اخبار ارز دیجیتال

ماینر بیت کوین گرینیج قرارداد بازسازی بدهی ۷۴ میلیون دلاری با NYDIG امضا کرد

اگر این تراکنش انجام شود، اساسا شرکت را به یک شرکت میزبانی دکل استخراج بیت کوین سازماندهی مجدد می کند.

بر اساس پرونده های جدید با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در 20 دسامبر، گرینیج، استخراج کننده بیت کوین (BTC) بدهی به ارزش حدود 74 میلیون دلار را با شرکت فین تک طلبکار NYDIG بازسازی خواهد کرد. او گفت که توافق حاصل شده است. این توافقنامه، در قالب یک برگه مدت غیر الزام آور، نشان دهنده تغییر قابل توجهی در استراتژی تجاری فعلی گرینیج خواهد بود. اساساً، Greenidge را از خود ماینینگ به میزبانی ریگ های ماینینگ NYDIG تبدیل می کند.

تحت این شرایط، NYDIG یک ماینر با ظرفیت استخراج تقریباً 2.8 اگزاهش در ثانیه (EH/s) به میزبانی Greenidge خریداری خواهد کرد. در ازای مبلغی معادل ماینرهای خریداری شده و انتقال زیرساخت ها و اعتبارات استخراج به NYDIG، این شرکت موافقت می کند که بدهی گرینیج را به میزان 57 میلیون دلار به 68 میلیون دلار کاهش دهد.

علاوه بر این، گرینیج قصد دارد بخش قابل توجهی از دارایی های بدون محدودیت خود را برای تضمین باقی مانده وام NYDIG تعهد کند. این شرکت مالکیت ماینر با ظرفیت 1.2 EH/s را حفظ خواهد کرد. تا 31 اکتبر 2022، گرینویچ تقریباً 24500 ماینر فعال با ظرفیت استخراج تقریباً 2.5 EH/s داشت.

با این حال، این شرکت همچنین نوشت که “ابهام در مورد وضعیت مالی گرینویچ وجود دارد و شک قابل توجهی در مورد توانایی آن برای ادامه فعالیت وجود دارد.” 5.5 میلیون دلار از آن برای پرداخت اصل و بهره استفاده شد. از 30 نوامبر 2022، شرکت دارای موجودی نقدی تقریباً 22 میلیون دلاری است. Greenidge همچنین می‌گوید: “در حالی که NYDIG و Greenidge تلاش خواهند کرد تا سند نهایی را ارائه دهند که منعکس کننده شرایط و ضوابط مندرج در این نسخه باشد، هیچ اطمینانی وجود ندارد که این شرایط و ضوابط به طور اساسی تغییر نخواهند کرد. انجام شد.”

سپتامبر گذشته، Cointelegraph گزارش داد که Greenidge ادغام با ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پشتیبانی فنی و مشتری، Support.com را تکمیل کرده و به یک شرکت استخراج معدن در فهرست NASDAQ تبدیل شده است. از آن زمان، سهام بیش از 99 درصد سقوط کرده است، همراه با ادامه زمستان کریپتو، افزایش قیمت برق، افزایش دشواری استخراج و کاهش قیمت بازار برای دکل های استخراج بیت کوین.

نویسنده: Zhiyuan Sun

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا