اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به پایین ترین سطح محلی جدید رسیده است؟ در صورت رد شدن 28000 دلار، مراقب سطوح قیمت بیت کوین باشید

گاوهای بیت کوین از ابتدای هفته برای خروج از اوج تلاش کرده اند، در حالی که پیش بینی های قیمت بیت کوین در مورد اتفاقات بعدی متفاوت است.

بیت کوین (BTC) پس از افتتاح معاملات وال استریت در 5 اکتبر نتوانست به بالاترین سطح شش هفته ای خود بازگردد و به 28000 دلار کاهش یافت.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

بیت کوین پس از آزمایش مجدد 28000 دلار به سرعت سقوط می کند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView عملکرد قیمت BTC را در حالی که گاوها تلاش می‌کنند تا سطوحی را که در اوایل هفته مشاهده شده بود، دنبال کنند.

با این حال، مشکل درست بالاتر از مرز 28000 دلار به وجود آمد، اما شمعدان ساعتی بعدی، بازار را تا 700 دلار (2.5٪) کاهش داد.

با اظهار نظر در مورد وضعیت فعلی، شاخص های مادی منابع نظارت بر زنجیره تعجب آور نیست. این شرکت گفت ابزارهای تجاری اختصاصی آن نسبت به یک رکود اقتصادی جدید هشدار می دهند و این مجموعه رویدادها همچنان ممکن است تکرار شوند.

«اگر نمی‌دانستید که این رد شدن اتفاق می‌افتد، ممکن است بخواهید ابزارهای خود را ارزیابی کنید، زیرا هم پیش‌بینی TA و هم روند، احتمال بالایی از رد شدن را نشان می‌دهند.» بخشی از پست گفت.

“این بدان معنا نیست که ما شاهد تلاش دیگری نخواهیم بود. احتمالاً نخواهیم دید.”

در ادامه، کیت آلن، یکی از بنیانگذاران Material Indicators، خاطرنشان کرد که منطقه قیمت لحظه ای فعلی محل یک بازگشت “عمده” حمایت/مقاومت در بازارهای صعودی قبلی بود و اشاره کرد که ما بر روی محدوده معاملاتی احتمالی BTC/ تمرکز کردیم. دلار آمریکا.

او گفت: “تاکنون، میانگین‌های متحرک اصلی به عنوان مقاومت فنی (و حمایت) قوی عمل کرده‌اند. ما می‌توانیم از این محدوده خارج شویم و در این ماه بالاتر برویم. اگر این اتفاق بیفتد، “شکست‌هایی در این مسیر وجود خواهد داشت.” گفت X مشترکین

بسته شدن بالاتر از میانگین متحرک 200 هفته ای، شتاب صعودی Hopium را ایجاد می کند. بسته شدن زیر میانگین متحرک 21 هفته ای، بیت کوین را در محدوده 25000 تا 28000 دلار نگه می دارد تا زمانی که چیزی خراب شود.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Keith Allan/X

در زمان نگارش این مقاله، میانگین متحرک 200 هفته ای 27970 دلار و میانگین متحرک 21 هفته ای 27868 دلار بود.

دیگران، مانند مایکل ون د پوپ، موسس و مدیر عامل شرکت بازرگانی MN Trading، خوشبین تر بودند. شرح بیت کوین “بسیار آماده” برای مواجهه با مقاومت 30000 دلاری است.

او می گوید: «بیت کوین در اینجا اهمیت کمی دارد. من نوشته ام در تحلیل X روز قبل.

نگه داشتن بالای 27,200 دلار برای ادامه رالی مهم است، اما قبل از ادامه رالی تا 30,000 دلار، تست مجدد بین 26700 دلار و 26900 دلار ترجیح داده می شود. احساسات خیلی سریع معکوس شد.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michael van de Poppe/X

معامله گران برای پایین ترین قیمت BTC روی RSI ضربه می زنند

در جای دیگر، معامله گر محبوب و مفسر X علی نحوه معامله قیمت بیت کوین را فاش کرد و ادعا کرد که قیمت بیت کوین اوج و پایین های اخیر را دنبال می کند.

مرتبط: بیت کوین هنوز در برابر «تورم تخمی» از دلار آمریکا بهتر است – داده های فدرال رزرو

این شاخص حول شاخص قدرت نسبی (RSI) می چرخد ​​که از اواخر ماه اوت بین 30 تا 75 در بازه زمانی چهار ساعته در نوسان بوده است.

در برخی از نظرات همراه آمده است: “در حال حاضر، RSI در 51 است. صبر کلید است. شاید بهتر باشد منتظر بمانید تا RSI به زیر 30.35 برسد تا افت را بخرید!” توصیه کرد.

علی نموداری را آپلود کرد که یک سیگنال معمولی «فروش» را نشان می‌دهد که در اوایل اکتبر ظاهر می‌شود و نشان می‌دهد که سیگنال «خرید» جدید می‌تواند همراه با پایین‌ترین قیمت‌های محلی قیمت BTC باشد.

نمودار BTC/USD با 4 ساعت داده RSI. منبع: علی/ ایکس

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا