اخبار ارز دیجیتال

شرکت استخراج بیت‌دیر ممکن است عرضه عمومی بیت‌دیر را تا سال ۲۰۲۳ به تعویق بیندازد

طبق پرونده‌های SEC، سهامداران گروه سافاری می‌توانند به این شرکت رای دهند تا مهلت Bitdeer را تا چهار بار تا دسامبر ۲۰۲۳ تمدید کند.

Bitdeer، یک شرکت استخراج ارزهای دیجیتال که از سازنده استخراج مستقر در چین Bitmain جدا شده است، بسته به رای سهامداران Blue Safari Group Acquisition Corp، می تواند عرضه عمومی خود را در نزدک یک سال به تعویق بیندازد.

بلو سافاری در یک پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار در تاریخ ۲ نوامبر گفت که قبل از پایان سال ۲۰۲۲ جلسه سهامداران را برگزار می کند تا در مورد تمدید مهلت معامله با Bitdeer رأی گیری کند. این شرکت معدنی در نوامبر ۲۰۲۱ اعلام کرد که یک قرارداد ادغام قطعی با Blue Safari برای عرضه عمومی از طریق یک شرکت خرید با هدف ویژه ایالات متحده منعقد کرده است.

طبق پرونده های SEC، سهامداران می توانند به شرکت این امکان را بدهند که مهلت را تا دسامبر ۲۰۲۳ تا چهار بار تمدید کند و در صورت ناکافی بودن آرا، جلسه را به تاریخ دیگری موکول کنند. در صورت موفقیت، این دو شرکت می توانند تحت نام Bitdeer Technologies Group ادغام شوند و در فهرست نزدک قرار گیرند.

«اگر اصلاحیه منشور تصویب نشود و ما ترکیب تجاری را تا تاریخ خاتمه فعلی تکمیل نکرده باشیم، (الف) همه فعالیت‌های تجاری را به جز به منظور انحلال متوقف می‌کنیم؛ و (ب) در اسرع وقت که به طور منطقی امکان پذیر باشد، انجام خواهیم داد. نه بیشتر از آن، و ۱۰۰٪ سهام عمومی خود را ظرف ۱۰ روز کاری، مشروط به وجوه قانونی موجود، بازخرید می کند.” در صورت انحلال ما، هیچ گونه توزیعی از حساب امانی صورت نخواهد گرفت و حق دریافت سهام سهام عادی پس از تکمیل ترکیب تجاری اولیه سلب خواهد شد.

Bitdeer که تحت رهبری یکی از بنیانگذاران سابق Bitmain، Jihan Wu تأسیس شد، خدمات استخراج ابری را از طریق مراکز داده مستقر در ایالات متحده که در تنسی، واشنگتن و تگزاس فعالیت می کنند، تسهیل می کند. از ۳۰ اکتبر گزارش من روزانه حدود ۹۰۰ بیت کوین (BTC) استخراج می کردم.

مربوط: ریگ های قدیمی استخراج بیت کوین پس از کاهش قیمت بیت کوین به زیر ۲۴۰۰۰ دلار، خطر «خاموش شدن» را دارند.

پس از رکود بازار کریپتو در ماه می، بسیاری از شرکت‌های ارز دیجیتال پایان معاملات را اعلام کردند. صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در اسرائیل eToro، به ارزش حدود ۱۰ میلیارد دلار تا مارس ۲۰۲۱، به نظر می رسد در مسیر ادغام SPAC اعلام شده در ماه ژوئیه است. با این حال، طبق گزارش ها، قرارداد خود را با Fintech V فسخ کرده است. یک میلیارد.

Cointelegraph با Bitdeer تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا