اخبار ارز دیجیتال

بدترین سناریوی جدید بیت کوین، بازار بیت کوین را نزدیک به 6000 دلار پایین می آورد.

Filbfilb از Decentrader می گوید که اقدام تسلیم بیت کوین می تواند قیمت بیت کوین را به دو برابر قلمروی نسبت به بازار نزولی سال 2018 بازگرداند.

آخرین پیش بینی بدترین سناریو هشدار می دهد که بیت کوین (BTC) همچنان در خطر سقوط به زیر 7000 دلار در این بازار نزولی است.

در آخرین پخش زنده خود در 24 نوامبر، پلتفرم معاملاتی Decentrader هدف پایین قیمت BTC خود را فاش کرد.

تحلیلگران «مکتب قدیمی و پشتیبانی قوی» Bitc را علامت گذاری می کنند

آخرین در یک سری از پیش بینی های BTC/USD، یکی از بنیانگذاران Decentrader، Filbfilb، کاهش احتمالی قیمت کارت های جفت شده به زیر 10000 دلار را نشان می دهد.

او در مورد منطقه پیشنهادی در حدود 6500 دلار گفت: «بدترین سناریوی من، فکر می‌کنم احتمالاً مانند یک پشتیبان قدیمی و محکم خواهد بود.

او افزود: اینجاست که خریداران «احتمالاً شروع به پر کردن کیف‌های خود می‌کنند» و اشاره کرد که سطوح تقریباً دو برابر بازار نزولی سال 2018 و پایین‌ترین میزان سقوط کووید-19 در مارس 2020 بوده است.

در حالی که در شرایط فعلی «بعید» است، Filbfilb معتقد است که تأثیر مهم‌تر از انفجار FTX می‌تواند پشتیبانی پیشنهادی بالا را در دفتر سفارش حذف کند و دری را برای چنین رویداد تسلیم باز کند.

او ادامه داد: “تا زمانی که اطلاعات بیشتری به دست نیاوریم، بعید به نظر می رسد. همانطور که گفتم، فکر می کنم این واقعیت که ما سخت تر از آنچه که می توانیم در حال حرکت نیستیم، نشانه خوبی برای گاو نر است.”

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، با توجه به رویدادهای اخیر، BTC/USD در واقع در مقایسه با بالاترین قیمت های قبلی کمتر از بازار نزولی قبلی نیست.

کاهش قیمت BTC/USD از نمودار بالاترین تاریخ.منبع: Glassnode

یک بحث مرتبط حول محور این است که آیا برای تطبیق این ته‌ها و پایان دادن به روند نزولی کنونی به یک فرو رفتن عمیق‌تر نیاز است یا خیر.

Filbfilb می‌گوید ارزهای رمزنگاری‌شده باید از برخی گلوله‌ها در مورد تأثیر FTX طفره بروند و بازارهای کلان نیز برای رسیدن بیت‌کوین به پایین‌تر و در عین حال اجتناب از بدترین سناریوی موردی که من نظر دادم، باید قوی بمانند.

قیمت بیت کوین از گودال بازار خرسی عبور می کند

در جای دیگر در جریان زنده، فیلیپ سوئیفت، یکی از بنیانگذاران Decentrader، که همچنین خالق منبع داده LookIntoBitcoin است، یکی دیگر از پدیده های نموداری اخیر را توضیح داد.

مطالب مرتبط: آیا بیت کوین در سال 2023 به 110000 دلار می رسد؟ 3 دلیل برای صعودی بودن در BTC اکنون

از جمله تعداد فزاینده‌ای از کیف‌پول‌های بیت‌کوین است که در حال حاضر حداقل دارای ۱ بیت کوین هستند و این رقم برای اولین بار به زودی از یک میلیون فراتر خواهد رفت.

سوئیفت گفت که این نتیجه مستقیم خروج صرافی از FTX است.

او افزود، اگرچه تا 18 ماه دیگر، رویداد بعدی نصف کردن یارانه بلاک بیت کوین در سال 2024 نیز یک محور اصلی روایت در آینده خواهد بود.

نتیجه می‌تواند «تأثیر مثبتی بر قیمت‌ها از نظر پوشش رسانه‌ای و پیش‌بینی رویداد نصف شدن بعدی» باشد.

نمودار مقایسه نشان می‌دهد که BTC/USD در حال حاضر در پایین‌ترین بخش چرخه چهار ساله عمل می‌کند و همبستگی قوی را با سال‌های 2014 و 2018 نشان می‌دهد.

نمودار مقایسه بازار گاوی بیت کوین (اسکرین شات).منبع: Decentrader

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا