🚨 اخبار ارز دیجیتال

هات ۸ با ادغام USBTC ذخایر بیت کوین خود استخراج شده را به ۹.۴۰۰۰ افزایش می دهد.

به گفته جیمی لوورتون، مدیرعامل Hut 8، عملیات جدید استخراج ترکیبی «جریان درآمد فیات بسیار متنوع» خواهد داشت.

شرکت استخراج بیت کوین (BTC) کانادایی Hut 8 به انباشت بیت کوین استخراج شده داخلی ادامه می دهد، زیرا قرارداد ادغام آن با استخراج کننده ارزهای دیجیتال صنعتی بیت کوین ایالات متحده (USBTC) در حال انجام است.

شرکت Hut 8 در سپتامبر ۲۰۲۳ ۱۱۱ بیت کوین استخراج کرد و ذخایر بیت کوین استخراج شده داخلی خود را به ۹۳۶۶ بیت کوین رساند، این شرکت در ۱۰ اکتبر اعلام کرد.

مقدار بیت کوینی که هات ۸ در ماه سپتامبر استخراج کرد، حدود ۸ درصد نسبت به ماه قبل افزایش یافت، اما همچنان به طور قابل توجهی کمتر از ماه می ۲۰۲۳ است که هات ۱۴۷ بیت کوین استخراج کرد. ماینر بیت کوین طی سال گذشته کاهش قابل توجهی در سرعت استخراج خود داشته است، به طوری که حجم استخراج ماهانه تقریباً ۶۰ درصد از ۲۷۷ بیت کوین استخراج شده در سپتامبر ۲۰۲۲ کاهش یافته است.

با این حال، علیرغم کاهش محسوس میزان استخراج بیت کوین در هر ماه، هات ۸ همچنان به استراتژی hodl می پردازد که در میان بسیاری از ماینرهای این صنعت دیده نمی شود.

هات ۸ با تاکید بر اینکه این شرکت یکی از بزرگترین ذخایر بیت کوین خود استخراج شده را در میان شرکت های سهامی عام دارد، گفت: “در طول ماه هیچ فروش بیت کوینی وجود نداشت.” این شرکت افزود: کل موجودی ذخیره بیت کوین تا ۳۰ سپتامبر ۹۳۶۶ بوده که از این تعداد ۷۲۶۹ مورد بدون محدودیت بوده است.

آخرین گسترش ذخیره بیت کوین Hut 8 با استراتژی بلند مدت hodl این شرکت مطابقت دارد. برخلاف بسیاری از ماینرهای رمزنگاری، از جمله شرکت‌هایی مانند Core Scientific و Riot Blockchain، که مجبور شده‌اند حداقل برخی از دارایی‌های بیت‌کوین استخراج‌شده خود را در شرایط سخت بازار بفروشند، Hut 8 I به طور پیوسته در حال افزایش ذخیره‌ام است. تا سپتامبر ۲۰۲۲، ذخایر هات ۸ تقریباً ۸۰۰۰ بیت کوین بود.

هات ۸ در اعلامیه خود به موفقیت توافق ادغام مداوم خود با USBTC نیز اشاره کرد. انتظار می رود این معامله که در فوریه ۲۰۲۳ اعلام شد، کسب و کار جدیدی برای استخراج بیت کوین به نام Hut 8 Corp یا “New Hut” ایجاد کند.

مربوط: بیت فارمز سرعت ماینینگ را تسریع می کند و در ماه سپتامبر ۴۱۱ بیت کوین تولید می کند

در سپتامبر ۲۰۲۳، Hut8 و USBTC تایید نهایی توافقنامه ادغام را از دادگاه عالی بریتیش کلمبیا دریافت کردند.

جیمی لوورتون، مدیر عامل هات ۸، گفت: “ما همچنان به پیشرفت در جهت بستن معامله با USBTC ادامه می دهیم و می خواهیم از سهامداران خود برای حمایت قاطع آنها با رای مثبت به ادغام تشکر کنیم.”، وی افزود که تایید اخیر از طرف یک دادگاه کانادایی اجازه داد. این شرکت می‌گوید که «به سوق دادن ما به سمت یک هات ۸ جدید» با «جریان‌های درآمد قانونی بسیار متنوع» ادامه خواهد داد.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft بیت کوین P2E، آیفون ۱۵، بازی های رمزنگاری، Formula E را ممنوع می کند

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا