🚨 اخبار ارز دیجیتال

درآمد استخراج بیت کوین به پایین ترین حد در ۲ سال گذشته کاهش یافته است

کل درآمد استخراج بیت کوین (جوایز بلوک و کارمزد تراکنش) به ۱۱.۶۷ میلیون دلار کاهش یافت. این عدد آخرین بار در ۲ نوامبر ۲۰۲۰ مشاهده شد، زمانی که قیمت معاملات بیت کوین حدود ۱۳۵۰۰ دلار بود.

درآمد ماینرهای بیت کوین (BTC) به دلیل عملکرد ضعیف بازار و افزایش تقاضاهای محاسباتی در میان مشکلات روزافزون شبکه، به پایین ترین سطح خود در دو سال اخیر رسیده است. با این حال، ماینرها توانستند ضررهای خود را جبران کنند زیرا هش ریت بیت کوین در ماه گذشته کاهش یافت.

کل درآمد استخراج بیت کوین (جوایز بلوک و کارمزد تراکنش) به ۱۱.۶۷ میلیون دلار کاهش یافت. این عدد آخرین بار در ۲ نوامبر ۲۰۲۰ مشاهده شد، زمانی که قیمت معاملات بیت کوین حدود ۱۳۵۰۰ دلار بود.

قیمت کنونی بازار در حدود ۱۶۵۰۰ دلار حاکی از افزایش آشکار درآمدهای معدن است، اما عواملی مانند افزایش دشواری استخراج و افزایش قیمت انرژی باعث کاهش درآمدهای مبتنی بر دلار می شود.

علاوه بر موارد فوق، دشواری استخراج بلاک‌های بیت‌کوین به بالاترین حد خود یعنی حدود ۳۷ تریلیون افزایش یافته است و ماینرهای بیت‌کوین را مجبور می‌کند تا انرژی و توان محاسباتی بیشتری را صرف حفظ رقابت کنند.

با این حال، طی سه ماه گذشته، نرخ هش شبکه بیت کوین به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. نرخ هش ۲۲۵.۹ اگزهاش در ثانیه (EH/s) بود که ۲۸.۶ درصد از ۳۱۶.۷ EH/s در ۳۱ اکتبر ۲۰۲۲ کاهش داشت.

نرخ هش یک معیار امنیتی است که به محافظت از شبکه بیت کوین در برابر حملات دوگانه کمک می کند. با این حال، با توجه به طرح بزرگ کارها، اقدامات موقت انجام شده توسط جامعه شامل دستیابی به سخت افزار معدنی ارزان تر و اسکان مجدد به حوزه های قضایی با قیمت انرژی پایین تر است.

مربوط: ماینرهای بیت کوین به نرم افزاری نگاه می کنند تا شبکه تگزاس را متعادل کند

اریک آدامز، شهردار نیویورک معتقد است که هدف از تبدیل نیویورک به یک مرکز ارزهای دیجیتال می تواند با تلاش های سراسر ایالت برای مهار هزینه های زیست محیطی مرتبط با استخراج ارزهای دیجیتال ترکیب شود.

من با قانون‌گذارانی که از آنها حمایت می‌کنم و نگرانی‌هایی دارند کار خواهم کرد.

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا