اخبار ارز دیجیتال

ماینینگ بیت کوین از سفرهای بین ایالتی برای آموزش قانونگذاران آمریکایی حمایت می کند

پس از بازدید صندوق اقدام ساتوشی، قانونگذاران می سی سی پی و میسوری به طور جداگانه لوایحی را با هدف محافظت از برخی فعالیت های استخراج کنندگان بیت کوین ارائه کرده اند.

مدیر عامل صندوق اقدام ساتوشی دنیس پورتر برای قلب و روح استخراج بیت کوین در واشنگتن دی سی و فراتر از آن برای حمایت از قوانین دوستانه مبارزه می کند.

پورتر که برای اولین بار بیت کوین (BTC) را در سال ۲۰۱۷ کشف کرد، به کوین تلگراف گفت که راه حمایت از مزایای ماینینگ باعث شده است که قانونگذاران حداقل در شش ایالت ایالات متحده قوانین خود را در نظر داشته باشند. مدیر عامل صندوق اقدام ساتوشی در ۲۵ ژانویه با سناتورها و نمایندگان ایالات متحده دیدار کرد تا قانونی را با هدف پایان دادن به تبعیض علیه معدنچیان تأیید کند.

طبق گفته پورتر، قانون نوآوری مالی مسئول Lummis-Gilibrand – لایحه‌ای که در ژوئن ۲۰۲۲ با هدف پرداختن به نقش کمیسیون معاملات آتی کالا و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در تنظیم ارزهای دیجیتال ارائه شد، شامل موارد زیر است: پاداش استخراج او گفت که این قانون می تواند روزنه ها را ببندد و به سازمان درآمد داخلی اجازه دهد تا دو سیب را با درآمد معدنچیان بگیرد.

پورتر گفت: “ما معتقدیم استخراج بیت کوین در حال حاضر به طور غیرمنصفانه مورد هدف قرار گرفته و مالیات مضاعف توسط IRS دریافت می شود.”

گفتگوی پورتر با اعضای کنگره، از جمله ران وایدن، سینتیا لومیس و سناتورها تد باد، اولین باری است که صندوق اقدام ساتوشی برای دفاع از ماینرهای بیت کوین به صحنه ملی می رود. با این حال، این سازمان همچنین حامی لوایحی است که در نیوهمپشایر، مونتانا، می سی سی پی، میسوری و اوکلاهاما در حال بررسی هستند.

تجارت ماینینگ ارز دیجیتال ایالات متحده به دلیل مصرف انرژی ارزهای رمزپایه اثبات کار مانند بیت کوین و این واقعیت که بسیاری از ماشین ها همیشه روشن هستند، انتقادهای زیادی از سوی قانون گذاران و شهروندان دریافت کرده است. شکایت از آلودگی صوتی. در ماه نوامبر، کتی هوچول، فرماندار نیویورک، یک تعلیق دو ساله برای استخراج مواد معدنی قربانیان جنگجو را امضا کرد.

مربوط: درآمد استخراج بیت کوین در یک ماه ۵۰ درصد به ۲۳ میلیون دلار افزایش می یابد

پورتر افزود که رهبران مونتانا از قوانین منطقه‌بندی استفاده می‌کنند تا تلاش کنند معدنچیان را دور نگه دارند و در حال بررسی سیاست‌هایی مانند افزایش قیمت برق هستند. در همین حال، تگزاس پس از سرکوب در چین به خانه بسیاری از شرکت های بزرگ بلاک چین تبدیل شده است.

پورتر گفت: «ما به سختی ادامه خواهیم داد تا زمانی که سیاست واقعی تصویب شود.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا