اخبار ارز دیجیتال

پرونده ماینر هات ۸ بیت کوین با شرکت برق انتاریو

این شکایت منجر به تشدید اختلاف چند ماهه بین یک ماینر ارز دیجیتال و یکی از تامین کنندگان انرژی کانادا می شود.

شرکت استخراج بیت کوین (BTC) مستقر در کانادا، Hut 8 Mining Corporation، شکایتی را در دادگاه های کانادا تنظیم کرده است و درگیری مداوم خود با یک شرکت برق بر سر یکی از سایت های استخراج آن را تشدید کرده است.

هات ۸ در ۲۶ ژانویه اعلام کرد که شکایتی را در دادگاه عالی انتاریو علیه Validus Power، تامین کننده انرژی تاسیسات معدنی هات ۸ در خلیج شمالی، انتاریو، ثبت کرده است.

این دو شرکت از اوایل نوامبر ۲۰۲۲ با هم اختلاف داشتند، زیرا Hut 8 ادعا می کند که Validus “به تعهدات قراردادی خود در توافقنامه خرید برق (PPA) عمل نکرده است.

هات ۸ در یک دادخواست جدید به دنبال «خسارات مالی ناشی از اختلاف» و اجرای برخی مفاد قرارداد امضا شده توسط دو شرکت است.

Hut 8 و Validus در اواخر سال ۲۰۲۱ کار مشترک خود را آغاز خواهند کرد، و Validus در ابتدا ۳۵ مگاوات (MW) برق را به خلیج شمالی تامین می‌کند. برنامه ما قصد داریم تا پایان سال ۲۰۲۱ حدود ۱۰۰ مگاوات را تحویل دهیم.

عکس تاسیسات خلیج شمالی در ژوئن ۲۰۲۲. چند ماینر رمزنگاری ASIC نشان داده شده است. سس: کلبه ۸

در ۹ نوامبر ۲۰۲۲، هات ۸ اعلامیه ای مبنی بر پیش فرض برای Validus صادر کرد و مدعی شد که در تاریخ های ذکر شده در PPA نتوانسته است به نقاط عطف دست یابد و این شرکت قیمتی بالاتر از قیمت مشروط Hut 8 ارائه کرده است. ادعا می کند که درخواست پرداخت کرده است. برای انرژی قراردادی.

به روز رسانی از Hut 8 در اواخر همان ماه نشان داد که Validus انرژی را به سایت North Bay کاهش داده است. Validus با اعلامیه پیش فرض خود پاسخ داد و مدعی شد هات ۸ قبض برق خود را پرداخت نکرده است، ادعایی که Hut 8 آن را رد می کند.

تا به امروز، عملیات در سایت به حالت تعلیق باقی مانده است. هات ۸ گفت که در حال بررسی جایگزین هایی برای کاهش تأثیر درگیری است، از جمله از طریق “فرصت های رشد ارگانیک و غیر ارگانیک”.

مربوط: بدترین روزها برای ماینرهای بیت کوین ممکن است به پایان رسیده باشد، اما برخی از موانع کلیدی باقی مانده اند

قبل از آفلاین شدن، سایت North Bay دارای ۸۸۰۰ ریگ ماینینگ ارز دیجیتال و ظرفیت نرخ هش ۰.۸۴ اگزاهش در ثانیه (EH/s) خواهد بود، طبق آمار سرمایه گذاران در دسامبر ۲۰۲۲ که بیش از نیمی از کل ظرفیت تولید را تشکیل می دهد. بیش از یک چهارم .

کوین تلگراف برای اظهار نظر با Validus و Hut8 تماس گرفت، اما هیچ یک از شرکت ها بلافاصله پاسخ ندادند.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا