اخبار ارز دیجیتال

طبق گزارش‌ها، Core Scientific استخراج‌کننده بیت‌کوین برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرده است

طبق گزارش ها، Core Scientific به دلیل کاهش درآمد و قیمت BTC، برای حفاظت از فصل 11 در تگزاس درخواست داده است.

تنها چند روز پس از اینکه طلبکاران پیشنهاد کمک به Core Scientific – یک شرکت استخراج بیت کوین (BTC) را برای جلوگیری از ورشکستگی احتمالی دادند، گزارش‌هایی منتشر شد که سرنوشت اجتناب‌ناپذیر این تجارت را تایید می‌کند. طبق گزارش ها، Core Scientific به دلیل کاهش درآمد و قیمت BTC، برای حفاظت از فصل 11 در تگزاس درخواست داده است.

در 14 دسامبر، پلتفرم خدمات مالی B. Riley به Core Scientific 72 میلیون دلار بودجه پیشنهاد کرد. این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که ارزش Core از 4.3 میلیارد دلار در جولای 2021 به 78 میلیون دلار در زمان گزارش کاهش یافت.

در نتیجه مستقیم بازار نزولی طولانی مدت، Core Scientific مجبور شد در ماه آوریل 9618 بیت کوین بفروشد تا به فعالیت خود ادامه دهد. بر اساس گزارش CNBC به نقل از یک فرد آشنا با امور مالی این شرکت، شرکت استخراج بیت کوین قصد دارد در تاریخ 21 دسامبر 2022 برای ورشکستگی فصل 11 اقدام کند.

در حالی که این شرکت به تولید جریان نقدی مثبت ادامه می دهد، این درآمد برای پوشش هزینه های عملیاتی، از جمله بازپرداخت اجاره تجهیزات استخراج بیت کوین کافی نیست.

این گزارش همچنین نشان می دهد که Core Scientific به عملیات استخراج خود ادامه خواهد داد و هیچ برنامه ای برای انحلال ندارد. در حالی که طلبکاران وام دادند، سهام شرکت برای مدت کوتاهی نزدیک به 200 درصد افزایش یافت و به طور پیوسته سقوط کرد.

حرکت قیمت سهام اصلی علمی در نزدک.منبع: Trading View

یک پرونده علمی اصلی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در 26 اکتبر حاکی از مشکلات مالی بود. به گفته این شرکت، دلایل اصلی این وضعیت کاهش قیمت بیت کوین، افزایش قیمت برق، افزایش نرخ هش بیت کوین جهانی و ورشکستگی وام دهنده رمزارز سلسیوس است که بدهی خود به Core Scientific را از بین برد.

Core Scientific هنوز به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

مربوط: ماینر بیت کوین گرینیج قرارداد بازسازی بدهی ۷۴ میلیون دلاری با NYDIG امضا کرد

غول فناوری مایکروسافت اخیرا استخراج ارزهای دیجیتال توسط کاربران ابری را به عنوان ابزاری برای افزایش ثبات خدمات ابری خود محدود کرده است.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، مایکروسافت خط مشی استفاده قابل قبول خود را در 1 دسامبر به روز کرد تا توضیح دهد که “ماینینگ ارزهای دیجیتال را بدون تایید قبلی مایکروسافت ممنوع می کند.”

این شرکت با اعلام قصد خود برای محافظت از مشتریان خود از طریق کاهش خطر اختلال یا اختلال در خدمات Microsoft Cloud پاسخ داد.

نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا