اخبار ارز دیجیتال

طبق گفته استخراج کننده بیت کوین Northern Data، تولید در سال ۲۰۲۲ نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۱۵ درصد افزایش خواهد یافت.

طبق گزارش Northern Data AG، در سال مالی ۲۰۲۲ در مجموع ۲۷۹۸ BTC تولید کرد.

شرکت آلمانی Northern Data AG که متخصص در استخراج بیت کوین و رایانش ابری است، نتایج دسامبر ۲۰۲۲ را در بخش ماینینگ اعلام کرده است.

طبق گزارش Northern Data AG، آنها در سال مالی ۲۰۲۲ در مجموع ۲۷۹۸ بیت کوین استخراج خواهند کرد که افزایش قابل توجهی ۳۱۵ درصدی نسبت به سال قبل را نشان می دهد. این درآمد ماینینگ بیت کوین را در سال ۲۰۲۲ به ۷۷.۷ میلیون یورو می رساند. میانگین قیمت فروش ۳۰۰۵ بیت کوین استخراج شده و فروخته شده در سال ۲۰۲۲، ۲۳۸۴۹ یورو بود که ۷۱.۷ میلیون یورو درآمد نقدی داشت.

داده های منتشر شده توسط Northern Data همچنین نشان می دهد که حدود ۳.۶ EH/s قدرت محاسباتی اختصاص داده شده به استخراج BTC وجود دارد. علاوه بر این، این شرکت گفت که انتظار دارد درآمد تلفیقی حسابرسی نشده ۱۹۰ تا ۱۹۴ میلیون یورو باشد و EBITDA تعدیل شده برای ضرر معاملاتی ناشی از فروش ارزهای دیجیتال بین ۴۰ تا ۵۰ میلیون یورو (حسابرسی نشده) برای سال مالی ۲۰۲۲ باشد. ،” او گفت.

الان رای بدهید!

با این حال، دسامبر ۲۰۲۲ ماه سختی برای داده های شمالی بود. این شرکت در مجموع ۱۷۷ بیت کوین استخراج کرده است. این رقم نسبت به سال قبل ۲۵ درصد و نسبت به ماه قبل ۱۵ درصد کاهش داشته است. این به دلیل قیمت بالای انرژی بود، به ویژه در اروپا، جایی که ماشین‌های ASIC مستقر در اروپا مقدار مشخصی از کار افتادگی داشتند و نمی‌توانستند به طور مداوم تولید شوند.

علی‌رغم چالش‌ها، این شرکت ماشین‌های ASIC خود را به «محل بهینه‌سازی قیمت انرژی» منتقل می‌کند تا از ثبات تولید و استفاده بهینه از ظرفیت برای رسیدن به تولید ماهانه ۳۵۰ BTC اطمینان حاصل کند.

مرتبط: شرکت عمومی استخراج بیت کوین با بدهی جمعی ۴ میلیارد دلاری مواجه است

در ۶ ژانویه، Cointelegraph گزارش داد که Marathon Digital Holdings، یکی از بزرگترین عملیات استخراج بیت کوین در آمریکای شمالی، در حال آزمایش اورکلاک برای به دست آوردن مزیت رقابتی در صنعت استخراج بیت کوین است.

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده توسط Marathon Digital Holdings، دسامبر ۲۰۲۲، ۴۷۵ بیت کوین تولید کرد، که کل بیت کوین استخراج شده در سال مالی ۲۰۲۲ را به ۴۱۴۴ بیت کوین رساند که ۳۰ درصد از ۳۱۹۷ بیت کوین در سال ۲۰۲۱ افزایش یافت.

اخیراً برخی از شرکت های استخراج بیت کوین به دلیل افزایش سختی استخراج و افزایش هزینه برق با چالش هایی مواجه شده اند. این امر باعث شده است که استخراج سود کمتری داشته باشد و برخی از ماینرها فعالیت خود را متوقف کنند. از سوی دیگر، برخی از شرکت ها افزایش قابل توجه درآمد و افزایش قدرت استخراج را به لطف سخت افزار استخراج بهتر و بهینه سازی نرم افزار استخراج گزارش می دهند.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا