اخبار ارز دیجیتال

بیت‌کوین ماینر Greenidge بدهی NYDIG را از ۷۲ میلیون دلار به ۱۷ میلیون دلار کاهش می‌دهد

گرینیج علیرغم سازماندهی مجدد به یک شرکت میزبانی استخراج بیت کوین، هنوز حدود ۱۰۰۰۰ ماینر دارد و ظرفیت ۱.۱ EH/s را حفظ می کند.

شرکت استخراج بیت کوین (BTC) Greenidge Generation بدهی خود را با شرکت مدیریت سرمایه گذاری New York Digital Investment Group (NYDIG) به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

در ۳۰ ژانویه، گرینیج چندین قرارداد مربوط به بدهی تضمین شده با NYDIG منعقد کرد و مالکیت سخت افزار استخراج بیت کوین و اعتبارات خاص را به NYDIG منتقل کرد. این معامله، مانده اصل و بهره انباشته بدهی با NYDIG را از حدود ۷۶ میلیون دلار به تقریبا ۱۷ میلیون دلار کاهش داد که منجر به کاهش کل بدهی تقریباً ۵۹ میلیون دلاری شد.

یکی از این توافقنامه ها، قرارداد وام تضمین شده ارشد، همچنین فرصت های وام داوطلبانه را با انتقال مالکیت برخی از دارایی های زیرساخت معدنی اجازه می دهد. با توجه به توافق الزام آور NYDIG، قرارداد وام ممکن است موجودی اصلی بدهی را به حدود ۷ میلیون دلار کاهش دهد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، گرینیج در ابتدا قرارداد را در اواسط دسامبر امضا کرد و انتظار داشت که بدهی NYDIG را حداقل ۵۷ میلیون دلار و تا ۶۸ میلیون دلار کاهش دهد.

دیو اندرسون، مدیر عامل گرینیج گفت:

“تکمیل این بازسازی بدهی، همراه با اجرای قرارداد میزبانی جدید ما، نقدینگی کوتاه مدت ما را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد و به ما امکان می دهد در پتانسیل صعود آینده بیت کوین مشارکت داشته باشیم.”

علیرغم سازماندهی مجدد شرکت به یک شرکت میزبان برای ریگ های استخراج بیت کوین، Greenidge هنوز حدود ۱۰۰۰۰ ماینر دارد و ظرفیت ۱.۱ اگزاهش در ثانیه (EH/s) را حفظ می کند. این شرکت می گوید که دارد.

در میان زمستان سخت کریپتو، بسیاری از شرکت‌های ماینینگ با استفاده از استراتژی‌های مشابه، بدهی خود را کاهش می‌دهند. در اواخر دسامبر، Argo Blockchain مرکز استخراج Helios خود را فروخت و ۳۵ میلیون دلار وام از شرکت سرمایه‌گذاری رمزنگاری مایک نووگراتز Galaxy Digital دریافت کرد که کل بدهی خود را ۴۱ میلیون دلار کاهش داد.

مربوط: شرکت عمومی استخراج بیت کوین با بدهی جمعی ۴ میلیارد دلاری مواجه است

علاوه بر کاهش بدهی، گرینیج همچنین نتایج مالی اولیه برای سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ را اعلام کرد که سود ۱۵ میلیون دلاری و زیان ۱۳۰ میلیون دلاری را گزارش کرد. این شرکت تقریباً ۶۸۳ بیت کوین (۱۵.۷ میلیون دلار) در سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ تولید کرد.

گرینیج همچنین به فروش ۱۷ ژانویه زیرمجموعه نرم افزاری خود Support.com اشاره کرد. این فروش منجر به سود خالص حدود ۲.۶ میلیون دلار شد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا