🚨 اخبار ارز دیجیتال

استخراج کننده بیت کوین Northern Data انتظار دارد درآمدی معادل ۱۹۲ میلیون یورو در سال ۲۰۲۲ داشته باشد و می گوید بدهی ندارد.

در نقطه میانی، راهنمایی نشان دهنده رشد ۱.۱ درصدی از درآمد سال ۲۰۲۱ است.

طبق نامه جدیدی به سهامداران ارسال شده در ۲۱ دسامبر، آروش تیلایناتان، مدیر عامل شرکت استخراج بیت کوین آلمان (BTC) Northern Data، گفت که این شرکت در سال جاری ۲۰۰ میلیون دلار از کسب و کار استخراج ارزهای دیجیتال خود جمع آوری خواهد کرد و انتظار دارد تا ۱۰۰۰۰ دلار درآمد ایجاد کند بیش از ۲۰۶ میلیون دلار در میان رده، این نشان دهنده رشد ۱.۱۱ درصدی از کل درآمد ۲۰۲ میلیون دلاری North Data در سال مالی ۲۰۲۱ است که ۱۰ برابر افزایش این شرکت از سال ۲۰۲۰ است. تیلایناتان افزود:

«Northern Data بدون هیچ بدهی مالی، به فرصتی منحصر به فرد برای تقویت و گسترش موقعیت فعلی خود در استخراج بیت کوین دسترسی دارد و همزمان راه‌حل‌های ابری و خدمات هم‌اکومیشن خود را به صورت موازی مقیاس‌بندی می‌کند. HPC یک فرصت بزرگ است.» من معتقدم که وجود دارد. [high-performance computing] این بازار هدف ماست. ”

مدیر عامل بلاک چین همچنین گفت سرمایه گذاران باید انتظار راهنمایی ۴۳ تا ۸۰ میلیون دلاری در درآمد تعدیل شده (EBITDA) قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک داشته باشند. در سال ۲۰۲۱، Northern Data 95.2 میلیون دلار درآمد EBITDA داشت. ارقام تعدیل نشده شامل بازپرداخت از قرارداد برق شرکت تابعه وینستون در ایالات متحده به دلیل قطعی های مربوط به آب و هوا و شرکت تابعه وینستون است.

Thillainathan گفت که رشد کمی که در پیش‌بینی کسب‌وکار مشاهده می‌شود به دلیل «+۴۶% YTD است. [year to date]افزایش نرخ هش، «قیمت بیت کوین از ابتدای سال بیش از ۶۰ درصد کاهش یافته است»، «افزایش شدید قیمت برق».

قیمت برق آلمان در سال گذشته به شدت افزایش یافته است | | منبع: اقتصاد بازرگانی

Thillainathan فاش کرد که این شرکت حدود ۱۳۰۰۰ ماینر مدار مجتمع (ASIC) ویژه برنامه را با قراردادهای برق مربوطه در ماه های آینده راه اندازی کرده است. مدیر عامل شرکت می‌نویسد: «تولید ماهانه BTC شرکت North Data از نظر ریاضی می‌تواند حدود ۵۰۰ BTC باشد (در سختی استخراج فعلی).

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا