اخبار ارز دیجیتال

ماینرهای بیت کوین در حال هدینگ در سقوط اخیر – گزارش Bitfinex

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هش ریت بالا و سختی استخراج نشان می دهد که ماینرها نسبت به بیت کوین صعودی هستند، اما کاهش اخیر می تواند راهی برای محافظت از موقعیت آنها باشد.

بر اساس گزارش بازار Bitfinex، شرکت‌های استخراج بیت کوین (BTC) با تخلیه بیت‌کوین به صرافی‌ها، استراتژی ریسک‌گریزی را اتخاذ می‌کنند.

آخرین خبرنامه پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال به جزئیات بخش استخراج بیت کوین می پردازد و بر افزایش اخیر ماینرهایی که مقادیر زیادی بیت کوین به صرافی ها می فروشند، تاکید می کند. این منجر به افزایش متناظر در ارزش سهام شرکت های استخراج بیت کوین شده است، زیرا علاقه سازمانی به BTC در سال 2023 افزایش می یابد.

این گزارش خاطرنشان می کند که پورین بیشترین مقدار BTC فروخته شده به بازار را در هفته های اخیر داشته است. تحلیلگران Bitfinex همچنین خاطرنشان کردند که دشواری استخراج بیت کوین اخیراً به بالاترین حد خود رسیده است، که نشانگر «استقامت و قابلیت اطمینان ماینر» است.

ماینرها بدیهی است که بیت کوین صعودی هستند زیرا منابع بیشتری را برای ماینینگ می گذارند و در نتیجه باعث مشکلات استخراج می شوند، اما موقعیت های خود را پوشش می دهند، بنابراین بیت کوین بیشتری به صرافی ارسال می شود.

این گزارش در ادامه حاکی از آن است که ماینرها موقعیت خود را در مبادلات مشتقه پوشش داده اند، به طوری که 70000 بیت کوین در هفته اول ژوئیه 2023 در مبلغ تجمعی 30 روزه منتقل شده است.

مطالب مرتبط: ماینرهای بیت کوین در سه ماهه دوم 184 میلیون دلار کارمزد جمع آوری کردند که بالاتر از تمام سال 2022 بود.

ماینرها از لحاظ تاریخی بیت کوین را به صرافی ها با استفاده از مشتقات به عنوان پوشش برای موقعیت های بزرگ انتقال می دادند، اما این گزارش معاملات با حجم بالا را نامشخص می داند.

انتقال به صرافی هایی با این اندازه بسیار نادر است و ممکن است نشان دهنده رفتار جدید ماینرها باشد.

Bitfinex همچنین به داده‌های Glassnode اشاره کرد که نشان می‌دهد استخرهای ماینینگ BTC BTC را به Binance تخلیه کرده‌اند و Puling تا حد زیادی مسئول این فعالیت است.

تحلیلگران به چند دلیل احتمالی در پشت رفتار اخیر ماینینگ اشاره می کنند. این ممکن است شامل فعالیت‌های پوشش ریسک در بازار مشتقات، اجرای سفارش‌های خارج از بورس، یا انتقال وجوه از طریق بورس به هر دلیل دیگری باشد.

دشواری استخراج بیت کوین و قیمت بازار مربوطه. منبع: Blockchain.com

افزایش سختی استخراج همچنین نشان دهنده اضافه شدن قابلیت های استخراج جدید به شبکه بیت کوین است. تحلیلگران پیشنهاد می‌کنند که این نشانه‌ای است که قیمت‌های بالاتر BTC و سخت‌افزار بهبود یافته سلامت شبکه را بهبود می‌بخشد و اعتماد به سود ماینینگ را افزایش می‌دهد.

بنابراین، ماینرها به سرعت پتانسیل استخراج خود را با کاهش نصف شدن بیت کوین افزایش می دهند، در حالی که در عین حال از قرار گرفتن در معرض محدوده بالاتر و محافظه کارانه تری نسبت به چرخه های قبلی محافظت می کنند. من در شرایطی هستم.

این گزارش همچنین نشان می‌دهد که حرکات بیت‌کوین روی زنجیره منعکس‌کننده انتقال عرضه از دارندگان بلندمدت به دارندگان کوتاه‌مدت است. گفته می شود که این رفتار سرمایه گذار در شرایط بازار صعودی رایج است، جایی که معامله گران بازار جدید به دنبال سود سریع هستند در حالی که دارندگان بلندمدت از سودهای قیمتی استفاده می کنند.

کوین تلگراف با تعدادی از شرکت ها و استخرهای ماینینگ تماس گرفت تا دلیل افزایش خروج بیت کوین از ماینرها در ماه گذشته را تایید کند. همانطور که اخیرا گزارش شده است، ماینرها در پایان ژوئن 2023 بیش از 128 میلیون دلار درآمد را به صرافی ها منتقل کردند.

مجله: بیت کوین در یک وعده “صفر خالص” و یک مسیر برخورد است

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا