاربران دارای ست های متصل به گره های Lightning BlueWallet باید در اسرع وقت آنها را جابجا کنند.

وب سایت BlueWallet می گوید: «به شما توصیه می کنیم پول خود را نگه دارید. [of Bitcoin] LN “تجربی” است، بنابراین هنگام استفاده از LN “کم” است. منبع: bluewallet.io/lightning

این سرویس در 30 آوریل خاموش می شود، بنابراین برای کاربران BlueWallet مهم است که SAT خود را به سرویس یا کیف پول دیگری منتقل کنند. با این حال، کیف پول های معمولی بیت کوین تحت تأثیر این تغییر قرار نمی گیرند.

مرتبط: رشد شبکه لایتنینگ بیت کوین ارگانیک است و از پذیرش واقعی ناشی می شود

در حالی که برخی ممکن است این تغییر را به عنوان یک خار در پذیرش LN ببینند، مهم است که توجه داشته باشیم که طبق وب سایت، BlueWallet “فقط از راه حل های خود حضانت پشتیبانی می کند.” این تغییر به منظور تشویق راه حل های غیرمتمرکز و خود مدیریتی است.

سلب مسئولیت: Cointelegraph برای اظهار نظر با BlueWallet تماس گرفت. BlueWallet به من گفت که یک پست وبلاگ را در وب سایت BlueWallet بررسی کنم.نویسنده: Joseph Hall

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا