اخبار ارز دیجیتال

استخراج کننده بیت کوین Northern Data انتظار دارد درآمدی معادل 192 میلیون یورو در سال 2022 داشته باشد و می گوید بدهی ندارد.

در نقطه میانی، راهنمایی نشان دهنده رشد 1.1 درصدی از درآمد سال 2021 است.

طبق نامه جدیدی به سهامداران ارسال شده در 21 دسامبر، آروش تیلایناتان، مدیر عامل شرکت استخراج بیت کوین آلمان (BTC) Northern Data، گفت که این شرکت در سال جاری 200 میلیون دلار از کسب و کار استخراج ارزهای دیجیتال خود جمع آوری خواهد کرد و انتظار دارد تا 10000 دلار درآمد ایجاد کند بیش از 206 میلیون دلار در میان رده، این نشان دهنده رشد 1.11 درصدی از کل درآمد 202 میلیون دلاری North Data در سال مالی 2021 است که 10 برابر افزایش این شرکت از سال 2020 است. تیلایناتان افزود:

«Northern Data بدون هیچ بدهی مالی، به فرصتی منحصر به فرد برای تقویت و گسترش موقعیت فعلی خود در استخراج بیت کوین دسترسی دارد و همزمان راه‌حل‌های ابری و خدمات هم‌اکومیشن خود را به صورت موازی مقیاس‌بندی می‌کند. HPC یک فرصت بزرگ است.» من معتقدم که وجود دارد. [high-performance computing] این بازار هدف ماست. ”

مدیر عامل بلاک چین همچنین گفت سرمایه گذاران باید انتظار راهنمایی 43 تا 80 میلیون دلاری در درآمد تعدیل شده (EBITDA) قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک داشته باشند. در سال 2021، Northern Data 95.2 میلیون دلار درآمد EBITDA داشت. ارقام تعدیل نشده شامل بازپرداخت از قرارداد برق شرکت تابعه وینستون در ایالات متحده به دلیل قطعی های مربوط به آب و هوا و شرکت تابعه وینستون است.

Thillainathan گفت که رشد کمی که در پیش‌بینی کسب‌وکار مشاهده می‌شود به دلیل «+46% YTD است. [year to date]افزایش نرخ هش، «قیمت بیت کوین از ابتدای سال بیش از 60 درصد کاهش یافته است»، «افزایش شدید قیمت برق».

قیمت برق آلمان در سال گذشته به شدت افزایش یافته است | | منبع: اقتصاد بازرگانی

Thillainathan فاش کرد که این شرکت حدود 13000 ماینر مدار مجتمع (ASIC) ویژه برنامه را با قراردادهای برق مربوطه در ماه های آینده راه اندازی کرده است. مدیر عامل شرکت می‌نویسد: «تولید ماهانه BTC شرکت North Data از نظر ریاضی می‌تواند حدود 500 BTC باشد (در سختی استخراج فعلی).

نویسنده: Zhiyuan Sun

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا