اخبار ارز دیجیتال

ماینر بیت کوین در نظر دارد پاداش ۲۰ بیت کوین را به Paxos برگرداند

تردید چانگ در مورد بازگرداندن وجوه به Paxos ناشی از “ناامیدی” او است که “افراد درخواست کننده[وجوه]به جای EDT/UTC به EST می گویند.”

یک ماینر بیت کوین (BTC) که به اشتباه ۲۰ بیت کوین به ارزش بیش از ۵۰۰۰۰۰ دلار از صرافی ارزهای دیجیتال Paxos به جای پرداخت ۰.۰۰۸ BTC (200 دلار) دریافت کرده بود، جکپات را به صاحب واقعی آن بازگرداند. من در تصمیم خود برای انجام این کار تجدید نظر می کنم.

در ۱۳ سپتامبر، Paxos به Cointelegraph فاش کرد که در ۱۰ سپتامبر هزینه های شبکه BTC را به یک ماینر با نام مستعار Chun پرداخت کرده است. در حالی که این پلتفرم تایید کرد که این اتفاق بر سرمایه معامله گران تاثیری نداشته است، اما این پلتفرم اعتراف کرد که یک اشکال در سیستم آن منجر به پرداخت ۲۰ بیت کوین به عنوان پاداش استخراج برای یک تراکنش شده است.

چون ابتدا با بازپرداخت غرامت خود موافقت کرد، اما در تصمیم خود تجدید نظر کرد و از جامعه کریپتو مشاوره خواست.

چانگ وجوه را به Paxos برنمی‌گرداند زیرا از این که «فردی که[وجوه]را درخواست می‌کند به جای EDT/UTC EST می‌گفت، ناامید است».

ماینر بیت کوین چون از جامعه ارزهای دیجیتال نظر آنها را در مورد بازگشت وجوه Paxos می خواهد. منبع:X

علاوه بر این به معضل چون، جامعه رمزنگاری در X (توئیتر سابق) نظرات مختلفی را به اشتراک گذاشت که هر کدام با استدلال های محکم پشتیبانی می شدند. با این حال، اکثر مردم بر این باورند که چون هیچ تعهدی برای بازگرداندن پاداش ۲۰ بیت کوین ندارد و موافق هستند که در عوض باید در جامعه استخراج بیت کوین توزیع شود.

مربوط: نرخ استخراج بیت کوین ماراتن در ماه آگوست ۹ درصد کاهش یافت

بسته به موقعیت فیزیکی شما، حاشیه سود برای کسب و کار استخراج بیت کوین شما متفاوت خواهد بود. طبق گزارش اخیر CoinGecko، ماینرهای جداگانه بیت کوین تنها در ۶۵ کشور تنها بر اساس قبوض برق خانگی سودآور هستند.

۱ زیان ده ترین کشور برای استخراج بیت کوین. منبع: CoinGecko

بر اساس داده های بالا، استخراج ۱ بیت کوین در لبنان ۷۸۳ برابر ارزان تر از ایتالیا است، جایی که برای تولید ۱ بیت کوین ۲۰۸۵۶۰ دلار هزینه دارد.

مجله: آیا DAO ها برای قابل دوام بودن بیش از حد تبلیغاتی هستند؟


نویسنده: Arijit Sarkar
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا