🚨 اخبار ارز دیجیتال

ماراتن ماینر بیت کوین بار دیگر با احضاریه SEC به موفقیت رسید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اولین احضاریه در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ به ماراتون داده شد و مربوط به نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار فدرال مربوط به مرکز داده این شرکت در هاردین بود.

استخراج کننده بیت کوین (BTC) Marathon Digital اعلام کرد که احضاریه جدیدی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در ارتباط با مرکز داده ۱۰۰ مگاواتی خود در هاردین، مونتانا دریافت کرده است.

ماراتون در گزارش سه ماهه خود که در ۱۰ می ارائه شد، گفت که احضاریه ای در ۱۰ آوریل دریافت کرده است که “به ویژه به معامله با اشخاص مرتبط مربوط می شود” که در حین ساخت یک تاسیسات در مونتانا رخ داده است.

“ما درک می کنیم که SEC ممکن است در حال تحقیق در مورد اینکه آیا قوانین اوراق بهادار فدرال نقض شده است یا خیر. ما با SEC همکاری می کنیم.”

این دومین احضاریه ای است که Marathon در رابطه با این تسهیلات دریافت می کند، پس از اینکه احضاریه دیگری در اواخر سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ دریافت شد و SEC به شرکت دستور داد تعدادی از اسناد و ارتباطات مرتبط را ارائه کند.

سخنگوی ماراتن از اظهار نظر بیشتر خودداری کرد.

مربوط: تحلیلگران ادعا می کنند که بیت کوین توسط سکه های BRC-20 محاصره شده است زیرا هزینه ها افزایش می یابد

در ۹ می، Marathon اعلام کرد که با شرکت زیرساخت دارایی دیجیتال ZeroTwo برای ایجاد یک مرکز استخراج بیت کوین در مقیاس بزرگ در ابوظبی شریک شده است.

این تاسیسات شامل دو معدن با ظرفیت ترکیبی ۲۵۰ مگاوات خواهد بود و در حالی که استخراج در ابوظبی به طور معمول غیرعملی است، Marathon گفت که “راه حل غوطه وری سفارشی” آن، دکل های استخراج را خنک نگه می دارد و گفته می شود کافی است.

این اعلامیه تنها دو ماه پس از پیشنهاد دولت بایدن به مالیات جدیدی است که ماینرهای ارز دیجیتال فعال در ایالات متحده را ملزم به پرداخت مالیاتی معادل ۳۰ درصد از هزینه برق مصرفی هنگام استخراج ارزهای دیجیتال می کند.

مجله: ۳.۴ میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشمنویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا