🚨 اخبار ارز دیجیتال

ماراتن ماینر بیت کوین، بلوک های نامعتبر را در آزمایش ناموفق استخراج می کند.

ماراتون گفت که این اشکال از یک استخر آزمایشی ماینینگ سرچشمه می گیرد که برای مطالعه نحوه بهینه سازی عملیات استفاده می شد.

شرکت استخراج بیت کوین Marathon Digital اعتراف کرده است که در طی یک “آزمایش” با هدف بهینه سازی عملیات خود، بلوک های بیت کوین نامعتبر (BTC) را استخراج کرده است.

ارسال شده در ۲۷ سپتامبر، ماراتن گفت این شرکت تاکید کرد که از بخش کوچکی از هش ریت خود برای این آزمایش ها استفاده می کند و به هیچ وجه سعی در تغییر شبکه ندارد.

“این آزمایش به هیچ وجه تلاشی برای اصلاح هسته بیت کوین به هیچ وجه نیست.” ماراتون تأکید کرد که به محض اینکه از بلوک نامعتبر مطلع شد، این اشتباه را برطرف کرد.

ماراتون گفت که این اشکال از محیط توسعه داخلی شرکت، از جمله استخر تولید بیت کوین و بیت کوین Core (نرم افزار اصلی که برای اتصال به شبکه بیت کوین و اجرای گره ها استفاده می شود) ایجاد شده است.

به گزارش mempool.space، این حادثه در تاریخ ۲۶ سپتامبر در ساعت ۹:۴۲ بعد از ظهر UTC در بلوک ۸۰۹۴۷۸ رخ داد.

چندین توسعه دهنده بیت کوین و تحقیقات BitMEX باعث شود بلوک های نامعتبر منجر به “مشکلات سفارش تراکنش” می شود. توسعه دهنده بیت کوین Mononaut معتقد است که اشتباه ماراتون به دلیل مرتب کردن تراکنش ها به ترتیب صعودی کارمزدهای مطلق بوده است.

دیلن لکلر، تحلیلگر بیت کوین، پیشنهاد کرد که ماراتون باید این آزمایش را قبل از انجام آن در شبکه اصلی بیت کوین، روی شبکه آزمایشی انجام می داد.

ماراتون با انعکاس این موضوع گفت که بیت کوین با فیلتر کردن بلوک های نامعتبر “آنطور که طراحی شده بود کار می کند”.

اگرچه این حادثه غیرعمدی بود، اما امنیت قوی شبکه بیت کوین را برجسته می کند که ناهنجاری ها را رد و اصلاح می کند.

مربوط: نتایج سه ماهه دوم Marathon Digital کمتر از انتظارات فروش و سود است

کوین تلگراف برای اظهار نظر با ماراتون تماس گرفت، اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

بر اساس گزارش Google Finance، سهام Marathon (MARA) در ساعات معاملاتی در ۲۷ سپتامبر ۲.۹۱ درصد کاهش یافت و به ۸.۰۱ دلار رسید.

مجله: “زیبا و عقب مانده”: اولین برداشت های جیمسون لوپ از بیت کوین


نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا